MickM via Wykop
Dwie różnice pomiędzy kasą zwykłą a samoobsługową: ktoś za ciebie skanuje kody kreskowe, bo i tak sam musisz wyjąć produkty z wózka lub koszyka a potem je z powrotem włożyć. A druga to płatność, chociaż płacąc zbliżeniowo praktycznie nie ma różnicy.














