Ja współczuję Maxowi, wiem ,że przepuściłby Checo ale w głowie miał już obrazek jak Jos by zareagował na tą sytuację. Dzięki Jos
#f1
#f1
źródło: comment_1668371840OCYaiCh1WnDzjfiviYOg7Y.jpg
Pobierz
źródło: comment_1668197140DeAmhovdUUgumsCa7pASi5.jpg
Pobierz
źródło: comment_1667070676BFDa4ufq8VFVYRzHrFYRsR.jpg
PobierzRocznica
od 05.09.2025
Mikroblogger
od 23.12.2021
Gadżeciarz
od 11.11.2024
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
#f1
źródło: comment_1669106573oo8cEdgWvS53S0Pirtkeng.jpg
Pobierz