Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko151
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
MightandMagic

MightandMagic

Dołączył 9 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 49303
  • Znaleziska 997
  • Mikroblog 48306
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 37
MolibdenowaMoszna
MolibdenowaMoszna
MolibdenowaMoszna
27.10.2025, 18:45:30
  • 114
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MightandMagic
MightandMagic 27.10.2025, 21:32:35 via Wypiek
  • 8
@MolibdenowaMoszna xDDD popłakałem się ze śmiechu, piekny montaż - podkład pierwsza klasa
  • Odpowiedz
MightandMagic
MightandMagic 26.10.2025, 21:07:41
  • 13
Fantastyczna batalia dwóch odrębnych szkół taktycznych, nikt nie potrafił się przebić. Nie ma lepszej reklamy ligi niż takie elitarne szachy, dla porównania poprzedni mecz ligi hiszpańskiej (specjalnie z małej) to był jeden wielki chaos z dużym udziałem sędziego, widać jak polska odjechała.

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michalglus
michalglus
26.10.2025, 14:40:04
  • 21
Ale widać powolną zmianę w medialnej narracji. Dziś mamy El Clasico, jeszcze niedawno przed takim meczem cały internet był zasrany analizami, wywiadami, wspomnieniami bla bla bla, tymczasem dziś mam wrażenie że więcej mówi się o dzisiejszych meczach ekstraklasy, niż o tzw. "klasyku". Cieszy, że polskie społeczeństwo powoli dorasta i zaczyna się interesować prawdziwą piłką, a nie jakimiś śmiesznymi Lol Ligami i Premierczipsami
#mecz #ekstraklasa
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MightandMagic
MightandMagic 26.10.2025, 14:46:22 via Wykop
  • 4
@michalglus: wszystko zależy w jakiej bańce informacyjnej się obracasz.
  • Odpowiedz
MightandMagic
MightandMagic 26.10.2025, 14:40:30
  • 0
Fajna brama Eze, trochę Zlatanem zaleciało.

#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

red7000
red7000
26.10.2025, 14:41:47 via Android
  • 0
@MightandMagic wczoraj Turbo strzelił tak samo, nie musisz daleko szukać
  • Odpowiedz
MightandMagic
MightandMagic 25.10.2025, 17:27:59
  • 1
Pięknie Martinez pożarł się z Conte xD

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Inc3l_z_Krosna
Inc3l_z_Krosna
25.10.2025, 05:32:45
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MightandMagic
MightandMagic 25.10.2025, 13:34:19 via Wykop
  • 0
@Nowystaryziel: Nie bez powodu ''Syn czy aborcja'' wraca do mody.
  • Odpowiedz
Wojciech_Skupien
Wojciech_Skupien
25.10.2025, 03:57:12
  • 626
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MightandMagic
MightandMagic 25.10.2025, 06:58:38 via Wypiek
  • 26
@Wojciech_Skupien opcje zawsze sa dwie. Możesz poklepać po plecach i gość będzie n-------c bezsensowne ćwiczenie, bo czuję jeszcze przy tym przyklask. Albo skrytykować oraz następnie skorygować jego plan co wyjdzie mu na dobre. Zawsze wybieram opcje 2.
  • Odpowiedz
vorky
vorky
24.10.2025, 07:39:57
  • 63
Przeżyjmy to jeszcze raz! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://streamin.link/v/4db8b459

#mecz #golgif #ligakonferencji #legia #heheszki #titanic
vorky - Przeżyjmy to jeszcze raz! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://streamin.link/v/4db8b459

#mec...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MightandMagic
MightandMagic 24.10.2025, 09:12:05 via Wykop
  • 5
@vorky: No to co się wczoraj o----------o to jest jakiś błąd w matrixie, jakby przed meczem ktoś powiedział, że Augustyniak z--------i dwie bramy 10/10 z czego jedną z wolnego w doliczonym czasie to by go w kaftanie wywieźli. O Lechu nawet nie piszę, bo to chyba nawet przebiło porażkę naszej repry z Mołdawią z 0:2 na 3:2
  • Odpowiedz
MightandMagic
MightandMagic 23.10.2025, 19:32:53
  • 8
Ziółkowski zmieniony po 30 min

#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MightandMagic
MightandMagic
Autor
23.10.2025, 19:42:29 via Wykop
  • 1
@dssagr: Przy pierwszej bramce zawinił, do tego speszony w rozegraniu od razu podawał do najbliższego. Takie wnioski po tych 30 min, ale mimo wszystko jestem zaskoczony zmianą. Widocznie Gasp niecierpliwy i chciał jak najszybciej przełączyć na full atak + zmiana ustawienia od razu.
  • Odpowiedz
MightandMagic
MightandMagic 23.10.2025, 19:38:29
  • 13
Damy rade, ciągle wierzymy... XD
mem @Majster_2

#mecz
MightandMagic - Damy rade, ciągle wierzymy... XD
mem @Majster_2 

#mecz

źródło: LECH_PANY

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Majster_2
Majster_2
23.10.2025, 19:47:02 via Wykop
  • 0
@MightandMagic ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
rzaden_problem
rzaden_problem
23.10.2025, 21:23:36 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
zdjecie_z_wenszem
zdjecie_z_wenszem
21.10.2025, 05:30:31
  • 86
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MightandMagic
MightandMagic 21.10.2025, 10:44:56 via Wykop
  • 2
@zdjecie_z_wenszem: R E S P E C T
  • Odpowiedz
MightandMagic
MightandMagic 04.10.2025, 09:48:20
  • 0
Widział ktoś drame z dr Mike'iem? Macie jakieś zdanie czy wyjebongo.

https://www.youtube.com/watch?v=elLI9PRn1gQ&t=424s

#mikrokoksy
MightandMagic - Widział ktoś drame z dr Mike'iem? Macie jakieś zdanie czy wyjebongo.
...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

onepnch
onepnch
04.10.2025, 10:14:51 via Wykop
  • 0
@MightandMagic: jakiś no name chce się wybić na krytyce znanej postaci. skoro uniwersytet mu zatwierdził pracę to widocznie była wystarczająco dobra, w filmie jest przytoczonych wiele wypowiedzi Mike'a które są niby błędne ale anon jakoś nigdzie nie koryguje co jak i dlaczego nie mówiąc już o przytoczeniu jakichś badań które by to obalały.

@niegwynebleid

Oczywiście Mike jest zapatrzony w swój geniusz i wyjątkowość, nie widząc płytkości wielu
  • Odpowiedz
niegwynebleid
niegwynebleid
04.10.2025, 10:51:21 via Android
  • 0
@onepnch ja bardziej odnoszę się do jego przekonań co do rozwoju medycyny, ai i ogólnie przyszłości - dosyć naiwne
Co do fitnessu nie mam najmniejszej wiedzy by oceniać - ma na pewno dużo wiedzy praktycznej i wynikającej z badań, popełnia błędy - do niektórych się przyznaje, inne ukrywa ale to oczywiście tylko człowiek. Z jednej strony będzie pokazywał, co udowadniają badania po czym, gdy z czymś się mniej zgadza, krytykuje badania
  • Odpowiedz
MightandMagic
MightandMagic 01.10.2025, 20:51:00
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MightandMagic
MightandMagic 01.10.2025, 20:13:07
  • 0
Mimo, że PSG bez połowy składu to bardzo fajny meczyk do oglądania, już myślałem że będzie to bardzo jednostronne.

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MightandMagic
MightandMagic 13.09.2025, 15:05:51
  • 17
Mbappe w końcu wygląda tak jakby był w najlepszej formie mentalnej, ma ten luz w grze, nie boi się ryzyka itd. dużo mu wychodzi, pięknie się na to patrzy.

#mecz #realmadryt
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MightandMagic
MightandMagic 13.09.2025, 14:51:43
  • 14
Taki pewny, że nawet varu nie było? Pierwszy raz coś takiego widzę przy tego typu czerwonej kartce.

#mecz #realmadryt
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KOXsu
KOXsu
13.09.2025, 14:54:53 via Wykop
  • 1
@MightandMagic: var nie moze ingerowac jesli nie bylo duzego bledu, tu czerwona i zolta by sie obroniła
  • Odpowiedz
MightandMagic
MightandMagic
Autor
13.09.2025, 14:56:45 via Wykop
  • 1
@KOXsu: widziałem VAR używany w oczywistych przypadkach, tutaj nie była to sytuacja jednoznaczna a mimo wszystko nie został wezwany do monitora i to mnie w-----a
  • Odpowiedz
MightandMagic
MightandMagic 09.09.2025, 12:32:28
  • 0
Pytanie trochę ogólne, ale zachęcam do zaznaczenia jednej z opcji.

Dodam, że celem jest znalezienie tam pracy i życie powiedzmy na poziomie takim jak wcześniej w Polsce lub lepszym jeśli się ma odpowiednie umiejętności na rynku pracy.
#ankieta #pytanie #pytaniedoeksperta

Gdybyście mieli opuścić Polskę to z własnego doświadczenia/wiedzy jaki kraj byście wybrali?

  • Niemcy 1.8% (1)
  • Czechy 16.4% (9)
  • Austria 16.4% (9)
  • Dania 7.3% (4)
  • Holandia 9.1% (5)
  • Belgia 5.5% (3)
  • Hiszpania 10.9% (6)
  • Portugalia 5.5% (3)
  • UK 7.3% (4)
  • USA 20.0% (11)

Oddanych głosów: 55

  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fff112
fff112
09.09.2025, 12:36:50 via Wykop
  • 3
@MightandMagic: ale opuścić w celach życia zarobkowego czy życia sobie bo jestem bogaty? Niemcy/Czechy/Dania/holandia/belgia/uk to raczej mało ciekawe kraje. Usa/hiszpania/portugalia to już ciekawiej bo można sobie żyć na poziomie w ciepełku bez zimy. Jak pracować to już inna kwestia czy się ma rodzinę itd. Wtedy Niemcy/Austria/Holandia.
  • Odpowiedz
Uuroboros
Uuroboros
09.09.2025, 14:41:12 via Wykop
  • 2
@niedasieukryc: kanada ma swoje problemy ni to usa ni to europa, dużo ludzi na małych przestrzeniach i duże przeludnienie a na północ brak infrastruktury.
Ja bym jako swój numer 1 miejsca docelowego nie wybrał ale jak masz stamtąd już ofertę pracy i możesz sobie porqdzić z wysokimi kosztami życia tam to jasne że yo dobry wybór.
  • Odpowiedz
MightandMagic
MightandMagic 06.09.2025, 19:31:26
  • 7
Ehhh
#niedzielawieczur #gry #cronos
MightandMagic - Ehhh 
#niedzielawieczur #gry #cronos

źródło: image_picker_3FC8FE6B-59C6-4737-B314-9A5E147C6C77-18234-000005805A72046E

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vulcanitu
vulcanitu
06.09.2025, 19:33:06 via Wykop
  • 1
@MightandMagic: i jak to wypada?
  • Odpowiedz
MightandMagic
MightandMagic
Autor
06.09.2025, 20:20:15 via Wykop
  • 1
@vulcanitu: Jako survival horror - spoko, ze wszystkimi plusami i minusami tego gatunku. Bez poziomu trudności także nie ma co liczyć, że z czasem będzie łatwiej itd.

Generalnie polecam tym bardziej że jest na zatoce + na steamie jakieś 160 zł
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 21
  • Strona 14 z 21
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 28.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 09.01.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 10.08.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking