@HeIlNah: to akurat bardzo dobrze dla huopa, mowie bez ironii @JanNaj358: ja mialem szczescie bo w liceum mialem calkiem normalnych ludzi, studia to juz w ogole klimat nerdowski i dzieki temu w miare uniknalem kontaktow z normictwem agresywnym. W kolchozie na produkcji to cos czuje ze by mnie zjadlo towarzystwo i bym sobie nie poradzil. Rozumiem Cie bracie, pewnie tak samo jak Ty bym skonczyl jakbym na takich
@remlezar: o kurcze, od strony artystycznej bardzo sie podoba dla mnie. Fajny taki wieczor huopski z winkiem i gierka. Kiedys to bylo marzenie i spelnialo calkiem ale jednak teraz brakuje czegos wiecej i chcialo by sie miec szara myszke bo im dalej w las tym bardziej samotnosc przeszkadza. Tez czlowieka w koncu lapie anhedonia i wszystkie zajecia traca smak, zycie sie robi takie puste (╥﹏╥)