Wpis z mikrobloga

Zabawię się teraz trochę w Sylwestra Wardęgę, ale po dzisiejszej konferencji #famemma zdaje się, że pojawiają się kropki które wystarczy połączyć. Widziałem wśród niektórych z was wzburzenie wywołane poruszaniem przez Natana tematu tajemniczego filmu o Adrianie Polaku, który według wykopu nie istnieje i jest to zabieg podobny do tego użytego przez Amadeusza w walce z marzycielem Tańculą. Zdecydowanie bardziej pasowałoby wam wałkowanie tematu Beatriss na co są niepodważalne dowody. Jednakże czy ów film o Adrianie Polaku faktycznie nie istnieje i jest jedynie domniemaniem? Prześledźmy historię Faustyna ze swoimi byłymi przeciwnikami, którzy zebrali się na odwagę i odpalenie protokołu, tymi przeciwnikami są: Szymol, Patrykos, Ferrari i Natan. Zauważcie, że w przypadku Szymola i Patrykosa reakcja była natychmiastowa, między innymi próby zastraszania, groźby karalne, w przypadku Szymola pogróżki wysyłane drogą komunikatorów które doprowadziły go do upadku. Teraz przejdźmy do postaci Amadiego, który w sposób najbardziej jawny ujawnił ten protokół, a następnie doszedł do autorefleksji i przestał wykorzystywać tę wiedzę na programach powiązanych z Fame, mimo wszystko jednak Polak i Ferrari dalej lecieli ze sobą do spodu do pewnego momentu. Jaki to był moment zapytacie? Afera budowlana. Nie wiem czy zwróciliście uwagę, ale od tamtej sytuacji Polak stara się unikać wymian słownych z Ferrarim, a jeśli już do jakiś dochodzi to są one jednostronne gdyż Polak daje sobie cisnąć odbijając jednorazowo jakimiś lekkimi panczami typu Władca Haluksów. Wydaje mi się, że jest tak nie bez powodu, jak dowiedzieliśmy się czy to z konferencji czy z programów powiązanych z fame Amadeusz i Faustyn mają wspólnych znajomych. Łączy ich też znajomość z wyjątkową osobą jaką jest Filip Zabielski. Tutaj kończą się fakty, a zaczynają się przypuszczenia. Myślicie, że dla czego Polak nagle zrobił się taki delikatny obcując z Ferrarim? Myślicie, że czemu tak bardzo chce cenzurować Natana? Myślicie, że czemu dzisiaj tak nerwowo się śmiał (wręcz bliźniaczo jak podczas programu z Wardęgą na którym została poruszona afera budowlana) podczas gdy Natan mówił o filmie i wymieniał postacie takie jak Zabielski, Michał G. czy Łukasz Wawrzyniak? Pamiętacie jak takefun mówił na początku roku o filmie który na zawsze zmieni polski internet i zniszczy wiele karier? Beatris to jedynie wierzchołek góry lodowej, a osoby które wiedziały o wszystkich okropnych rzeczach związanych z ekipą Polaka czekały na odpowiedni moment na ujawnienie tego, który wydaje się nadszedł. Moim zdaniem w najbliższych tygodniach możemy doświadczyć tego mitycznego końca #gr y. Dzieci indygo trzymajcie się gdyż nadchodzi zima...
  • 10
@Wujalocalheroes: Mało tego, wiem że gdzieś jest wypowiedź Amadiego, jak on się trochę wycofał z tych słów. W sensie nie bezpośrednio ale mówił że kiedyś nagrał piosenkę o kimś z rodziny a był wprowadzony w błąd. Coś w ten deseń. Może ktoś pamięta gdzie ta wypowiedź była.
@CiasteczkoweMonstrumFrikFajtu: Myślę tutaj o efekcie tak zwanej kuli śnieżnej czy jak to mówi Baxton snowballu. Powiązana z tym środowiskiem jest cała śmietanka fejmu łącznie z dwoma włodarzami gdzie Gola zdaje się, że był częstym bywalcem na wspólnych imprezach z chłopakami. Kto wie co działo się na tych "wydarzeniach" i kto wie jak może to wpłynąć na PR Fame.
ochę w Sylwestra Wardęgę, ale po dzisiejszej konferencji #famemma zdaje się, że pojawiają się kropki które wystarczy połączyć. Widziałem wśród niektórych z was wzburzenie wywołane poruszaniem przez Natana tematu tajemniczego filmu o Adrianie Polaku, który według wykopu nie istnieje i jest to zabieg podobny do tego użytego przez Amadeusza w walce z marzycielem Tańculą. Zdecydowanie bardziej pasowałoby wam w


@Wujalocalheroes: Warto przytoczyć sytuacje z guralem i jego pobiciem w windzie. Analogiczna
Konop powiedział, że ma materiały na Zabielskiego i nadal zbiera - w kontekście, że nie udałoby się wrzucić wszystkich do 1. części Pandory, ale będą kolejne i nad nimi pracuje. To dzisiaj właśnie jest tak na stylku Pandory-Budowlanej i jeszcze może nowych wątków.
@Wujalocalheroes: @wychodek5 @Matko181 @LadyRaspberry @Wujalocalheroes @Potifara @RafDan @CiasteczkoweMonstrumFrikFajtu
@Wujalocalheroes:
Jak chcesz snuć teorie to mam dla Ciebie taką:

Dotychczasowy performance Natana przeszedł najśmielsze oczekiwania i zbiegł się z ciągiem dalszym wywlekania afer Boxdela w sieci. Cała sytuacja jest wyjątkowo na rękę Boxdelowi. Boxdel dla ratowania swojego wizerunku poświęca niczego nieświadomego Polaka na pożarcie (program Aferki nadawany z Ambasady w której był też Wardęga).
Polak miał do tej pory przewagę przez pewną kartę przetargową, którą tym razem Boxdel może mu