#powodz
powódź jednoznacznie pokazuje jak strasznie destrukcyjna jest ta polityczna wojna polsko-polska. Jakie frustrujące jest, że zamiast zastanowić się jak pomóc jest wzajemne obwinianie się kto zrobił coś źle. Przoduje w tym oczywiście PiS ale PO też nie jest najlepsza w tym zakresie niestety. Człowiek czuję autentyczne obrzydzenie do polityki.
Wrocławia prawdopodobnie nie zaleje, mimo to dzisiaj pół dnia sypnąłem worki z piaskiem w Slezie. I tak sobie właśnie myślałem
powódź jednoznacznie pokazuje jak strasznie destrukcyjna jest ta polityczna wojna polsko-polska. Jakie frustrujące jest, że zamiast zastanowić się jak pomóc jest wzajemne obwinianie się kto zrobił coś źle. Przoduje w tym oczywiście PiS ale PO też nie jest najlepsza w tym zakresie niestety. Człowiek czuję autentyczne obrzydzenie do polityki.
Wrocławia prawdopodobnie nie zaleje, mimo to dzisiaj pół dnia sypnąłem worki z piaskiem w Slezie. I tak sobie właśnie myślałem








źródło: IMG_20240918_173418
Pobierz