Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko108
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
MickM
MickM

MickM

Dołączył 10 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4900
  • Znaleziska 737
  • Mikroblog 4163
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 46

585

"Za pracę na kasie samoobsługowej nikt nam nie płaci"

"Za pracę na kasie samoobsługowej nikt nam nie płaci"

"Jesteśmy tak zaradni, tak samowystarczalni, tak ogarnięci i tak wielozadaniowi, że z tego rozpędu świadczymy nieodpłatną pracę na kasach samoobsługowych na rzecz sklepów. Zrobimy zakupy, wydamy pieniądze i jeszcze sami się obsłużymy".

WroTaMar
z
kobieta.gazeta.pl
dodany: 12.04.2026, 14:13:20
  • 426
  • #
    gospodarka
  • #
    pieniadze
  • #
    zakupy
  • #
    ekonomia
  • #
    biedronka
  • #
    lidl
MickM
MickM
MickM 12.04.2026, 14:29:31 via Wykop
  • 6
Dwie różnice pomiędzy kasą zwykłą a samoobsługową: ktoś za ciebie skanuje kody kreskowe, bo i tak sam musisz wyjąć produkty z wózka lub koszyka a potem je z powrotem włożyć. A druga to płatność, chociaż płacąc zbliżeniowo praktycznie nie ma różnicy.
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

saul
saul
11.04.2026, 09:40:22
  • 0
Gdzie moge zaparkować na cały dzień w niedziele w Mińsku Mazowieckim?
#minskmazowiecki #warszawa #parking
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MickM
MickM
MickM 11.04.2026, 10:14:16 via Wykop
  • 1
@saul: wszędzie ze gdzie to dozwolone. Nie ma strefy w niedzielę. Unikaj parkingu przy Top-markecie.
  • Odpowiedz
MickM
MickM
MickM 11.04.2026, 18:21:44 via Wykop
  • 1
@saul: jak nie mam meczu, to tak. A jak jest mecz, to tym bardzie,j bo policja pilnuje:)
  • Odpowiedz
FedoraTyrone
FedoraTyrone
09.04.2026, 11:58:31
  • 4
JAK MNIE TA GRA DENERWUJE! Jakiś czas temu przeszedłem pierwszy raz w życiu Fallout 1. Dołączyłem sobie do Bractwa, bardzo łatwo ogarnąłem tam power armor i gra już do końca to była praktycznie easy, bo waliłem ze snajperki w oczy. Chwilę zagrałem w Fallout 2, ale odstawiłem na jakiś czas, bo nie miałem kiedy grać. Teraz chciałem wrócić i to co tu się dzieje to przesada. Postanowiłem, że spróbuję innego gameplayu i
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MickM
MickM
MickM 09.04.2026, 12:13:02 via Wykop
  • 1
@FedoraTyrone: To jest najlepsze w tej grze, że można mieć kompletnie inne doznania grając w inny sposób. Pokaż postać, może coś mocno skopałeś. Fast Shot jest pod strzelby (w tym automatyczne) i karabiny maszynowe.
  • Odpowiedz
MickM
MickM
MickM 09.04.2026, 12:25:34 via Wykop
  • 0
@FedoraTyrone: Jest ok, poczekaj na 24 level i perka Snajper...
  • Odpowiedz
MickM
MickM
MickM 09.04.2026, 10:11:58
  • 1
Hej, @allegro_pl. Dlaczego usunęliście przy zakończonych aukcjach informację nt. ilości licytujących a informacja, że nikt nie licytował jest tylko na górze opisu aukcji. Co wam to przeszkadzało? @allegro
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1

Butelki zalegają w domu? Sprawdź Butelkomapkę ktoś może je odebrać za Ciebie

Butelki zalegają w domu? Sprawdź Butelkomapkę ktoś może je odebrać za Ciebie

Zamiast trzymać szkło i puszki w kącie, wrzuć zgłoszenie do aplikacji. Butelkomapka pomaga znaleźć osobę z okolicy, która może odebrać butelki, a przy okazji daje możliwość dorobienia tym, którzy mają trochę wolnego czasu.

lazarus-x
z
butelkomapka.pl
dodany: 08.04.2026, 08:24:33
  • 12
  • #
    butelkizwrotne
  • #
    butelkomat
  • #
    recykling
  • #
    kaucja
  • #
    butelka
  • #
    systemkaucyjny
MickM
MickM
MickM 08.04.2026, 08:55:29 via Wykop
  • 0
@lazarus-x: u nas w okolicy już się ogłaszają ludzie odbierający za 50% kaucji.
misk4cy
misk4cy
misk4cy
29.03.2026, 12:41:47
  • 0
czy ten sklep to jakiś scam? brak adresu siedziby, nipu, czegokolwiek,
nie da się dodać nić do koszyka

https://rodimax.pl/

#internet #ecommerce #sklepyinternetowe #handel
misk4cy - czy ten sklep to jakiś scam? brak adresu siedziby, nipu, czegokolwiek,
nie ...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MickM
MickM
MickM 29.03.2026, 12:51:42 via Wykop
  • 1
@misk4cy: chyba sobie sam odpowiedziałeś. I jeszcze taki kwiatek: https://rodimax.pl/biuro-prasowe.html
  • Odpowiedz
MickM
MickM
MickM 29.03.2026, 13:24:19 via Wykop
  • 1
@niecodziennyszczon: do cert.pl
  • Odpowiedz
PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
27.03.2026, 15:58:56
  • 2
Co lepsze #fallout Nevada czy Sonora, bo nie wiem co ograć po dwójce
#fallout2
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MickM
MickM
MickM 27.03.2026, 16:03:19 via Wykop
  • 1
@PodniebnyMurzyn: najpierw jedno potem drugie, Sonora chyba lepsza.
  • Odpowiedz
0caffe
0caffe
27.03.2026, 08:51:23
  • 0
Niedawno u moich rodziców zmienili licznik na Sanxing s34u28, który jest chyba dwukierunkowy. Czyli gdybym chciał podłączyć #fotowoltaika to wystarczy że zgłoszę, podpisuję nową umowę, wpinam falownik do instalacji w domu i tyle?

#elektryka #tauron #pytanie
0caffe - Niedawno u moich rodziców zmienili licznik na Sanxing s34u28, który jest chy...

źródło: temp_file5068489138784798503

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MickM
MickM
MickM 27.03.2026, 09:01:53 via Wykop
  • 4
@0caffe: i tak pewnie wymienią licznik, bo nie jest zaprogramowany doi pracy dwukierunkowej. Ale to nie twój problem.
  • Odpowiedz
pearl_jamik
pearl_jamik
25.03.2026, 11:28:52
  • 1
jak sobie radzicie z elektrycznością? Bo mnie wszystko kopie i się boję nawet dotykać czekogolwiek

#fizyka #elektronika #elektrycznosc #nauka #pytaniedoeksperta #porady #porada #cozrobic #jakzyc #lifehack
pearl_jamik - jak sobie radzicie z elektrycznością? Bo mnie wszystko kopie i się boję...

źródło: b3_04

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MickM
MickM
MickM 25.03.2026, 14:37:25 via Wykop
  • 0
@pearl_jamik: kup sobie buty ESD safe i chodź po podłodze a nie po dywanach.
  • Odpowiedz
lobo
lobo
22.03.2026, 08:56:31
  • 0
Poleci ktoś jakiś przekaźnik na szynę który będzie kompatybilny z HA i będzie go można wykorzystać do sterowania 12+ świateł współpracujący z włącznikami dzwonkowymi i zwykłymi beznapięciowo.
#homeassistant #smarthome
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MickM
MickM
MickM 22.03.2026, 09:00:33 via Wykop
  • 2
@lobo: chyba pytanie do @SmartBobAutomatyka
  • Odpowiedz
MickM
MickM
MickM 22.03.2026, 19:08:29 via Wykop
  • 0
@SmartBobAutomatyka: wołaj OP-a @lobo
  • Odpowiedz
PijanyDrwal
PijanyDrwal
22.03.2026, 06:51:09
  • 0
Szukałem PRLowkich włączników po wyprowadzce na wieś - teraz te co mam jakieś są takie naprawdę marnie wyglądające - a poza tym nowoczesne by nie pasowały na wieś. Może poza tymi co mam w Gdańsku ale tych już też nie produkują.
Ale niesamowite co ludzie wystawiają i to za cenę jak z kosmosu. jakiś włącznik od lapki wyciąty z kabla za 15 zł... Ale potem patrzę czy to nie taki w kształcie
PijanyDrwal - Szukałem PRLowkich włączników po wyprowadzce na wieś - teraz te co mam ...

