Wy się zastanawiacie jak to zrobić żeby prime wszedł na wyższy poziom. Prawda jest taka, że nam zależy bardziej niż właścicielom. Jóźwiak jest szczesliwy jak wyjdzie na zero, dla niego jest ważne jak podczas programów kilka razy padnie że on jest włodarzem, szara eminencja. Bezrak dostaje dychę brutto ale musi się wszędzie tłumaczyć z całego gowna które Jóźwiak o--------i. Tańcula jest zadowolony jak dostanie worek matiego i kieliszek wina na konfie. A
Komisarz85












