Ale się porobiło, takiej paki to ja się w ogóle nie spodziewałem i jestem mega zadowolony. Jak zwykle jest mi głupio, że nie miałem czasu tak opakować paczki i dorobić do swojej wysyłki takiej otoczki, ale na następny rok się postaram! Każdy krok w rozpakowywaniu tego podarunku to była mini przygoda! :D
Dzięki wielkie @van_der_bike, piwko wypije na Twoje zdrowie, bo jak rozpakowywałem prezent, a szczególnie jak czytałem list do
@van_der_bike: Wybacz, ostatnie dni miałem naprawdę zagonione i jakoś nawet nie pomyślałem żeby chociaż na wykopace coś napisać. Dzięki jeszcze raz i Wesołych również! ( ͡°͜ʖ͡°)
Cześć Mirki i Mirabelki! Zapisy do kolejnej edycji wykoPAKI startują już 21 listopada (szczegóły w TYM wpisie). Jeśli nie chcecie przegapić rejestracji, na naszej stronie w menu znajdziecie zapisy na przypomnienia PW.
Jeśli chcielibyście sprawdzić czy spełniacie już wymagania niezbędne do startu zarówno w formule lite jak i plus, przygotowaliśmy dla Was specjalny formularz, gdzie wystarczy podać swój login z Wykopu, by po chwili zobaczyć czy i jakie braki
Świadkowie Jehowy w swojej działalności zostawiają za sobą masę ofiar. Są to chociażby osoby, które umarły przez zakaz transfuzji krwi, ale też byli Świadkowie Jehowy, którzy stracili bliskich przez zasadę zrywania kontaktu z byłymi członkami zboru. Dlatego też powstał Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy. I wypada on dzisiaj.
26 lipca ludzie z całego świata upamiętniają bliskich, których stracili przez zasady organizacji ŚJ. Wiele z nich idzie pod
#rozdajo #gry oddam konto steam założone w 09r. co na nim jest? nietknięty CS:GO z jakimiś tam odznakami za 10 lat współpracy (niczego tam nie ma, żadnych itemów, grałem ze znajomymi parę razy) Source i 1.6 też tam są, TF2 Premium, Rust, CiV 5, Mafia II HD, Metro jakieś, Mount & Blade Warband i poza tym nic chyba wartego wymienienia. ogółem z 40 tytułów, ale większość to jakieś