źródło: tapeta_Na_telefon_idealna

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MickM
MickM
MickM 22.03.2026, 07:33:15 via Wykop
  • 0
@PijanyDrwal: a takie coś? https://allegro.pl/produkt/schodowy-podw-retro-ceramic-bez-ramki-bialy-6938ef6d-1af2-4ab9-af8b-3d3e733e9d5d?offerId=18278242120
  • Odpowiedz
Salasamobojcow2000
Salasamobojcow2000
21.03.2026, 17:11:25
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MickM
MickM
MickM 21.03.2026, 17:12:45 via Wykop
  • 4
@Salasamobojcow2000: ash kontra martwe zlo
  • Odpowiedz
jan-fifalski
jan-fifalski
21.03.2026, 14:30:06
  • 0
#zrobiliznassmieciarzy #smieci #nienomasakra

okazuje się że butelkomaty to pikuś, wiosenne porządki i
-worek starych baterii - do specjalnego punktu w sklepach
-stare ubrania - już nie wrzucisz do PCK bo nie ma, wysyłka kurierem za opłatą
-stare lampy - specjalny kontener w sklepie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MickM
MickM
MickM 21.03.2026, 14:35:46 via Wykop
  • 1
@jan-fifalski: https://inpost.pl/ekozwroty
  • Odpowiedz
_TiniMini_
_TiniMini_
19.03.2026, 08:56:59
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MickM
MickM
MickM 19.03.2026, 08:59:12 via Wykop
  • 0
@_TiniMini_: zobacz zenmarket
  • Odpowiedz
aa-aa
aa-aa
17.03.2026, 08:08:44
  • 2
Witam ja kupiłem sobie w Biedronce dla testu ten żel do prania bo jest taka akcja że połowa wartości wraca na kartę Biedronki i tu jest napisane dawkowanie w zależności od twardości wody tylko że jak ja leje wodę z kranu to ona mi się rozlewa po dłoni i ja nie wiem jakie dawkowanie stosować
#biedronka #pytaniedoeksperta #pytanie #kiciochpyta #pranie
aa-aa - Witam ja kupiłem sobie w Biedronce dla testu ten żel do prania bo jest taka a...

źródło: 1000002979

Pobierz

Jaka dawka

  • 40 ml 9.5% (2)
  • 55 ml 19.0% (4)
  • 73 ml 19.0% (4)
  • 92 ml 0% (0)
  • 128 ml 33.3% (7)
  • Inne 19.0% (4)

Oddanych głosów: 21

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MickM
MickM
MickM 17.03.2026, 08:18:20 via Wykop
  • 0
@aa-aa: idź do sklepu agd i poproś o paskowy tester twardości wody.
  • Odpowiedz
wybryk_natury
wybryk_natury
15.03.2026, 19:30:36
  • 87
Otworzyłam nową starą herbatę i okazała się przeterminowana o ponad rok, ale szkoda mi było wyrzucić, no trudno może nie umrę
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MickM
MickM
MickM 15.03.2026, 19:43:48 via Wykop
  • 18
@wybryk_natury: masz jak byk napisane, "najlepiej spożyć przed:" co jest czymś kompletnie innym niż "należy spożyć do:" jakie znajdziesz np. na mleku świeżym.
  • Odpowiedz
Jarek_P
Jarek_P
11.03.2026, 15:55:06
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MickM
MickM
MickM 12.03.2026, 10:25:55 via Wykop
  • 1
@Jarek_P: Ja używam czegoś takiego: https://pl.aliexpress.com/item/1005009259200087.html co prawda nie chińskiej produkcji i o kilka dekad starszego ale działa. A co do pęsetek, to polecam z końcówkami ceramicznymi.
  • Odpowiedz
MickM
MickM
MickM 12.03.2026, 10:54:53 via Wykop
  • 0
@Jarek_P: Możesz sobie zbudować mniejszy demagnetyzer, np. z transformatora sieciowego. Kiedyś robiłem to w ten sposób, że wkładałem elementy do środka cewki podłączonej do autotransformatora regulacyjnego. Parę razy z prądem w górę i w dól i element się demagnetyzuje. Co do ceramicznych końcówek, to spadła mi taka pęseta parę razy i nic się nie stało. Nie wiem jak z bardziej precyzyjnymi, ale zepsuć to można wszystko. Ceramiczne mają jedną wadę,
  • Odpowiedz
blablalbla
blablalbla
blablalbla
09.03.2026, 17:57:53
  • 4
pchać sie do 1 z 10 nie znając Ziemi Obiecanej to już bezczelność
#1z10
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MickM
MickM
MickM 09.03.2026, 18:04:53 via Wykop
  • 2
@uncle_freddie: Babie lato było w Tytusie
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 14
  • Strona 5 z 14
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 15.11.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking