Middlesex Middlesex 07.09.2025, 11:00:56 9 + #koszykowka ale ta czapa Ponitka i punkty Lloyda - cała nasza koszykówka. Hero ball.
Middlesex Middlesex 07.09.2025, 10:58:15 14 + #koszykowka to jak Ponitka się angażuje w meczach reprezentacji to jest jakiś kosmos. Rzuca się do wszystkiego. Robercik ucz się.
lukassszz88 lukassszz88 07.09.2025, 11:04:27 via Wykop 0 + Ja to mam starego a ty masz a ty ich masz dwóch:)
Saimonsge Saimonsge 07.09.2025, 10:48:52 4 + No już z tych dwóch wysokich orłow naszych to wolę zdecydowanie Olejniczaka #koszykowka
Middlesex Middlesex 07.09.2025, 10:49:30 via Wykop 2 + @Saimonsge: przynajmniej walczy. Nie umie ale walczy.
Middlesex Middlesex 07.09.2025, 10:38:54 4 + #koszykowka Lloyd i Ponitka 42 pubkty. Dobrze że mamy zbilansowaną drużynę :)
Middlesex Middlesex 07.09.2025, 10:40:22 via Wykop 0 + @cult_of_luna: dlatego mecz na styku. Ale u nas Sokół i Pluta pomagają.
Middlesex Middlesex 07.09.2025, 10:34:42 1 + #koszykowka Ponitka, Lloyd, Sokołowski, może Pluta i nic dalej. Czemu Dziewa nic nie gra?
Middlesex Middlesex 07.09.2025, 10:22:05 0 + #koszykowka ale to jest fajną i waleczną drużyną. I pokazuje że da się grać w koszykówkę bez podkoszowych.
Middlesex Middlesex 03.08.2025, 14:46:24 5 + #f1 nie ma gorszego podium. I nie ma gorszego zakończenia tego wyścigu.
Middlesex Middlesex 05.07.2025, 19:43:32 4 + #dart byłem w Leverkusen i w porównaniu z tamtą imprezą w Gliwicach atmosfera mocno średnia. Bawić się ludzie :)
Middlesex Middlesex 05.07.2025, 19:46:59 via Wykop 2 + @avirant: mimo braku Littlera i Himphriesa ASP i Bunting dali show a śpiewanie i dopingu było 10 razy więcej niż dzisiaj.
Middlesex Middlesex 15.06.2025, 20:06:24 3 + #dart i sweet Caroline na koniec. Fajne pożegnanie z Dartami w Viaplay.
avirant avirant 16.06.2025, 14:13:38 via Wykop 0 + @Middlesex: Zostało jeszcze potężne US Darts Masters. XD
Middlesex Middlesex 15.06.2025, 20:03:16 10 + #dart ale mecz. Kapitalnie widać tą radość Irlandczyków.
Middlesex Middlesex 15.06.2025, 19:30:03 4 + #f1 pomijając Russella ten dzień nie mógłby być piękniejszy :)