To już chyba tą Wisłę się lepiej oglądało niż to co prezentują patałachy #mecz #wislakrakow #ekstraklasa

DoubleM


Z sądażu Rzeczpospolitej wynika że 50,9% polaków oczekuje od rządu wprowadzenia dopłat dla deweloperów i banków. Dobranoc, do widzenia! Cześć, giniemy!
zRocznica
od 23.03.2026
Gadżeciarz
od 19.04.2018
Mikroblogger
od 27.12.2020
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking