Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko161
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Eichen_y
Eichen_y

Eichen_y

Dołączył 3 lata i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 435
  • Znaleziska 27
  • Mikroblog 408
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 2
Eichen_y
Eichen_y
Eichen_y 21.03.2026, 02:06:37
  • 1
#przegryw
Eichen_y - #przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Eichen_y
Eichen_y
Eichen_y 21.03.2026, 01:52:36
  • 3
#przegryw
Jakbym nie miał nerwicy to byłbym poteżniejszy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

samotcel
samotcel
21.03.2026, 01:53:07 via Wykop
  • 1
@Eichen_y: też
  • Odpowiedz
K.....a
K.....a
konto usunięte 21.03.2026, 01:51:16
  • 2
#przegryw jest 2:50
Nie zabijaj się nie warto
Sklepy otworzą za 3 godziny 🥝🍌🍓🍕
Idź do spowiedzi Świętej 🛐
Przekażmy sobie znak pokoju
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Eichen_y
Eichen_y
Eichen_y 21.03.2026, 01:51:55 via Wykop
  • 0
@Kotki_Telemarka: amen
  • Odpowiedz
BialyMuszyn
BialyMuszyn
21.03.2026, 01:48:26
  • 4
#przegryw gdyby każdy zachowywał się jak ja, to żadna różowa by nie miała atencji. Dziękuję dobranoc
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Eichen_y
Eichen_y
Eichen_y 21.03.2026, 01:49:49 via Wykop
  • 2
@BialyMuszyn: jakby ci jakaś okazała zainteresowanie to sie obracasz o 360 stopni mordeczko taka jest natura menska
  • Odpowiedz
Eichen_y
Eichen_y
Eichen_y 21.03.2026, 01:51:08 via Wykop
  • 0
@SarahC: e tam
  • Odpowiedz
hekatomba_huopska
hekatomba_huopska
21.03.2026, 01:45:02
  • 10
ja nigdy baby nie dupił
#przegryw
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Eichen_y
Eichen_y
Eichen_y 21.03.2026, 01:45:42 via Wykop
  • 4
@hekatomba_huopska: a chlopa?
  • Odpowiedz
Eichen_y
Eichen_y
Eichen_y 21.03.2026, 01:32:30
  • 0
#przegryw
Eichen_y - #przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adorator
Adorator
21.03.2026, 01:23:15
  • 4
Pamiętam jak dziś, 3 klasa podstawówki, tę zabawę "rolnik sam w dolinie". Akurat świeżo co przeprowadzka do innej miejscowości, więc zmiana szkoły, klasy i ta zabawa. Ja nowy, wszyscy w kółeczku śpiewają i nauczycielka wzięła mnie jako tego rolnika, co ma wybrać żonę.
To był jedyny raz, kiedy wyrwałem dziewczynę, która mi się podobała, a ona nie protestowała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale ogólnie raczej wstydzilem się.
A
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Eichen_y
Eichen_y
Eichen_y 21.03.2026, 01:25:10 via Wykop
  • 3
@Adorator: Ja w przedszkolu gralem jezusa a marie taka szara myszka ktora teraz tez jest gruba
  • Odpowiedz
Eichen_y
Eichen_y
Eichen_y 21.03.2026, 01:24:21
  • 3
#przegryw
Eichen_y - #przegryw
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krafti
Krafti
21.03.2026, 01:30:44 via Wykop
  • 1
@Eichen_y: nie da sie opisac slowami zwyklego czlowieka tego arcydziela sztuki nowoczesnej.
  • Odpowiedz
Krafti
Krafti
21.03.2026, 01:38:47 via Wykop
  • 1
@Eichen_y: 5:50 - 3.90 dizel / 4.30 benzyna 95
  • Odpowiedz
alverini
alverini
20.03.2026, 09:22:00
  • 9
Karta żartu wicofie
#kiszak
alverini - Karta żartu wicofie
#kiszak

źródło: Screenshot_1

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Eichen_y
Eichen_y
Eichen_y 20.03.2026, 11:00:24 via Wykop
  • 1
@alverini: Spoko jak niewolas wstanie to zbanuje na prędko
  • Odpowiedz
Eichen_y
Eichen_y
Eichen_y 20.03.2026, 04:49:55
  • 1
Przemyślenia na temat Crimson Desert

TLDR:
Wygląda jak g---o
Chodzi słabo jak na to jak wygląda
Gameplay w prologu bardzo słaby
Eichen_y - Przemyślenia na temat Crimson Desert

TLDR:
Wygląda jak g---o
Chodzi słabo...

źródło: aha

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Eichen_y
Eichen_y
Eichen_y
Autor
20.03.2026, 04:59:19 via Wykop
  • 1
Póki co oceniam to na 2 dragon's dogmy 2 na 10
  • Odpowiedz
Eichen_y
Eichen_y
Eichen_y
Autor
20.03.2026, 05:12:44 via Wykop
  • 1
Dobra nie poddaje sie bo mnie troche ciekawi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Eichen_y
Eichen_y
Eichen_y
Autor
20.03.2026, 07:54:04 via Wykop
  • 0
Dobra quitnąłem to g---o i próbuje zwrócić, tego chinole raczej nie naprawią
  • Odpowiedz
Eichen_y
Eichen_y
Eichen_y
Autor
20.03.2026, 10:48:52 via Wykop
  • 2
@Latarenko: Nawet już zwrócona
  • Odpowiedz
Eichen_y
Eichen_y
Eichen_y 19.03.2026, 21:03:09
  • 3
#kiszak
Chłop to już krytykuje kanały z 100 subów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arkagdynius
Arkagdynius
19.03.2026, 21:36:42 via Wykop
  • 0
@Eichen_y: taki nie będzie mial siły przebicia jak będzie mógł odbić piłeczkę ( ͡° ͜ʖ ͡°) no chyba że pozytywnie gada to pewnie wyciąga widza który mu sponsoruje żerowanie
  • Odpowiedz
Eichen_y
Eichen_y
Eichen_y 17.03.2026, 23:04:27
  • 10
Rumun reklamuje crimson desert po 220zł.
Wchodzisz, po doliczeniu vatu wychodzi 10zł taniej niż na steamie.
Rzeczywiście warto jak nic.
#kiszak
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Konwergencja
Konwergencja
18.03.2026, 05:56:43 via Wykop
  • 8
@Drom: czyli chcesz powiedzieć, iż możliwe jest, że reklamujący instant gaming, jak arek czy mati, specjalnie pokazują ceny przed doliczeniem VAT, żeby namówić na omijanie płacenia polskich podatków?
  • Odpowiedz
mugiwan
mugiwan
18.03.2026, 06:47:40 via Wykop
  • 8
@Eichen_y: dla mnie atutem jest możliwość zwrotu po 2h (zwłaszcza nowej gry gdzie nie wiadomo jak naprawdę wygląda optymalizacja). Na kluczykowniach płacisz mniej, ale nie zwrócisz
  • Odpowiedz
Eichen_y
Eichen_y
Eichen_y 16.02.2026, 21:00:41
  • 2
Dziś stream pod tytułem "gra mi sie nie podoba bo ma dodane mechaniki względem gry w ktora grałem kiedyś"
#kiszak
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

miloszy
miloszy
miloszy
16.02.2026, 21:09:34 via Wykop
  • 1
Rumun a reklamy jakichś gierd dla dadgamerów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
miloszy - Rumun a reklamy jakichś gierd dla dadgamerów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
PachneImbirem
PachneImbirem
09.01.2026, 14:54:03
  • 337
Po wielu latach prób poszłam do lekarza rodzinnego, który podobno tego nie zapisuje.

Zapisał, powiedział że jak mi nie wyjdzie to da mi skierowanie na leczenie bariatryczne.

Trzymajcie kciuki, może teraz się uda.

Kobieta
PachneImbirem - Po wielu latach prób poszłam do lekarza rodzinnego, który podobno teg...

źródło: 1000022044

Pobierz
  • 192
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Eichen_y
Eichen_y
Eichen_y 09.01.2026, 17:29:02 via Wykop
  • 1
@PachneImbirem: Daj znać jak idzie, definitywnie.
  • Odpowiedz
Eichen_y
Eichen_y
Eichen_y 16.02.2026, 08:30:57 via Wykop
  • 0
@PachneImbirem: I co, jak idzie?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10
  • Strona 2 z 10
  • >

Hny Dev

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 08.04.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 05.02.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking