Jak tal się skończy to który musi być Norris w ostatnim wyścigu żeby p-------ć mistrzostwo, przy założeniu że Max wygra? ( ͡°( ͡°͜ʖ( ͡°͜ʖ͡°)ʖ͡°) ͡°) #f1
Halo, halo! Mamy dla Was świetną wiadomość! Od dziś możecie korzystać z odświeżonej aplikacji na Androida i iOS. Szybsze działanie, wygodniejsza nawigacja oraz powiadomienia, które pomagają wracać do ważnych tematów - a to tylko część zmian.
#f1 Pytanie teoretyczne: Red Bull każe rozbić się o dowolny bolid McLarena w kolejnych wyścigach swoim kierowcą swojej drugiej drużyny. Czy ktoś może coś zrobić Verstappenowi? Bo to jest moja propozycja strategii zwycięstwa w mistrzostwach
@Invergian: Akurat to jest całkiem realne xDD Ze te drony się po prostu zagubiły, tak to jest jak wysyłaja tego takie ilości. Na tej mapce co Ukraina pokazała to było tego mnóstwo
źródło: IMG_4470
Pobierz