Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko145
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Middlesex

Middlesex

Dołączył 7 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1978
  • Znaleziska 7
  • Mikroblog 1971
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 2
Middlesex
Middlesex 14.12.2025, 19:39:39
  • 0
#dart taki dzisiaj generalnie dzień dla koneserów.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Middlesex
Middlesex 14.12.2025, 19:37:52
  • 1
#dart najpiękniejszy mecz turnieju.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Middlesex
Middlesex 12.12.2025, 21:30:30
  • 2
#dart wywiad dziwny. Ricky raczej pod wpływem. Ale jest showmanem i grac umie.
Jeszcze tylko van Veen leci i jest pięknie :)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Middlesex
Middlesex 07.12.2025, 14:31:18
  • 2
#f1 obrzydliwe.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Middlesex
Middlesex 07.12.2025, 14:25:03
  • 6
#f1 błąd kimiego nie miał znaczenia. I tak piastri puściłby norrisa.
Szkoda. Fajna końcówka sezonu z emocjami ale i tak wielka szkoda:/
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Middlesex
Middlesex 07.12.2025, 14:03:12
  • 3
#f1 śmiejemy się z Ferarri ale oni przynajmniej coś próbują. Mercedes całkowicie poddał wyścig.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Middlesex
Middlesex 07.12.2025, 13:55:16
  • 12
#f1 aż mnie boli to upokorzenie Piastriego. Taktyka totalnie bezsensu.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Middlesex
Middlesex 07.12.2025, 13:51:07
  • 5
#f1 a żeby było jeszcze śmieszniej to tsunoda wstrzymał bezsensownie russela. No genialnie to wymyślił.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fat_american_kid
fat_american_kid
07.12.2025, 13:52:27 via Wykop
  • 0
@Middlesex: russel to i tak obrzydliwy typ i on gdyby byl przed norrisem na p3 to by go jeszcze puscil :D
  • Odpowiedz
Middlesex
Middlesex 07.12.2025, 13:48:31
  • 57
#f1 perez>>>>>>>tsunoda. Nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fat_american_kid
fat_american_kid
07.12.2025, 13:49:22 via Wykop
  • 1
@Middlesex: nie no to na pewno :D
  • Odpowiedz
Middlesex
Middlesex 07.12.2025, 13:43:12
  • 3
#f1 jestem za Maxem ale kara dla Norrisa byłaby bezsensu.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MyScooter
MyScooter
07.12.2025, 13:44:19 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Middlesex
Middlesex 30.11.2025, 17:49:37
  • 3
#f1 Oscar jaki załamany. Nawet nie udaje.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Middlesex
Middlesex 30.11.2025, 17:31:08
  • 2
#f1 Max wygrywa, Lando czwarty za tydzień i jest pięknie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Middlesex
Middlesex 30.11.2025, 17:29:56
  • 12
#f1 jest szansa i jest nadzieja. A Norris udowodnił że jest cieniutki.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Middlesex
Middlesex 23.11.2025, 03:58:06
  • 0
#f1 i wstał człowiek bo jeszcze ma nadzieję.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Middlesex
Middlesex 26.10.2025, 22:02:26
  • 11
#f1 sprint w deszczu, wyścig w deszczu na Interlagos i będą 3 punkty straty Maxa ;) tak będzie ;)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a....._
konto usunięte 26.10.2025, 22:04:15 via Wykop
  • 7
sprint w deszczu, wyścig w deszczu


@Middlesex: i red flagi żeby bryt0l nie stracił, i pograne
  • Odpowiedz
Middlesex
Middlesex 26.10.2025, 21:55:53
  • 14
#f1 czyli max nawet wygrywając wszystko, gdy lando będzie cały czas drugi przegra tytuł o 1 punkt. FIA marzy o takim zakończeniu :)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gaboleusz
Gaboleusz
26.10.2025, 21:58:18 via Wykop
  • 1
@Middlesex: biorąc pod uwagę tempo Norrisa to nie trzeba się zastanowic czy przypadkiem Mclaren nie odzyskał dominującego tempa, a nie xD Norris wygrał o 30 sekund
  • Odpowiedz
RitmoXL
RitmoXL
26.10.2025, 21:59:03 via Wykop
  • 0
@Middlesex: Po to dzisiaj to było zrobione ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Middlesex
Middlesex 26.10.2025, 21:43:49
  • 9
#f1 oby te trzy punkty nie zdecydowały:/ czuję że Max wyprzedziłby Leclerca.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Middlesex
Middlesex 26.10.2025, 20:56:46
  • 3
#f1 russel jest obrzydliwy w tych swoich negocjacjach i proszeniem się.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jeseje
jeseje
jeseje
27.09.2025, 12:10:01
  • 3
Dobra, siatkówka i #skoki już nam nie wchodzą, został nam już tylko Bartosz Zmarzlik i Aleksandra Mirosław.
Moze czas na jakiś żużel wspinaczkowy?

#siatkowka
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Middlesex
Middlesex 27.09.2025, 12:14:19 via Wykop
  • 2
@jeseje: czyli sporty które łącznie uprawia łącznie 14 osób na świecie :)

Dobrze, że jest Iga :)
  • Odpowiedz
Middlesex
Middlesex 27.09.2025, 12:12:07
  • 7
#siatkowka pierwszy sensowny rywal i porażka. No trochę zawiedzione nadzieję.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 17
  • Strona 8 z 17
  • >

Lukasz Baran

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 22.05.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 11.01.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking