Nie podobały mi się piosenki, jak słuchałem przed konkursem. Eurowizja to jednak eurowizja, siedzę z żoną na kanapie (ogladamy razem od lat, pierwszy raz jako małżeństwo) i ten klimat sprawia, że czujemy ekscytacje jak dzieci #eurowizja

ElfBambo

