Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Komisarz85
Komisarz85

Komisarz85

Dołączył 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1411
  • Znaleziska 3
  • Mikroblog 1408
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 5
Komisarz85
Komisarz85
Komisarz85 10 godz. i 37 min temu
  • 2
Wy się zastanawiacie jak to zrobić żeby prime wszedł na wyższy poziom. Prawda jest taka, że nam zależy bardziej niż właścicielom. Jóźwiak jest szczesliwy jak wyjdzie na zero, dla niego jest ważne jak podczas programów kilka razy padnie że on jest włodarzem, szara eminencja. Bezrak dostaje dychę brutto ale musi się wszędzie tłumaczyć z całego gowna które Jóźwiak o--------i. Tańcula jest zadowolony jak dostanie worek matiego i kieliszek wina na konfie. A
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komisarz85
Komisarz85
Komisarz85 15.06.2026, 19:18:06
  • 60
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nibynoozki
nibynoozki
15.06.2026, 21:46:35 via Wykop
  • 0
@Komisarz85: O KIM MOWA?
  • Odpowiedz
MarianPazdzioch69
MarianPazdzioch69
14.06.2026, 13:15:01
  • 0
Walka Ryty z Jóźwiakiem powinna być za darmo za to że to było oplucie w strone odbiorców i kibiców także ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#primemma
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komisarz85
Komisarz85
Komisarz85 14.06.2026, 13:16:38 via Wykop
  • 3
@MarianPazdzioch69: też oglądam freak show
  • Odpowiedz
Komisarz85
Komisarz85
Komisarz85 12.06.2026, 19:40:13
  • 18
Cuckocińska nie była zadowolona z usług Rogozińskiego bo nie dał rady jej dymac co przerwę w panelach #primemma
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komisarz85
Komisarz85
Komisarz85 11.06.2026, 20:27:17
  • 8
Ale tak realnie, był kiedyś gorszy fight week? #primemma
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marek-uram
marek-uram
11.06.2026, 21:05:37 via Android
  • 8
@Komisarz85: tak, co drugi
  • Odpowiedz
Komisarz85
Komisarz85
Komisarz85 11.06.2026, 18:19:58
  • 0
Skumajcie jaka to jest banda spela na tych siedzeniach a i tak mimo wszystko najgorszy jest Juźwiak Paweł #primemma
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komisarz85
Komisarz85
Komisarz85 10.06.2026, 17:57:34
  • 8
Panie Jacku jako społeczność wykopu bardzo prosimy o krucjatę na rimmingowym turskim #primemma
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dam115
dam115
10.06.2026, 16:16:32
  • 4
Bezi twierdzi, że walka Jóźwiak vs Ryta ma się odbyć. Ale nie wiadomo bo nie jest to podpisane.

Cały prime xD

A u Lukasa w narożniku ma stać Rogoziński xD

#primemma
dam115 - Bezi twierdzi, że walka Jóźwiak vs Ryta ma się odbyć. Ale nie wiadomo bo nie...

źródło: 1000021319

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komisarz85
Komisarz85
Komisarz85 10.06.2026, 16:17:22 via Wykop
  • 2
@dam115: a Ryta na czacie pisze że nie. I tak p------ą w kółko to samo.
  • Odpowiedz
wojtas924
wojtas924
10.06.2026, 14:32:24
  • 0
Fala spuchy nadaje xd
#primemma
wojtas924 - Fala spuchy nadaje xd
#primemma
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komisarz85
Komisarz85
Komisarz85 10.06.2026, 15:40:11 via Wykop
  • 3
@wojtas924: dzięki za info żeby wiedzieć czego nie oglądać
  • Odpowiedz
Komisarz85
Komisarz85
Komisarz85 10.06.2026, 08:51:26
  • 14
Najlepsze jest to, że talerzyk dalej łazi uśmiechnięty i liczy premię za PPV, bo do niego dalej nie dotarło, że Jóźwiak ma w------e na PPV i zniszczy wszystko byleby o nim było głośno XDD #primemma
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pawelswd
pawelswd
10.06.2026, 13:38:10 via Wykop
  • 2
@Komisarz85: kto normalny organizuje gale w trakcie mundialu? xdddd Przecież to totalne mośki. Gala powinna być tydzień wcześniej. Pomijam już to, że jest tych gal za dużo i ludzie mają przesyt
  • Odpowiedz
Komisarz85
Komisarz85
Komisarz85 09.06.2026, 18:16:52
  • 0
Naprawdę ten panel jeszcze trwa? #primemma
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sodomita
sodomita
09.06.2026, 16:57:21
  • 44
Pulpet, jajogłowy, tirowiec, ten od nasion

#primemma
sodomita - Pulpet, jajogłowy, tirowiec, ten od nasion

#primemma

źródło: zzzzzzz

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komisarz85
Komisarz85
Komisarz85 09.06.2026, 17:15:36 via Wykop
  • 1
@a_albert: menszczyznom sycylijskim
  • Odpowiedz
Komisarz85
Komisarz85
Komisarz85 09.06.2026, 16:12:02
  • 1
Nie mogę doczekać się piątku. Ważenie i media trening, właśnie po to oglądam freaki. Zawsze notuje kto ile ważył i jak się zaprezentował. Dobrze, że nie robią w piątek np ostatniego spotkania po 10 minut na zestawienie. Ostatnie brudy, największy dym. Może człowiek spokojnie ochłonąć przed waleczkami w sobotę. #primemma
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a_albert
a_albert
a_albert
09.06.2026, 17:03:33 via Wykop
  • 1
@Komisarz85: wiersz na sobotę: " kto to kupi, jest głupi"
  • Odpowiedz
Komisarz85
Komisarz85
Komisarz85 09.06.2026, 08:19:35
  • 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CzarnoksieznikZKrainyOz
CzarnoksieznikZKrainyOz
09.06.2026, 09:25:11 via Android
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Komisarz85
Komisarz85
Komisarz85 08.06.2026, 21:10:41
  • 10
Odpowiadając na nieliczne pytania, nie warto nadrabiać. Pierwszy panel stypiarze sportowcy, drugi panel 3 min show robaliniego i darcie mordy szonów, na trzecim panelu nawet nie pamiętam kto był, a czwarty już tak odgrzewany kotlet, że Murański objaśniający setny raz holigan stajl to było jedno z ciekawszych. Ogółem 3/10. Aha i Kasik dzisiaj absolutna kompromitacja. #primemma
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a_albert
a_albert
a_albert
08.06.2026, 21:13:37 via Wykop
  • 2
@Komisarz85: dla mnie dzisiaj 1/10. Już dawno nie było takiego syfu. Nic się nie spoinało. Conajmniej jakbym pdfmma oglądał.
  • Odpowiedz
a_albert
a_albert
a_albert
08.06.2026, 21:24:22 via Wykop
  • 2
@wataf666: niestety było. takie samo g---o. Sp-------li wszystko co mieli, bo jóźwiak chciał zabłysnąć. Prime długo nie mógł wyjść z g----a, w którym tkwił przez kilkanaście gal. Przez dwie coś szło lepiej i teraz znów pozwolili jóźwiakowi dojść do głosu. I mają taki sam syf, jak jego bułgarskie zęby. Zenujące.
  • Odpowiedz
Komisarz85
Komisarz85
Komisarz85 08.06.2026, 19:48:29
  • 2
Czy jest gdzieś spis tych którzy porównywali Kaśkę do Kaniowskiego ? #primemma
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

boolProptestingCheatsEnabledtrue
boolProptestingCheatsEnabledtrue
08.06.2026, 19:50:18 via Android
  • 1
@Komisarz85: ja to robiłem a teraz lecom mi łzy po nogawce jak widze co siem dzieje ze zwykłym chopakiem
  • Odpowiedz
Komisarz85
Komisarz85
Komisarz85 08.06.2026, 19:34:48
  • 76
Niech ktoś jeszcze raz porówna Kaśkę do nadredaktora kaniowskiego XDDD zabrali robalowi mikrofon, wyciszyli i zakończyli panel #primemma
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

no-normalnie-jaja
no-normalnie-jaja
08.06.2026, 19:36:09 via Wykop
  • 14
@Komisarz85: zapomniałeś że wyciszyli go by dać głos shoną XDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
gosciumalinowywez
gosciumalinowywez
08.06.2026, 19:40:20 via Wykop
  • 0
@Komisarz85: kaniowski by im zrobil VIP panel
  • Odpowiedz
gabapentyn
gabapentyn
08.06.2026, 19:33:03
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komisarz85
Komisarz85
Komisarz85 08.06.2026, 19:33:39 via Wykop
  • 0
@gabapentyn: Bakalland? Nie mają posmaku gowna Marka Jówko?
  • Odpowiedz
Komisarz85
Komisarz85
Komisarz85 08.06.2026, 19:15:43
  • 3
Ćpańcula z turniejem kobiet i Juźwiak Paweł z tymi tiktokerami z piątej ligi r---------ą nam jedyną federację freakfightową i zostaniemy z chybrydom. Musimy się zacząć z tym godzić panowie. #primemma
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 10
  • Strona 1 z 10
  • >

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 22.05.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia