Jest jakaś szansa, że West Ham kupi w końcu normalnego napastnika? Doceniam Antonio, ale niesamowicie mnie dziwi to, że taki klub ma problem z typową 9tką od wielu lat
#mecz
#mecz
Rocznica
od 28.03.2026
Mikroblogger
od 29.11.2020
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
#mecz