Garść przemyśleń po nowym odc: - Ostatnio pisałem, że nowa Marta niczym Kleopatra dla Bartka, dziś sam użył tego porównania XD - Oliwia za każdym razem, gdy jest list/cokolwiek dzieje się w hotelu: WIEDZIAŁAM, CO TU SIĘ DZIEJE, CO KU* - Szkoda Krystiana, że jest tak naiwny. Zamiast czekać, aż Oliwia "zmieni zdanie", powinien szukać nowej pary. Chociaż z jego szczęściem pewnie i tak nie odpadnie XD - Bartek: zawsze jestem miły i uprzejmy.
@Wouowina: mi to wygląda bardziej na szukanie czegoś nie tak w partnerze bo na horyzoncie pojawił się ktoś interesujący, więc sie sabotuje dotychczasowy związek
#hotelparadise Czy Bartek to najgłupszy uczestnik wszystkich edycji? Biorąc pod uwage IQ i EQ? Przypominam sobie jeszcze Ole i Botoksyne z zeszłej edycji, ale one przynajmniej rozumiały zasady rajskiego...
@pawel_je: no wali jakieś glupie teksty a potem podchodzi i się głupio uśmiecha, albo Domi jak mówiła że wygląda na zdziwionego cały czas, po prostu ma o sobie wysokie mniemanie, i dobry wygląd tu nie pomoże skoro przy blizszym poznaniu traci, zamiast tez wejść na luzie jak chocby weronika to mial za duze oczekiwania i presje zeby juz znaleźć love, mysli ze jest dojrzały a tam polowa mlodszych od niego
Przeczytałam właśnie na Wandzie, że ludzie z bliskiego otoczenia Bartka opowiadają, że ponoć 3 razy się tak n-----ł, że nie pamiętał poprzedniego dnia, pili podobno ostro w hotelu. Prześpi się z Roksaną. Dojdą do półfinału. Wrócił z programu totalnie przybity, wcale nie był uczestnictwem i atmosferą w programie zachwycony. #hotelparadise
Wgl to największego cuckolda tej edycji już znamy - Oliwia wprost mówi że jak przyjdzie ktoś lepszy to od razu do niego podejdzie, a Krystianek grzecznie, ani nie kombinuje, ani na nikogo nie czeka, z Oliwią ziomalski związek, pewnie wierzy jej że wrócą do siebie i bezpiecznie przekutaszą do końca, nic nie rozważa pewnie jak odpadnie to powie ok i grzecznie odejdzie XD
#hotelparadise czemu w środku sezonu dają takie mało atrakcyjne dziewczyny, powinni wchodzić tacy ludzie którzy robią wow a tu fiona czy ta nowa tez bez szału. Gdyby teraz weszła stara Weronika jako nowa to pewnie połowa chłopaków chciałaby się z nią zesparowac ( ͡º͜ʖ͡º)
#hotelparadise Uważam że za celowe podkładanie się w konkurencjach , tak jak Marcel z tym kołem też jakieś konsekwencje powinny być . Bo to w chu""a granie jest 😀
Czy ktoś jeszcze zauważył, że rozmowa Bartka z Weroniką po randce z nową była łudząco podobna do rozmowy z Roksaną po randce z Weroniką? Na zasadzie: No tak tak fajna, bardzo fajna dziewczyna... Dobrze się nam rozmawiało, mamy podobne podejście... Ale to jeszcze za wcześnie, zobaczymy zobaczymy... No to co, ja uciekam myć ząbki, a ty jakie masz plany? #hotelparadise
Rozumiem, że Faraon pojechał w ciemno, nie słyszał nigdy o hotelu paradise i spodziewał się dorosłego towarzystwa z konkurencjami z wiedzy historycznej (zwłaszcza Egiptu) czy innych nauk ścisłych? Niech on idzie do rolnika szukającego żony może po prostu. #hotelparadise
W Krystianie wzbudzili się takie emocje i rozpalające uczucie względem Oliwki, że aż zacząłem go podejrzewać o bycie wiedźminem ze szkoły leniwca. #hotelparadise
@ZlodziejZapalniczek: ta już wielkie love, niech idzie pod prysznic to mu przejdzie, a Oliwia niby nie chce sie bawic czyimiś uczuciami a robi to cały czas
@uwaga_dziury_na_wykopie: to samo pomyślałam, myślę że szybko i że jej się nie podoba, za duża presja będzie z jego strony myślę i te jego wymagania że musi być rodzinna itp.
@Bartekgkw: chyba ty polak core, Magde wielu w tym popiera, poczytaj sobie inne komentarze tu i na insta np, ja uwazam ze ma 100% racji, moze jedynie zbyt emocjonalnie zareagowała
@Bartekgkw: nie dlatego ma rację że sa komenty na ig, nie wiem co w tym głupiego, ze wiele kobiet dzieci nie chce, albo wiele zostaje samotnymi matkami bo facetowi sie odwidzi i inne powody, będziecie rodzic dzieci to sobie bedziecie decydować o swoim ciele ;p, poczytaj sobie grupę na fb żałuję rodzicielstwa, to się przekonasz że to nie są pojedynczej przypadki, chcesz miec dzieci to sobie rób z kobietą ktora
@Clefairy: z Magdą wsio ok, to was boli d--a że kobieta sobie żyje po swojemu, nie każdy facet też chce dzieci i się nadaje, nieraz to rodzice są egoistami żeby mieć opiekę na starość itp a osoby ktore dzieci nie chcą bo np nie mają warunków, albo czują że to za duża odpowiedzialność, nie mówiąc o wypadkach które z odpowiedzialnością i brakiem egoizmu nie mają nic wspólnego
@Bartekgkw: @Clefairy no mówiłam emocje, a dodatkowo jak juz x razy ktos ci dany temat narzuca to jak płachta na byka, znam pary bez dzieci i są super szczesliwe, nie każda kobieta czuje potrzebę, przedłużanie gatunku to jakies atawistyczne sprawy, kiedyś to wszystko jebnievi serio co mnie obchodzi przedłużenie gatunku? To faceci mają jakiegoś bzika ze muszą przekazać swoje zajebiste geny i kontynuować swój ród, czy się zapisywać w
@Glupiii: monogamia tez niby jest sprzeczna a jednak tak mamy ustalone zasady w Państwie, choć to też zależy od gatunku, praca na nocki też jest sprzeczna z naturą a nie raz trzeba, watpie ze większość żyje zgodnie z naturą w każdym jej aspekcie, nie dziwię się jej, bo każdy jej argument to jakis kontr musieli wyciągać a moze to a moze tamto, facet zawsze będzie miec inna perspektywe bo to
@Glupiii: a to już są zasady społeczne a nie natury, naturalnie czlowiek po ciemku wytwarza melatonine zeby szybciej zasnac, ludzie pracujacy na nocki maja rozwalony zegar biologiczny, chyba ze trafi na sowę. Na moje osobiste poglady nie mialy wplywu zadne social media itp. tylko osobiste predyspozycje, przekonania i doświadczenia, zawsze jest ryzyko ze cos pojdzie nie tak. @perelkaa no jakby mogli to by zrobili przymusowe zapladnianie ;p niech idzie
#hotelparadise Nie rozumiem trochę oburzenia na Oliwkę gdy ta rozmawiała z Andrzejem o Magdaszycy. Akurat co jak co ale Magdaszyca sama narzekała że ma tego Andrzeja tylko i że czuję się że inni z tego względu nie będą do niej podbijać czy jakoś tak XD Na pewno na jakiejś setce to mówiła więc nie dziwi mnie fakt że Oliwia to przetoczyła i na pewno sobie tego nie wymyśliła.
@Barti123456: ja rozumiem, to na tej zasadzie jak była wyrocznia, coś wyrwane z kontekstu informacja albo to w jaki sposób ktoś coś mówił, np żartował że rzuci kulą, ale po pytaniu czy ktoś mówił ze rzuci wyrocznia by odpowiedziała tak i brzmi to inaczej niż żart, każdy chce mieć opcje, ale dobrze jej z Andrzejem i wątpię by chciała zmiany, a z tego co mowila Oliwia to brzmiało jakby szukała
#hotelparadise Czy to było top5 n-----ń w historii hotelu? Myślę że faraon mocny kandydat. U mnie w top5 na pewno Luizaaa, bujaka bujaka i przepychanki n--------h kogutów z poprzedniego sezonu. Ale bankowo było jeszcze parę dobrych n-----ń, pomusz ktoś
@m4dziulka: tez go wlasnie nie kojarze, pary typu chris marietta, ania matt, martyna blondino, adam wiola to tak, bad boys z mackiem tez bylo fajne i wsciekla sandra ;) fajna wille wogole mieli klimatyczna
- Ostatnio pisałem, że nowa Marta niczym Kleopatra dla Bartka, dziś sam użył tego porównania XD
- Oliwia za każdym razem, gdy jest list/cokolwiek dzieje się w hotelu: WIEDZIAŁAM, CO TU SIĘ DZIEJE, CO KU*
- Szkoda Krystiana, że jest tak naiwny. Zamiast czekać, aż Oliwia "zmieni zdanie", powinien szukać nowej pary. Chociaż z jego szczęściem pewnie i tak nie odpadnie XD
- Bartek: zawsze jestem miły i uprzejmy.