Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko175
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Incel_Core2Duo

Incel_Core2Duo

Dołączył 2 lata i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2363
  • Znaleziska 8
  • Mikroblog 2355
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 12
  • Dodane (632)
  • Komentowane (1271)
  • Plusowane (452)
Incel_Core2Duo
Incel_Core2Duo 19 godz. i 17 min temu
  • 8
jesteśmy w połowie odległości między sylwestrem a wszystkich świętych
ja pierdziu #przegryw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

przybysz_miedzygwiezdny
przybysz_miedzygwiezdny
19 godz. i 15 min temu via Wykop
  • 2
@Incel_Core2Duo: ani się obejrzymy i będziemy o rok starszymi prawiczkami, niesamowite
  • Odpowiedz
Mechamaru
Mechamaru
19 godz. i 14 min temu via Wykop
  • 2
@Incel_Core2Duo: Zobacz Bożenko...
  • Odpowiedz
Incel_Core2Duo
Incel_Core2Duo 23 godz. i 42 min temu
  • 2
piję zimny napój Coca-Cola #przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Incel_Core2Duo
Incel_Core2Duo przedwczoraj, 16:26:29
  • 24
#f1 kiedyś cycoliny trzymały tabliczki-witacze na gridzie przed wyścigiem, a teraz już nie ma takich rarytasów...
Incel_Core2Duo - #f1 kiedyś cycoliny trzymały tabliczki-witacze na gridzie przed wyśc...

źródło: 2017_austin

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JuzefCynamon
JuzefCynamon
przedwczoraj, 16:38:15 via Wykop
  • 17
@Incel_Core2Duo: podziekujmy epsztajn media co woli dzieci ogladac
  • Odpowiedz
QRQ
QRQ
przedwczoraj, 17:37:22 via Wykop
  • 6
@JuzefCynamon: okropne te baby( ͡° ͜ʖ ͡°)
QRQ - @JuzefCynamon: okropne te baby( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: ezgif-46093ec0f8ace822

Pobierz
  • Odpowiedz
Incel_Core2Duo
Incel_Core2Duo 29.05.2026, 17:54:47
  • 7
jutro wyczyszczę szufladę na proszek w pralce #przegryw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vantablank
vantablank
29.05.2026, 18:51:33 via Wykop
  • 1
@Incel_Core2Duo: moja szuflada na proszek to był kiedyś nos
  • Odpowiedz
Incel_Core2Duo
Incel_Core2Duo 27.05.2026, 14:18:25
  • 1
kominiarz ma zaraz chodzić sprawdzać wentylacje, a mi się srać chce na maksa
ciezar ;/// #przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Incel_Core2Duo
Incel_Core2Duo 25.05.2026, 14:47:37
  • 1
#lidl #p--o #kiciochpyta
u was też z lidla zniknął kozel bily lehky?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Incel_Core2Duo
Incel_Core2Duo 24.05.2026, 21:35:11
  • 3
#f1 kiedyś to była bateryjka, a teraz nie ma bateryjki
Incel_Core2Duo - #f1 kiedyś to była bateryjka, a teraz nie ma bateryjki
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MirkoLord
MirkoLord
24.05.2026, 21:38:36 via Wykop
  • 0
@Incel_Core2Duo: o bulwa nie widzialem tego
  • Odpowiedz
Incel_Core2Duo
Incel_Core2Duo 24.05.2026, 20:51:02
  • 1
#f1 na czerwonym odjechał?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Incel_Core2Duo
Incel_Core2Duo 24.05.2026, 20:48:33
  • 0
#f1 zajechał maszynę
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Incel_Core2Duo
Incel_Core2Duo 24.05.2026, 20:42:45
  • 1
#f1 sedesy mają haxy na hamowanie, tylko im akurat nawaliły w obu maszynach na nawrocie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Incel_Core2Duo
Incel_Core2Duo 24.05.2026, 20:27:28
  • 2
#f1 dziś w reżyserce mają bonusowe chromosomy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vegetable_Broccoli_2
Vegetable_Broccoli_2
Vegetable_Broccoli_2
24.05.2026, 20:28:19 via Wykop
  • 0
@Incel_Core2Duo: cały weekend*
  • Odpowiedz
Incel_Core2Duo
Incel_Core2Duo 24.05.2026, 20:07:49
  • 3
#f1 .
Incel_Core2Duo - #f1 .
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Incel_Core2Duo
Incel_Core2Duo 24.05.2026, 13:20:50
  • 3
makaron mi wykipiał #przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Incel_Core2Duo
Incel_Core2Duo 23.05.2026, 16:40:42
  • 1
#f1 magnes na lodówkę
czadowo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Incel_Core2Duo
Incel_Core2Duo 23.05.2026, 16:31:50
  • 1
#f1 rozgotował makaron
itsover
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Incel_Core2Duo
Incel_Core2Duo 23.05.2026, 16:10:53
  • 3
#f1 jeszcze ze dwa kółka i toto będzie krzyczał na radyjku
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Incel_Core2Duo
Incel_Core2Duo 23.05.2026, 16:01:08
  • 0
#f1 przedłużyli kilka lat temu tę ścianę na dojeździe do t1 i teraz nie ma już tam takich fajnych ujęć
trzeba było podnieść kamerę
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Incel_Core2Duo
Incel_Core2Duo 23.05.2026, 15:57:12
  • 1
#f1 pszepaństwa, mny mny, to nikt inny jak pamela anderson
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Incel_Core2Duo
Incel_Core2Duo 22.05.2026, 18:30:57
  • 7
#gielda mamy take two w domu
Incel_Core2Duo - #gielda mamy take two w domu

źródło: p-nimm2-pomaranczowe-i-cytrynowe-cukierki-z-sokiem-owocowym-i-witaminami-90g

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ww00
ww00
22.05.2026, 18:39:16 via Wykop
  • 0
Bardziej "Zysku NIMMMMA"
  • Odpowiedz
Vateusz23
Vateusz23
23.05.2026, 05:28:58 via Wykop
  • 0
@Incel_Core2Duo: nimm znaczy po niemiecku weź
  • Odpowiedz
Incel_Core2Duo
Incel_Core2Duo 20.05.2026, 17:06:18
  • 17
kiedyś to był Vettel, a teraz nie ma Vettela #f1
Incel_Core2Duo - kiedyś to był Vettel, a teraz nie ma Vettela #f1

źródło: sebastian-vettel-ferrari-2nd-p

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OgurRicc
OgurRicc
20.05.2026, 17:28:04 via Android
  • 10
@Incel_Core2Duo: test na najtwardszego Tifoso - jeśli zaprzepaszczony sezon Vettela w 2017 nie wyleczył cię z kibicowania Skuderii to nic cię nie wyleczy xD
  • Odpowiedz
OliviaBearwoman
OliviaBearwoman
20.05.2026, 17:37:07 via Wykop
  • 5
@OgurRicc: Ewentualnie jesteś zbyt młody by pamiętać sezon 2017 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 32
  • Strona 1 z 32
  • >

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 16.01.2026

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 30.03.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking