Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko216
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Garbula
Garbula

Garbula

Dołączył 12 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 887
  • Znaleziska 78
  • Mikroblog 809
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 29
mafi20
mafi20
27.07.2016, 07:15:09
  • 1
Jeśli nie masz wszystkich piesków nie nazywaj się trenerem pokemon

#pokemongo
mafi20 - Jeśli nie masz wszystkich piesków nie nazywaj się trenerem pokemon

#pokemon...

źródło: comment_5K8zgW74kyD7ii9WPlpN6b4BbVjUdxfh.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Garbula
Garbula
Garbula 27.07.2016, 07:19:05 via Android
  • 1
@mafi20 gdzie bot biega?
  • Odpowiedz
Garbula
Garbula
Garbula 03.02.2016, 19:18:50
  • 1
Wie ktoś może jak w języku R, zamienić kolejność elementów w wektorze? Potrzebuję przenosić pierwszy element wektora na jego koniec.
#programowanie #naukaprogramowania
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

j.....u
j.....u
konto usunięte 03.02.2016, 19:36:57
  • 2
@Garbula: chodzi ci o taki "cykliczny shift" o 1?
https://stackoverflow.com/questions/18791212/equivalent-to-numpy-roll-in-r
https://stackoverflow.com/questions/30542128/circular-shifting-arrays-in-r-by-distance-n
  • Odpowiedz
Otter
Otter
03.02.2016, 19:44:29
  • 1
@Garbula: Jak nie znajdziesz nic lepszego, to możesz zrobić tak:

v <- c("first", "second", "third", "fourth", "fifth")
v <- v[c(2:length(v), 1)]
v

W drugiej linijce tworzy wektor z elementów z zakresu od drugiego do końca, plus na końcu pierwszy element.
  • Odpowiedz
Garbula
Garbula
Garbula 23.01.2016, 15:25:11 via Android
  • 1
Mirki z #rzeszow nie znalazl ktos moze dzis ok 5 rano brazowej torebki z laptopem? w okolicach galerii grafica. sprzet raczej bez wartosci, w torebce byly badania do pracy inzynierskiej, jedyn kopia..
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Garbula
Garbula
Garbula
Autor
23.01.2016, 17:17:19 via Android
  • 1
@noekid: zgubionan zostala na 3go maja badz na jagielonskiej na trasie z irish pubu do adremo.
  • Odpowiedz
Garbula
Garbula
Garbula 13.01.2016, 16:10:28
  • 1
Mirki mam mega problem.. Mianowicie staram się stworzyć model Takagi-Sugeno za pomocą pakietu frbs dla języka R. Pojawia się jednak pewien problem. W dokumentacji do pakietu jest dokładny opis, jak stworzyć taki model, jednak dla dwóch wejść i jednego wyjścia. W moim projekcie niestety muszę zrobić model w którym jest jedno wejście i jedno wyjście, a takiego czegoś niestety nie mam pojęcia jak ruszyć... Może ktoś wie jak pomóc?
Kod z dokumentacji który
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Garbula
Garbula
Garbula
Autor
13.01.2016, 16:21:31
  • 0
@Movecx: Skrypt na za zadanie predykcje wartości w zadanych punktach, skąd będę miał pewność, że dodanie drugiego wejścia nie wpływa w żaden sposób na wynik?
  • Odpowiedz
Garbula
Garbula
Garbula
Autor
13.01.2016, 16:34:52
  • 0
@Movecx: Ma to sens, próbuję już dłuższą chwile to zrobić, na podstawie dokumentacji pozamieniałem wartości punktów jednak teraz wyrzuca mi błąd:
Error in matrix(nrow = nrow(rule.data.num), ncol = 2 * ncol(rule.data.num) - :
invalid 'ncol' value (< 0)
dane wprowadzam tak:
http://pastebin.com/KXnRBcPE
  • Odpowiedz
Garbula
Garbula
Garbula
Autor
13.01.2016, 16:41:29
  • 0
@Movecx: Sorki za spam, jest jeszcze takie ostrzeżenie:
http://pastebin.com/iCyKZq7i
  • Odpowiedz
Garbula
Garbula
Garbula
Autor
13.01.2016, 17:10:44
  • 0
@Movecx: ustawiłem jedną wartość na 0.00000001, teoretycznie dostaję jakiś wynik, porównując do danych wydaje się on być prawdopodobny. Tworząc takie modele ręcznie w tej bibliotece tyle, że funkcją frbs.gen, poprostu robiło się model z dwoma wejsciami, jednak tam reguły podawało się wcześniej i można było po prostu zignorować jedno wejście poprzez argument "dont_care" do tej funkcji nic takiego w dokumentacji nie znalazłem. Masz może jakiś inny pomysł jak można by
  • Odpowiedz
Garbula
Garbula
Garbula 04.01.2016, 16:53:00
  • 2
Mógłby ktoś sprawdzić co jest nie tak w tym skrypcie? http://pastebin.com/p6TUDg96
Rysuje niestety tylko jeden wykres, mimo wpisanych parametrów dla dwóch
#programowanie #pytanie #naukaprogramowania #R
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Garbula
Garbula
Garbula 04.01.2016, 14:33:32
  • 1
Jest pod tagiem #programowanie ktoś kto na co dzień używa języka R? Mam mały problem i nie za bardzo wiem jak go rozwiązać bo wg dokumentacji wszystko jest ok, a jednak wyrzuca błąd, kod skryptu tutaj: http://pastebin.com/p6TUDg96
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Garbula
Garbula
Garbula 26.10.2015, 16:10:14
  • 1
Są gdzieś dostępne napisy do S03E01?
#demonydavinci
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Garbula
Garbula
Garbula 22.09.2015, 10:14:50
  • 1
Da się grać na telefonie z androidem, nie mając kupionej fify 16, tak jak to było w 15?

#fut
#fifa16
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Garbula
Garbula
Garbula
Autor
22.09.2015, 10:36:51 via Android
  • 0
A bedzie?
  • Odpowiedz
Garbula
Garbula
Garbula 17.09.2015, 21:08:14
  • 1
Mam takie pytanko, będzie apka na telefony z androidem do fify 16 taka jak była do 15?
#fifa16
#fifa15
#fut
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Garbula
Garbula
Garbula
Autor
17.09.2015, 21:11:12
  • 0
@xDawidMx: Jaka? Czemu ja nic nie wiem..
  • Odpowiedz
Garbula
Garbula
Garbula
Autor
18.09.2015, 05:11:49 via Android
  • 0
Da sie jakos zagrac jak nie mam fify16 na konsole/pc?
  • Odpowiedz
Garbula
Garbula
Garbula 04.09.2015, 19:46:13
  • 1
Mireczki, posiada ktoś może "Droga dziewiątego" Pittacusa Lore? Epub/Mobi/pdf obojętne, byle po polsku :)
#ksiazki
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gizmorider
Gizmorider
29.08.2015, 18:24:06
  • 2
#sprzedam #pcmasterrace #sprzetkomputerowy

Mirki może ktoś chce kupić mój stary zestaw z kompa :

Płyta ASrock 770 extreme 3
Phenom II 945 x4
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Garbula
Garbula
Garbula 29.08.2015, 18:26:40 via Android
  • 1
Ile za sama karte?
  • Odpowiedz
Garbula
Garbula
Garbula 02.07.2015, 08:22:44
  • 5
Mireczki est może ktoś kto używa na co dzień języka R? Mam mały problem, mianowicie używam pakietu FRBS i chcę narysować prosty wykres funkcji przynależności typu GAUSSIAN, niestety wyrzuca mi błąd: "Error in var.mf[4, j] : subscript out of bounds". Kod który próbuję uruchomić: http://pastebin.com/mPGKy0be
#programowanie #matlab #R #rstudio
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Garbula
Garbula
Garbula 06.02.2015, 16:21:45
  • 2
#komputery #naprawalaptopow
Miraski, mam pytanko. Które sterowniki odpowiadają w laptopach TOSHIBA za działanie klawiszy funkcyjnych(FN + coś)?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Garbula
Garbula
Garbula
Autor
06.02.2015, 16:26:53
  • 1
Nie działa FN od włączania/wyłączania Wi-fi
  • Odpowiedz
Garbula
Garbula
Garbula
Autor
06.02.2015, 16:34:31
  • 0
Toshiba satelite l670 11m win 7 64 bit
  • Odpowiedz
Garbula
Garbula
Garbula 04.02.2015, 11:43:49
  • 3
#programowanie #naukaprogramowania
Siemano, jest tutaj może jakiś mistrz C++ który potrafiłby wytłumaczyć mi dlaczego zmienna A w tym kodzie przyjmuje takie a nie inne wartości?
http://pastebin.com/M3Z0py9i
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Garbula
Garbula
Garbula
Autor
04.02.2015, 11:56:27
  • 0
Dzięki wielkie, chyba zrozumiałem. Zastanawia mnie jeszcze to ostatnie wywołanie funkcji g(A), jeżeli wcześniej oryginał został zmieniony to jest to g(5) czyli teoretycznie powinno zwrócić 10 a nie 5, tak jak na początku g(3) zwraca 6
  • Odpowiedz
Garbula
Garbula
Garbula
Autor
04.02.2015, 12:40:07
  • 0
@kuhar: Byłbyś w stanie wytłumaczyć mi jeszcze to?
http://ideone.com/T610sA
  • Odpowiedz
Garbula
Garbula
Garbula 24.01.2015, 21:26:06
  • 2
Mireczki z #webdev, mam problem z jquery, mianowicie mam zrobić stronkę która docelowo ma służyć do udostępniania materiałów na studiach, potrzebuje zrobić na niej możliwość rejestracji,zalogowania, załadowana plików na serwer i wyświetlenia tego na stronie.Szablon jakiś tam mam, formularz logowania działa. Nie wiem natomiast jak mam go wyświetlić. Chciałbym, żeby po kliknięciu w zaloguj pojawiało się okienko z formularzem. Próbowałem użyć colorboxa z jquery, ale niestety nic się nie wyświetla.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Garbula
Garbula
Garbula
Autor
24.01.2015, 21:53:06
  • 0
@handler @le1t00 Jest może jakiś framework którym można zrealizować te funkcję które muszę mieć na stronie? Nie proszę o gotowe rozwiązania, tylko o wskazówki jak można to zrobić?
Próbuję robić to z kursem "Tworzenie CSM" ze strefy kursów, tak wygląda struktura plików
Garbula - @handler @le1t00 Jest może jakiś framework którym można zrealizować te funk...

źródło: comment_zLLlUmwYiIqQX0vr8X7PRINv8vpJt4Y4.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Garbula
Garbula
Garbula
Autor
24.01.2015, 22:10:39
  • 0
@DziadekAlzheimer Tak, SITE_PATH jest ok, wrzuce tutaj cały kod, może w innym pliku jest błąd.
http://www.speedyshare.com/7CjJk/Projekt.rar
Założenia jakie ma spełniać strona:
RWD, możliwość logowania/rejestracji nowych użytkowników, różny layout strony dla zalogowanego/niezalogowanego użytkownika, możliwość załadowana plików na serwer i wyświetlenia tego na stronie
  • Odpowiedz
Garbula
Garbula
Garbula
Autor
25.01.2015, 12:13:14
  • 0
@Handler:
Mógłbyś polecić coś w czym we względnie nieskomplikowany sposób uda mi się stworzyć stronę na której będę mógł się zarejestrować/ zalogować?
  • Odpowiedz
Garbula
Garbula
Garbula 06.01.2015, 17:33:35
  • 1
Posiada ktoś może kursy Responsive Web Design & Bootstrap oraz Kursy z PHP ze stery kursów?
#webdev
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

npsr
npsr
06.01.2015, 21:34:39
  • 1
@Garbula: po Twojej wypowiedzi czuję, że powinieneś jednak kupić podręcznik dotyczący hodowli rzodkiewki :P
  • Odpowiedz
sztilq
sztilq
07.01.2015, 23:13:26
  • 0
@Garbula: it-ebooks szukaj w google,
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 2 z 2
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 24.03.2023

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 13.03.2014

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking