Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko163
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
FCSTULEJ

FCSTULEJ

Dołączył 5 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2133
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 2133
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 3
Dewasta
Dewasta
30.09.2025, 15:51:49
  • 14
#hotelparadise Jakie nazwiska wypikano gdy Natalia i Ola przechowały się kto do nich zarywał?
U Oli która mówiła że to "mąż ...owej" obstawiałabym męża Rozenkowej lub męża Siwcowej ale u Natalii to nie mam pojęcia.
Kogo obstawiacie?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FCSTULEJ
FCSTULEJ 30.09.2025, 16:36:23 via Wykop
  • 5
@Dewasta: no cóż piłkarzyki do inteligencji nie należą, ona wręcz przeszkadza w kopaniu piłki xD
  • Odpowiedz
FCSTULEJ
FCSTULEJ 25.09.2025, 14:16:59
  • 8
Info od Ząbkowic: Wstydzimy się za Andrzeja :(

#hotelparadise
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FCSTULEJ
FCSTULEJ 18.09.2025, 14:48:26
  • 15
Mi to już jest głupio, któryś sezon z rzędu krytykować kobiety w Hotelu. Wiadomo czasem Sroch sie trafi xD,
ale niezłym trzeba być naiwniakiem by uwierzyć, że Natalka jest super. Śmieszy mnie to, ze tak uczestnicy rozkręcili awanturę w stosunku do Kuby, gdzie serio ja nie widzę jego kłamstwa. Oczywiście Kuba to manipulant, ale on został zmanipulowany przez Oliwie, która skutecznie podburzyła resztę ludzi przeciwko niemu. Nie wiem jak można tego nie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bas_sko
bas_sko
16.09.2025, 09:43:33
  • 7
Nowy typ tragiczny a jak już otworzy gębę to płakać się chce, ale ma za to jeden plus - jazdę na moto i nawet ''slalom wolny'' bez pachołków zrobił xD

#hotelparadise
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FCSTULEJ
FCSTULEJ 16.09.2025, 16:18:21 via Wykop
  • 1
@bas_sko: kurde jak slalom Ci imponuje to co powiesz na jazde na tylnym kole. haha
Mnie śmieszy Milan. Wiem, że jest głupi, ale bawi.
  • Odpowiedz
inertia-kow
inertia-kow
16.09.2025, 15:16:08
  • 12
#hotelparadise Publika tak przywykła do tej ich sztuczności w wyglądzie i zachowaniu, że jak dali normalnego ze swymi wadami, trochę speszonego i nieśmiałego Mikołaja to wydaje się zupełnie nieciekawy i pewnie niedługo wyleci. Atramentowy szalik, jak na prawdziwego twardziela przystało, już zwietrzył słabszego osobnika i się przy*dala, o zgrozo, o szczerość! Komentarz Paczesia, który tak bardzo skupia się na tym, by mówić nisko, że wypowiada jedno zdanie na minutę (cyt.
inertia-kow - #hotelparadise Publika tak przywykła do tej ich sztuczności w wyglądzie...

źródło: m2

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FCSTULEJ
FCSTULEJ 16.09.2025, 16:13:30 via Wykop
  • 14
@inertia-kow: Mikołaj jest za spokojny na ten program. Musisz pamiętać, że nie każdy się nadaje do wszystkiego. On po prostu jest gościem stworzonym do szarego codziennego życia i tyle. Nie ma w tym nic złego. Ja się ciesze , że pożegnał Natalie i te kłamstewka.
  • Odpowiedz
nella144
nella144
nella144
16.09.2025, 12:13:26
  • 66
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FCSTULEJ
FCSTULEJ 16.09.2025, 16:09:34 via Wykop
  • 4
@Wouowina: beke mam z wykopków na tagu coraz większą i to z sezonu na sezon.
Zgadzam się z Tobą, porównanie Silikona z Olką blond to jak nie trafić do celu z odleglości 10 cm.
Banda samozwańczych bezrobotnych psychologów.
  • Odpowiedz
FCSTULEJ
FCSTULEJ 16.09.2025, 16:05:41
  • 32
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ryz-z-chlebem
ryz-z-chlebem
ryz-z-chlebem
16.09.2025, 17:51:37 via Wykop
  • 29
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
JohnBravo
JohnBravo
16.09.2025, 12:26:07
  • 27
Nie rozumiem tego hejtu na Mikołaja, owszem jest głupi nie ogarnia gry być może niechluj ale myślałem że tu się obraża ludzi za to co robią a nie jak wyglądają czy jak przyjechali na wakacje a nie do gry XD to nawet buc Kuba czy krętaczka Natalia nie jest tak jechana #hotelparadise
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FCSTULEJ
FCSTULEJ 16.09.2025, 16:04:44 via Wykop
  • 1
@amanda12: zielonki atakują xD
  • Odpowiedz
FCSTULEJ
FCSTULEJ 15.09.2025, 08:00:01
  • 7
Proponuje nowemu ksywę tłuszczak xD
#hotelparadise
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FCSTULEJ
FCSTULEJ
Autor
15.09.2025, 11:26:37 via Wykop
  • 3
@hikka-reginald-bjoernson: nie po prostu ma tłuszczaka na plecach xD
  • Odpowiedz
FCSTULEJ
FCSTULEJ
Autor
16.09.2025, 16:03:42 via Wykop
  • 0
@wszystkienickijuzzajete: w jaki sposób ? Bo ma tłuszczaka xDDDD hahahahaha
  • Odpowiedz
FCSTULEJ
FCSTULEJ 15.09.2025, 07:30:38
  • 8

#hotelparadise
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FCSTULEJ
FCSTULEJ
Autor
16.09.2025, 16:02:50 via Wykop
  • 0
@iloneczka_195: mi chodziło o kastrata. Zapomniałem o tym podziale Kubuś - Kuba haha
  • Odpowiedz
Barbarellaa
Barbarellaa
15.09.2025, 09:11:21
  • 16
#hotelparadise nie wiem czy jestem fanką Olki, tak się nad tym zastanawiam od 15 minut Ja po prostu uważam, że ona ma luźne gacie, że nawet jeżeli nie wie to i tak ma do tego luźne podejście, postanowiła po prostu się pokazać w programie, ale nie musi grać jakiejś sztywniary, że jest Alfą i Omegą jak dla mnie to spoko jest, pozytywna laska. By była ą ę też byście narzekali.
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FCSTULEJ
FCSTULEJ 15.09.2025, 11:28:57 via Wykop
  • 2
@Barbarellaa: no no i gruuuuuuube wesele (za ciezki hajs) haha. Duże silikony, duzy przebieg, pusto w głowie, hajsopędna. Nadal taka fajna ? xD
  • Odpowiedz
abazur-budzkiet
abazur-budzkiet
15.09.2025, 05:38:31
  • 9
#hotelparadise

Według Oli, na mapie Kanady jest liść Konopii (cud ze wiedziała ze tam jakis liść jest)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FCSTULEJ
FCSTULEJ 15.09.2025, 07:23:44 via Wykop
  • 1
@amanda12: zaraz się odezwie jakiś jej fan i Ciebie zacznie przepytywać co wiesz z geografii. Haha UWAZAJ !
  • Odpowiedz
FCSTULEJ
FCSTULEJ 15.09.2025, 08:00:51 via Wykop
  • 2
@amanda12: ale uważaj! Z każdym sezonem coraz większa beka z tagu xD
  • Odpowiedz
nie_umiem_inwestowac
nie_umiem_inwestowac
13.09.2025, 14:39:34
  • 19
Widzę, że wielka beka jest z babki, która nie potrafiła wyjaśnić dokładnie czym się różni morze od oceanu no wiadomo idiotka, itd., ale tak z ręką na sercu i bez sprawdzania w necie, ilu z Was potrafi podać definicję morza i oceanu inną niż to, że oceany są zazwyczaj głębsze i są większe?

#hotelparadise #takaprawda #niepopularnaopinia
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FCSTULEJ
FCSTULEJ 14.09.2025, 13:33:56 via Wykop
  • 0
@nie_umiem_inwestowac: a co niby jest takiego w definicji, czego nie wie przeciętny zjadacz chleba ? Zajebiste jest to podkręcanie typu "A CO WY BYŚCIE POWIEDZIELI?" no ja bym powiedział że flagi są w dupie, a ziemia jest płaska xDDD
  • Odpowiedz
FCSTULEJ
FCSTULEJ 14.09.2025, 13:45:40 via Wykop
  • 2
Ocean jest otwartym akwenem wodnym, natomiast morze jest zazwyczaj otoczone lądem. To jest takie trudne?

NIe musisz pajacować na wykopie haha
  • Odpowiedz
FCSTULEJ
FCSTULEJ 14.09.2025, 15:13:00 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
FCSTULEJ
FCSTULEJ 14.09.2025, 15:35:17 via Wykop
  • 1
@nie_umiem_inwestowac: To Ty pytasz o definicje, wiec sam ją napisz. Chyba "nie umiesz w definicje". Silikony Olki Cię zaślepiły. Nie wiem jaki ma cel ustalenie różnicy między oceanem a Morzem. Co to zmienia w twoim beznadziejnym życiu? Odpowiem za Ciebie bo Ty będziesz dukać. NIC. haha

Dawaj napisz definicje. Naucz nas, albo leć po płyn Lugola do apteki bo coś się dzieje u Ciebie pod kopułą.
  • Odpowiedz
FCSTULEJ
FCSTULEJ 15.09.2025, 07:21:29 via Wykop
  • 0
@X0__x0: haha i ten kasztan się zesrywa dalej. Sam się zaorał bo twierdzi, że silikoniara dobrze rozjaśniła czym się różni się ocean od morza, a tutaj przyszedł i bejtuje ludzi twierdząc, że jest coś jeszcze. Pisze nie sprawdzaj w googlach, a sam sprawdza w googlach. Zmiotło go z planszy w drodze po płyn Lugola. hahaha
  • Odpowiedz
Owieczkin22
Owieczkin22
Owieczkin22
13.09.2025, 12:05:26
  • 33
#hotelparadise jak ja gardzę tym lektorem. Po tym jak wyszło, że kabareciarze z przetargu piszą mu teksty, postanowił zostać mistrzem psychologicznej ceremonii. Co wyszło żałośnie.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FCSTULEJ
FCSTULEJ 14.09.2025, 13:39:39 via Wykop
  • 0
@Owieczkin22: po ludziach widać od razu, że próbują udwać mądrych, albo np. miłych. On niestety udaje śmiesznego, a nim nie jest xD. Bardziej mi przeszkadza jego stronniczość. A co do Nowego aspektu 11 sezonu to mi się podoba. Przecież ten program i tak jest gównem bo rzadko kiedy wpuszczają osoby, które mogą stworzyć coś więcej jak ciepłe kapcie do finału. Zawsze mówiłem, że program powinien się nazywać Ziomeczki do Vodeczki.
  • Odpowiedz
HakunaMattatta
HakunaMattatta
12.09.2025, 09:34:40
  • 1
#hotelparadise udanego weekendu (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
HakunaMattatta - #hotelparadise udanego weekendu (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

źródło: IMG_2602

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FCSTULEJ
FCSTULEJ 12.09.2025, 10:36:49 via Wykop
  • 1
@bas_sko: o Ty okrutna xD
  • Odpowiedz
FCSTULEJ
FCSTULEJ 12.09.2025, 11:21:47 via Wykop
  • 0
@bas_sko: na Ciebie można liczyć :D
  • Odpowiedz
Kakarot_Z
Kakarot_Z
11.09.2025, 21:19:56
  • 25
#hotelparadise Z każdym odcinkiem Botoksyna Julka, co raz bardziej przypomina mi hugoline...¯\(ツ)/¯
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FCSTULEJ
FCSTULEJ 12.09.2025, 10:41:06 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
hikka-reginald-bjoernson
hikka-reginald-bjoernson
11.09.2025, 08:26:56
  • 20
#hotelparadise śmieszy mnie jak cały misterny plan Kuby aby wyrzucić Natalkę legnąl w gruzach xD
hikka-reginald-bjoernson - #hotelparadise śmieszy mnie jak cały misterny plan Kuby ab...

źródło: IMG_2911

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FCSTULEJ
FCSTULEJ 11.09.2025, 09:30:31 via Wykop
  • 4
@hikka-reginald-bjoernson: r---------a mnie jego głos i generalnie nie chciałbym się bujać z takim koleżką, ale Natalka jest beznadziejna. Moim zdaniem są na równi.

PS. Świetny ten obrazek xD
  • Odpowiedz
FCSTULEJ
FCSTULEJ 11.09.2025, 09:28:31
  • 4
Oczywiście jako stary wyjadacz Hotelu mogę tylko napisać, a nie mówiłem ? Natalka okazała się maksymalnie fałszywa i chyba nie trzeba dalej tego wyjaśniać.

Natomiast jeśli chodzi o Julkę to już straciłem jakiekolwiek nadzieje. Fakt, że mimo sztuczności nie oceniłbym jej nisko w kwestii wyglądu. To jaki ma podły charakter to już zupełnie co innego. Taka osoba nie nadaję się na partnerkę, a już na pewno nie na matkę czyichś dzieci. Nie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kamila18
Kamila18
Kamila18
11.09.2025, 09:54:38 via Wykop
  • 14
@FCSTULEJ: z Milanem też byłoby ciężko wytrzymać, jak już coś sobie zakoduje w głowie to tego nic nie zmieni
  • Odpowiedz
ZlodziejZapalniczek
ZlodziejZapalniczek
ZlodziejZapalniczek
11.09.2025, 10:35:42 via Wykop
  • 4
@FCSTULEJ: jak oni tam siebie warci. Jej klima szkodzi na zdrowie (Anetka już kaszle) i stawia na swoim, a on bez klimy nie będzie spał i.. stawia na swoim.
  • Odpowiedz
sniezkakrolewna
sniezkakrolewna
11.09.2025, 08:40:33
  • 43
#hotelparadise czy tylko dla mnie Mikołaj Bonzo jest taki odpychający? Po pierwsze zachowuje się i wygląda jakby był ciągle spizgany, po drugie ta jego gadka i miny jakie przy tym robi, wgle całokształt ma takiego brudnego niechluja.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FCSTULEJ
FCSTULEJ 11.09.2025, 09:20:14 via Wykop
  • 2
@sniezkakrolewna: ma kiepskie uzębienie i dziwny kszałt głowy. Mógłby popracować nad fryzurą i udać się do stomatologa. Licówki są potrzebne ASAP.
  • Odpowiedz
FCSTULEJ
FCSTULEJ 10.09.2025, 10:51:35
  • 5
Kiedyś twierdziłem, że wygląd nie ma aż takiego znaczenia,( w granicach rozsadku ofkors xD) jeśli dziewczyna jest sympatyczna, grzeczna i ugodowa. Tutaj widze laski przerobione, które wyglądają jak Honda Civic po agrotuningu, i nie mają w sobie żadnego zacięcia, żadnej iskry. Wątpię by, którąś obchodził ich facet kiedykolwiek. Mowiąc wprost zakompleksione egoistki, których nic nie obchodzi poza własną przerobioną dupą.

#hotelparadise
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FCSTULEJ
FCSTULEJ
Autor
10.09.2025, 14:42:11 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
FCSTULEJ
FCSTULEJ
Autor
11.09.2025, 09:18:15 via Wykop
  • 0
@uwielbiam_ms: alez oczywiscie, że tak. Wiekszosc wie, że takie szybkie wejście w relacje w takim programie to fałsz. To jest show, ale i tak beka z jakiej strony się oni pokazuja. Gadałem z kilkoma uczestnikami Hotelu i tam nie ma scenariusza co moją mówić. To nie są aktorzy, dlatego zawsze warto się zastanowić zanim się walnie potencjalną gafe.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 14
  • Strona 3 z 14
  • >
  • Pizdzichowo

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 10.03.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 15.09.2022

    Mikroblogger
  • Gadżeciarz
    od 31.08.2023

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking