Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko205
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Tafil

Tafil

Dołączył 10 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 12477
  • Znaleziska 10097
  • Mikroblog 2380
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 31
uwielbiamnalesniki
uwielbiamnalesniki
06.10.2023, 06:43:05
  • 3
#perfumy #sotd Temperatura spadła więc wjeżdżają zimniaczki.

U mnie Hemingway 1899 (prawilna wersja spicebomba) a u was?
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tafil
Tafil 06.10.2023, 07:24:58 via Wykop
  • 2
@uwielbiamnalesniki: Amouage Journey man
  • Odpowiedz
ZnUrtem
ZnUrtem
24.09.2023, 09:48:15
  • 1
#perfumy
Zapraszam na #stragan.
Płatność: BLIK - dzisiaj transakcja jutro wysyłka!
Wysyłka: własny kod/etykieta, kurier DPD 12 PLN, Orlen Paczka 12 PLN, Paczkomaty InPost 17 PLN
NIE WYSYŁAM OLX!!!
Szkło: 3,0 PLN za
ZnUrtem - #perfumy
Zapraszam na #stragan.
Płatność: BLIK - dzisiaj transakcja jutro w...

źródło: Mugler AMen

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tafil
Tafil 24.09.2023, 10:35:14 via Wykop
  • 1
@ZnUrtem: poproszę 5ml Gisady i 5ml AMena
  • Odpowiedz
K.....k
K.....k
konto usunięte 12.09.2023, 08:24:22
  • 0
#perfumy
Witam :). Co dzisiaj psiukane?
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tafil
Tafil 12.09.2023, 09:25:45 via Wykop
  • 3
@Koksixk: Bła Imperial
  • Odpowiedz
Tafil
Tafil 07.09.2023, 08:41:34
  • 0
Joł, joł. Da radę kupić Bois Imperial z jakimś kodem rabatowym? Czy ni uja i tylko pozostaje kupić za 354 zł? Bo coś kojarzę, że ktoś kiedyś pisał o zapisaniu do newslettera i na maila miał przyjść kod, chyba 5%
#perfumy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TerazMnieWidac
TerazMnieWidac
TerazMnieWidac
07.09.2023, 09:07:52 via Android
  • 3
@Tafil mirki na tagu rozlewają z refilla po 2,75 zł/ml
  • Odpowiedz
fixyou03
fixyou03
fixyou03
07.09.2023, 10:49:45 via Wykop
  • 0
@TerazMnieWidac: Jest jeszcze jakiś Miras co rozlewa po tej cenie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ZnUrtem
ZnUrtem
19.08.2023, 09:54:05
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tafil
Tafil 19.08.2023, 23:19:11 via Wykop
  • 1
@ZnUrtem: Poproszę 2x5ml Beau De Jour
  • Odpowiedz
Tafil
Tafil 16.08.2023, 10:10:04
  • 0
Jak z trwałością obecnych wypustów Dior Homme Intense? Niby woda, ale pojawiają się też komentarze, że parametry bardzo dobre.
#perfumy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

boa_dupczyciel
boa_dupczyciel
16.08.2023, 10:31:33 via Wykop
  • 11
@Tafil: nowy DHI to formula n10950/a chyba od 2017 taka sama, czy nowe są bardziej "rozwodnione" to już urban legend i nikt nie potwierdził a opinie są podzielone bo zależą od fazy księżyca i subiektywnych odczuć użytkowników. Kup i psikaj jak nie będzie trzymał to sprzedasz na olx. Z fartem
  • Odpowiedz
youngboomer
youngboomer
16.08.2023, 18:55:47 via iOS
  • 0
@Tafil i jak coś to mam 4 zł/ml ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
lysowsky
lysowsky
lysowsky
18.07.2023, 18:00:21
  • 1
Mirko, używacie nie-letniaczki podczas upałów? Jakieś perfumy szczególnie fajnie sobie radzą?

#perfumy
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tafil
Tafil 18.07.2023, 18:48:12 via Wykop
  • 0
@makzy: Ja latem lubię Myths Man. Ziomek do mnie w sobotę "to chyba nie jest letniak, co?" xD
No ale mi tam w upały siada.
  • Odpowiedz
Dysanix
Dysanix
10.06.2023, 03:16:47
  • 1
Siemanko, znacie jakieś morskie chamskie zapachy? (może być coś z domieszką cytrusów) Najlepiej nie za milion monet i w miarę trwałe
#perfumy
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tafil
Tafil 10.06.2023, 08:24:03 via Wykop
  • 0
@Dysanix: Jeśli chodzi o tanie to nie pomogę, ale z droższych to na pewno Orto Parisi Megamare tak jak wyżej... Z takich mocniejszych mam Dior Sauvage Elixir, Amouage Interlude, Bois Imperial i Mancere Red Tobacco, to naprawdę, Megamare jest nie do przebicia jeśli chodzi o trwałość i ogólnie moc. Drogi bardzo, bo obecnie tester 50ml jest do kupienia za 540zł, ale 1 strzał rano wystarczy spokojnie do późnego wieczora. Polecam
  • Odpowiedz
C.....0
konto usunięte 20.01.2023, 12:08:02
  • 2
#rogalddl Na drodze do szczęścia ktoś zaplątał supeł
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tafil
Tafil 07.02.2023, 20:16:38 via Wykop
  • 0
@LKAaSt-9: Na fanpage czy prywatny profil znalazłeś xD Mam nadzieję, że kiedyś coś jeszcze wrzuci..
  • Odpowiedz
Tafil
Tafil 08.02.2023, 05:07:13 via Wykop
  • 0
Nie bardzo rozumiem o co chodzi. Przecież mówimy o Rogalu :D
  • Odpowiedz
a5f5c1
a5f5c1
a5f5c1
28.12.2022, 10:17:14
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tafil
Tafil 28.12.2022, 10:43:47
  • 0
@a5f5c1: xd
  • Odpowiedz
Kruk_98
Kruk_98
24.12.2022, 15:38:17
  • 12
Co nosicie na wigilie mirki? #perfumy
Kruk_98 - Co nosicie na wigilie mirki? #perfumy

źródło: comment_1671896282ydfRg0bdJ8Ki6Zu0n7hLZU.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tafil
Tafil 24.12.2022, 16:36:44
  • 1
@Kruk_98: Amouage Interlude Man weszet
  • Odpowiedz
multiwitamina
multiwitamina
21.12.2022, 21:38:34
  • 0
Widzę sporo postów z Amouage. To jakaś topka perfum? Który waszym zdaniem jest najciekawszy?

#perfumy
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tafil
Tafil 21.12.2022, 21:53:31
  • 1
@multiwitamina: Myths i Interlude. Interlude to taki mocny sqrwiel, że się w ściany wżera
  • Odpowiedz
Wienc
Wienc
Wienc
15.12.2022, 10:48:38 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
I jeszcze więcej

#pokemongo #pokemon
Wienc - I jeszcze więcej

#pokemongo #pokemon

źródło: comment_1671101318Gm7SUGLC2ATg8ITDsGS1OS.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tafil
Tafil 15.12.2022, 10:50:56
  • 0
@Wienc: Dziękuję
  • Odpowiedz
jutlandczyk
jutlandczyk
04.12.2022, 08:28:16 via iOS
  • 227
Kto zaplusuje i obstawi dokładny wynik dzisiejszego meczu Polski z Francja po 90 minutach pod tym komentarzem będzie miał przyjemność oglądania kolejnego meczu z pizza z pyszne.pl. W przypadku trafienia przez kilku użytkowników takiego samego wyniku, wylosuje jednego. Można obstawić wynik tylko raz. Zielonki nie bioro udziału. #mecz #rozdajo
jutlandczyk - Kto zaplusuje i obstawi dokładny wynik dzisiejszego meczu Polski z Fran...

źródło: comment_1670142496RP8xdz0lMFA23HxadpR5Md.jpg

Pobierz
  • 215
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tafil
Tafil 04.12.2022, 14:28:04
  • 0
@jutlandczyk: Francja 4:0 Polska
  • Odpowiedz

1472

Armia wysyła wezwania na obowiązkowe ćwiczenia wojskowe.

Pokaż treści 18+

Armia wysyła wezwania na obowiązkowe ćwiczenia wojskowe.

Wojsko Polskie wysyła rezerwistom wezwania na ćwiczenia wojskowe. Wezwanie do wojska w tym roku ma otrzymać 200 tys. ludzi. Mają 14 dni na spakowanie i zameldowanie się w jednostce wojskowej. Obowiązkowe ćwiczenia wojskowe wymagają wzięcia urlopu bezpłatnego, za co przysługuje niewielki...

DosKapp4
z
eska.pl
dodany: 02.12.2022, 11:55:02
  • 649
  • #
    polska
  • #
    obowiazkowecwiczeniawojskowe
  • #
    wojsko
Tafil
Tafil 02.12.2022, 16:16:53
  • 0
Po służbie przygotowawczej też biorą?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Kalmuk_z_Kalmucji
Kalmuk_z_Kalmucji
02.12.2022, 08:40:53
  • 24
W piatek nie ma sie co szarpac tylko brac zycie za rogi
A u Was co?
#perfumy
#sotd
KalmukzKalmucji - W piatek nie ma sie co szarpac tylko brac zycie za rogi
A u Was co...

źródło: comment_1669970447HH7AstMfwYP6S3bySqS0tI.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tafil
Tafil 02.12.2022, 09:03:46
  • 0
@Kalmuk_z_Kalmucji: Lattafa Oud for Glory
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 11
  • Strona 2 z 11
  • >
  • Pseudo welderka, gwoździe na czetopie itp.

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 05.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 26.12.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 15.10.2018

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking