A co jeżeli major Wojciech vel Leśnik na Mieście Suchodolski tak naprawdę umie jako tako czytać, tylko ma wadę wzroku i całe te, nie widzi liter? #kononowicz
Obejrzałem ten film z siłowni i zastanawia mnie jedna kwestia. To potwierdzone info, że ten młody to syn Jarka? Coś ktoś tutaj kiedyś wspominał, że ma syna. On tam chyba chciał przyspieszyć przejęcie chatki bożej, bo wystawienie 150 kg żarłaka-prezydenta po 50, który pije, pali i odżywia się głównie chlebkiem bożym i smalcem, do zawodów wydolnościowych ze szczupłym nastolatkiem to prawie jak zamach na Kennedy'ego, tylko nieudany. #kononowicz
@matador74: No, to chyba nie jest aż taki problem. Mało to pijaczków ma i to kilka i alimentów nie płaci? Dawno temu już pisali o tym w komentarzach na youtube i na tagu. Prawdopodobnie to wymysły, ale teoretycznie jest to możliwe.
#kononowicz #suchodolski Kiedyś bemben rozdawał autografy i podeszła do niego biedna kobieta z dzieckiem i prośbą o ciepły posiłek. Bemben nie zastanawiał się nawet i od razu wziął od niej dziecko i nakarmił je własną piersią.
Wczoraj było grube chlanie. A na kacu zawsze mam genialne wnioski, więc: Kononowicz jest moim zdaniem najlepszym polskim youtuberem w historii polskiego internetu/jutuba. Od 11 stały poziom kontentu, a wasz Tucznik w pol roku zaliczyl obrot o 180 stopni. ( ͡°͜ʖ͡°)( ͡°͜ʖ͡°) #kononowicz #polskiyoutube #danielmagical #suchodolski #polska
Najbardziej popularny film tucznika o cyrografie: 485 tys wyświetleń Najbardziej popularny film konona - afera płotowa: 727 tys wyświetleń( ͡°( ͡°͜ʖ( ͡°͜ʖ͡°)ʖ͡°) ͡°)
TO JA MÓWI TO MEKSIKANO MÓWI AKURAT
#kononowicz
Komentarz usunięty przez moderatora