Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko109
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Invergian

Invergian

Dołączył 9 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5442
  • Znaleziska 114
  • Mikroblog 5328
  • Obserwujący 7
  • Obserwowane 16
rydz14_09
rydz14_09
30.11.2025, 17:59:49
  • 47
Co to jest za chłop xd #f1
rydz14_09 - Co to jest za chłop xd #f1

źródło: IMG_4470

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Invergian
Invergian 30.11.2025, 18:06:07 via Wykop
  • 0
@rydz14_09: Jak Czarek coś wie, to wie xD
  • Odpowiedz
Invergian
Invergian 30.11.2025, 17:57:54
  • 10
( ͡° ͜ʖ ͡°) #f1
Invergian - ( ͡° ͜ʖ ͡°) #f1

źródło: IMG_6186

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kalaj
kalaj
30.11.2025, 17:48:46
  • 52
Pani Strateg (。◕‿‿◕。)

#f1
kalaj - Pani Strateg (。◕‿‿◕。)

#f1

źródło: temp_file3183573997491315802

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Invergian
Invergian 30.11.2025, 17:49:54 via iOS
  • 36
@kalaj: Co ta Iga Świątek
  • Odpowiedz
Invergian
Invergian 30.11.2025, 17:38:34
  • 43
Prewencyjnie jeszcze bym sprawdził stan paliwa i grubość podłogi #f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Invergian
Invergian 30.11.2025, 17:20:40
  • 4
Wiemy że Cię ciągnie do żwiru, wytrzymaj Karlik! #f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kroos123
Kroos123
30.11.2025, 17:15:50
  • 2
Jak tal się skończy to który musi być Norris w ostatnim wyścigu żeby p-------ć mistrzostwo, przy założeniu że Max wygra? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#f1
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Invergian
Invergian 30.11.2025, 17:16:29 via iOS
  • 0
@Kroos123: 3 xD
  • Odpowiedz
kamil-talaga-18
kamil-talaga-18
30.11.2025, 16:59:19
  • 2
#f1 co tak Max nagle sekundę zbliżył się do Lando
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Invergian
Invergian 30.11.2025, 17:00:04 via iOS
  • 1
@kamil-talaga-18: Podobno wyjechał za szeroko xD
  • Odpowiedz
kokus
kokus
30.11.2025, 16:20:55
  • 1
#f1 jest jakaś nowa zasada o maksymalnym stincie na oponach? 25 okrążeń?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Invergian
Invergian 30.11.2025, 16:21:41 via iOS
  • 2
@kokus: Ta, specjalnie na Katar
  • Odpowiedz
wykop
wykop
25.11.2025, 11:44:34
  • 39
Nowa aplikacja Wykopu już jest! 💙

Halo, halo! Mamy dla Was świetną wiadomość! Od dziś możecie korzystać z odświeżonej aplikacji na Androida i iOS. Szybsze działanie, wygodniejsza nawigacja oraz powiadomienia, które pomagają wracać do ważnych tematów - a to tylko część zmian.

Android → tu link do Google Play

iOS
wykop - Nowa aplikacja Wykopu już jest! 💙

Halo, halo! Mamy dla Was świetną wiadomoś...

źródło: wykop

Pobierz
  • 213
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Invergian
Invergian 27.11.2025, 11:42:00 via iOS
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Invergian
Invergian 17.11.2025, 20:24:41
  • 9
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LM317K
LM317K
25.10.2025, 21:07:27
  • 2
#f1 Piastri ma skręcony silnik czy skręconą psychę?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Invergian
Invergian 25.10.2025, 21:08:03 via iOS
  • 2
@LM317K skręconą kostkę i ma problem z dodawaniem gazu
  • Odpowiedz
Invergian
Invergian 25.10.2025, 20:59:51
  • 15
Wieczór, bo dopiero za chwilę zobaczymy czy dobry
#f1
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Invergian
Invergian
Autor
25.10.2025, 21:05:04 via iOS
  • 1
@crazy88 Chłop bez brody jest jak baba bez ogona
  • Odpowiedz
Invergian
Invergian 19.10.2025, 20:32:48
  • 8
Jak się cofa głos na DOTD?
#f1
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akatrosh
Akatrosh
19.10.2025, 20:34:26 via Wykop
  • 0
@Invergian: przyznaj, na Bambo zagłosowałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Bnkpl
Bnkpl
19.10.2025, 20:19:41
  • 3
#f1
Pytanie teoretyczne: Red Bull każe rozbić się o dowolny bolid McLarena w kolejnych wyścigach swoim kierowcą swojej drugiej drużyny. Czy ktoś może coś zrobić Verstappenowi? Bo to jest moja propozycja strategii zwycięstwa w mistrzostwach
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Invergian
Invergian 19.10.2025, 20:21:22 via iOS
  • 0
@Bnkpl Nie ma dowodów że Max Verstappen wiedział o Alpha Tauri.
  • Odpowiedz
iselilja
iselilja
19.10.2025, 19:46:47
  • 168
#f1 czy pociąg Verstappen WDC 2025 już jest pełny?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Invergian
Invergian 19.10.2025, 19:47:52 via iOS
  • 44
@iselilja Już odjechaliśmy, można wskakiwać w locie w ostatnie wagony
  • Odpowiedz
TeresaKorolInvestments
TeresaKorolInvestments
05.10.2025, 12:34:55
  • 39
Zak Brown spotykający sprzątaczkę w padoku.
#f1 #kiepscy
TeresaKorolInvestments - Zak Brown spotykający sprzątaczkę w padoku. 
#f1 #kiepscy

źródło: temp_file5023633263310611361

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Invergian
Invergian 05.10.2025, 12:36:25 via Wykop
  • 1
@TeresaKorolInvestments: Nawet podobna do Aldony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
DrBarrel
DrBarrel
16.09.2025, 09:01:40
  • 9
Kategoria 10: kierowcy F1

#f1
DrBarrel - Kategoria 10: kierowcy F1

#f1

źródło: temp_file871188593451028821

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Invergian
Invergian 16.09.2025, 09:03:57 via iOS
  • 4
@DrBarrel Carlos Sainz - Las Vegas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Invergian
Invergian 10.09.2025, 08:05:11
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

polski_polak_z_polski
polski_polak_z_polski
10.09.2025, 08:07:16 via Wykop
  • 2
@Invergian: Dziękujemy panie łukaszenka
  • Odpowiedz
Rakky
Rakky
Rakky
10.09.2025, 08:08:36 via Wykop
  • 4
@Invergian: Akurat to jest całkiem realne xDD Ze te drony się po prostu zagubiły, tak to jest jak wysyłaja tego takie ilości. Na tej mapce co Ukraina pokazała to było tego mnóstwo
  • Odpowiedz
Invergian
Invergian 07.09.2025, 14:15:34
  • 11
Ależ będzie atmosfera po wyścigu w pokoju XDDD
#f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 20
  • Strona 4 z 20
  • >
  • Piwnica to mój dom

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 15.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 15.05.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 12.11.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking