@Wilczynski: Ulfik nadaje się do prowadzenia formatów rozrywkowych takich jak ten teleturniej. Nie do programów gdzie trzeba umieć być stanowczym, ciągnąć ludzi za język i mieć samemu coś do powiedzenia. Też sobie poniekąd taki wizerunek wyrobił, że dał sobie wejść na głowę i robić z niego żarty przez co nie jest traktowany poważnie
@ty-mo: i tak ktoś musiał mu to wyciągnąć więc chyba lepiej w kontrolowanych warunkach. Bo czy Natan oprócz beatris wyciągnął póki co coś jeszcze? Nie. Co najwyżej zasugerował co bez tego filmu nie ma pokrycia a ludzie l tym zapomną przy kolejnej galii. Także to czy ten film wyjdzie czy nie i jeżeli wyjdzie to jako może potwierdzić albo całkowicie r------ć tą teorię.