Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko106
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
KOXsu

KOXsu

Dołączył 8 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 36306
  • Znaleziska 514
  • Mikroblog 35792
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 8
daewoo-tico
daewoo-tico
07.06.2026, 09:56:22
  • 2
#f1 kiedy wyciąłeś sobie wyrostek, a chłopakom i tak to nie pomogło
daewoo-tico - #f1 kiedy wyciąłeś sobie wyrostek, a chłopakom i tak to nie pomogło

źródło: 111

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KOXsu
KOXsu 07.06.2026, 11:19:20 via Wykop
  • 1
@daewoo-tico: myślą co mu jeszcze wyciąć
  • Odpowiedz
lubie_wachac_stopy_siostrze997
lubie_wachac_stopy_siostrze997
06.06.2026, 18:54:38
  • 4
#f1 #f3
Sytuacja jest jasna, maciek w punktach polak
Maciek bez punktów jankes
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KOXsu
KOXsu 06.06.2026, 19:47:14 via Wykop
  • 0
jutro w pierwszym zakrecie zderzy sie Redbull, merceses i dwa ferrari. Russel wygra wyscig.
  • Odpowiedz
jimbim0972
jimbim0972
06.06.2026, 19:06:12
  • 8
Ładny pole lap ale umówmy się - do słynnego okrążenia NashEEeeeeeego rodaka jeszcze dużo brakuje. Tylko Senna w 1988 otarł się o poziom Kubicy.

https://youtu.be/h42iD4tm4OA

#f1
jimbim0972 - Ładny pole lap ale umówmy się - do słynnego okrążenia NashEEeeeeeego rod...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KOXsu
KOXsu 06.06.2026, 19:46:54 via Wykop
  • 0
@jimbim0972: zobacz leclerca
  • Odpowiedz
RKN_
RKN_
RKN_
03.06.2026, 21:30:38
  • 0
#mecz Przemek Wiśniewski - Michał Pazdan vibe
RKN_ - #mecz Przemek Wiśniewski - Michał Pazdan vibe
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KOXsu
KOXsu 04.06.2026, 01:20:46 via Wykop
  • 0
@RKN_: wogle inna bramka. Tu to bramkarz ziebal. Wiśniewski strzelil tak ze pilka leciala w lewo i skrecila w prawo. Zlapal bramkarza na wykroku.
  • Odpowiedz
Dentoray
Dentoray
Dentoray
03.06.2026, 21:34:04
  • 3
O czym ten Urban mówi? ten go pyta o Wiśniewskiego, a ten mówi że on też strzelał #mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KOXsu
KOXsu 04.06.2026, 01:19:02 via Wykop
  • 1
@Squanto: w porto tez gral i w reprezentacji tez lwpeij mu szlo na lewej
  • Odpowiedz
KOXsu
KOXsu 03.06.2026, 20:52:38
  • 1
#mecz czas na młodych i starzy juz mnie wkurzają.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KOXsu
KOXsu 03.06.2026, 20:49:06
  • 0
#mecz jedyne ten gol byl dobry i akcja nigerii na 1 0 tez Perfect
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KOXsu
KOXsu 03.06.2026, 20:28:08
  • 0
#mecz co ten worek.pitoli byl ruch reka a nie cialem
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KOXsu
KOXsu 03.06.2026, 20:23:51
  • 1
#mecz lewy z barcy koniu lżej
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KOXsu
KOXsu 03.06.2026, 19:55:20
  • 4
#mecz od kiedy przerwy trwają 25min?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sanderus
sanderus
03.06.2026, 19:43:09
  • 175
postawiłem na typa co miał najwyższy kurs

#mecz #bukmacherka
sanderus - postawiłem na typa co miał najwyższy kurs

#mecz #bukmacherka

źródło: 1000054934

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KOXsu
KOXsu 03.06.2026, 19:54:37 via Wykop
  • 258
@sanderus: szkoda ze sie nie chwalicie jak przegrywacie
  • Odpowiedz
manichejskakloda
manichejskakloda
03.06.2026, 19:48:10
  • 20
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KOXsu
KOXsu 03.06.2026, 19:52:14 via Wykop
  • 3
@manichejskakloda: obrzydliwa kobieta
  • Odpowiedz
NanuszJowak91
NanuszJowak91
03.06.2026, 19:48:29
  • 37
Wysyp Borków pod Dębica #mecz
NanuszJowak91 - Wysyp Borków pod Dębica #mecz

źródło: Polish_20260603_214717724

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KOXsu
KOXsu 03.06.2026, 19:50:50 via Wykop
  • 1
@NanuszJowak91: mateusz worek
  • Odpowiedz
reyley
reyley
03.06.2026, 19:34:00
  • 1
#mecz Ej, a nie mogliśmy tych sparingów zagrać z San Marino i Gibraltarem? Byłoby jakieś 1:0 dla nas, humor gituwa przed wakacjami.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KOXsu
KOXsu 03.06.2026, 19:49:38 via Wykop
  • 0
@Ludzik90: to z wyspami dziewic mozemy zagrac
  • Odpowiedz
CreaOnion
CreaOnion
03.06.2026, 19:34:19
  • 1
#mecz

Załosny jest ten doping, a bardziej jego brak - atmosfera jak na basenie xd
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KOXsu
KOXsu 03.06.2026, 19:48:44 via Wykop
  • 0
@CreaOnion: specialnie rudy tak stadion zbudowal zeby akustyki nie bylo i za maly o 2tys miejsc na organizacje duzych meczy. Ale za to byl mega drogi i sie psuje
  • Odpowiedz
LamajHarma
LamajHarma
03.06.2026, 19:34:28
  • 0
To jest niebywałe, że w 2026 roku polska reprezentacja dalej nie rozumie na czym polega pressing
#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KOXsu
KOXsu 03.06.2026, 19:47:15 via Wykop
  • 0
@LamajHarma: to trzeba biegac
  • Odpowiedz
ponton
ponton
03.06.2026, 19:37:19
  • 8
#mecz
ponton - #mecz

źródło: 6841ef89c3f6c

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KOXsu
KOXsu 03.06.2026, 19:45:04 via Wykop
  • 0
@szczwany_szczur: nie no chyba skumal o co chodzi bo sie śmiał
  • Odpowiedz
StdPtr
StdPtr
StdPtr
03.06.2026, 19:39:32
  • 8
Urban udaje, że to mecz towarzyski więc chillera i utopia ale widać, że skład praktycznie optymalny jakby to był finał Euro, a on napięty jak plandeka na Żuku w kolejnym meczu z przeciwnikiem, który ma w------e. Niech da szansę innym zawodnikom chociaż kilka minut sobie popykać w reprezentacji po pierwszym i ostatnim dobrym sezonie w ich karierze ( ͡° ͜ʖ ͡°) #mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KOXsu
KOXsu 03.06.2026, 19:40:28 via Wykop
  • 2
@StdPtr: i kolejny raz obrona nie istnieje. Musi byc 4 3 3
  • Odpowiedz
KOXsu
KOXsu 03.06.2026, 19:25:44
  • 0
#mecz jaki sens ma gra bez Pietuszewskiego?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KOXsu
KOXsu 03.06.2026, 19:25:00
  • 2
#mecz co ten Worek pieprzy. Kto jest kogo matka w ilu kiblach gral.bramkarz nigerii. Tragedia komentarz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AdiczeQ
AdiczeQ
AdiczeQ
03.06.2026, 19:26:15 via Android
  • 2
@KOXsu: Bo on ciągle coś musi p-------ć nie umi zamknąć mordy na 5min i dać obejrzeć mecz w spokoju tylko musi opowiadać totalnie bezużyteczne informacje
  • Odpowiedz
Fifi2137420
Fifi2137420
03.06.2026, 19:28:29 via Android
  • 1
@AdiczeQ: to ma wgl nie komentować?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 26
  • Strona 2 z 26
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 29.06.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 27.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 06.12.2020

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 11.09.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking