Robert zaprezentował pozę pt "Sąsiad kupił se lepsze auto" #mecz
- 21
Raphinii psycha klękła po jednej porażce, tymczasem Robert po kilkunastu latach grania z parodystami( ͡° ͜ʖ ͡°) #mecz
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
Dig_33 via Wykop
- 0
@Project_Im_Not_Going_In: nie, po prostu Fifa wtedy taka była. Potem się przerzuciłem na PESa na sześciu gwiazdkach( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dig_33 via Wykop
- 1
@Project_Im_Not_Going_In: Pamiętam, że zanim kumpel mi powiedział o modach, to zmieniłem w edytorze wszystkie nazwy drużyn z Premier League xD
- 6
- 13
#f1 e
źródło: temp_file8178217012241733596
Pobierz
Dig_33 via Wykop
- 14
- 9
Tak mrugają tymi światłami, że mam flashbacki z A4 #wec
- 1
- 6
Herz team idJOta xDDD #wec
- 3
Można się śmiać, ale od Ferrana, to się jakoś odbić nie chciało #mecz
- 5
Dobra Ferran miałeś swoje (czterdzieści) pięć minut, wracaj na ławkę #mecz
- 15
Kibice chcieli Ferrana, bo podobno jest bardziej aktywny, ale jak zwykle sprawdza się stare porzekadło, że lepiej mądrze stać niż głupio biegać #mecz
- 2
Wiem, że to tylko nic nie znacząca statystyka, ale teraz chyba im twoja drużyna lepiej gra tym mniejsze szanse na zdobycie korony króla strzelców w LM #mecz
- 4
A jakie warzywa są w suróweczkach?? #f1
- 14
@Dig_33 śmiechem
- 11
Lewandowski, Szczęsny, Zalewski, Zieliński przecież taką paką, to można nawet nie wiem - wyjść z grupy! #mecz
- 3
- 8
- 5
W tej Hiszpanii to nieźle wymyślają. Mają do wylosowania 2 mecze w PK, a minęło 21 minut od początku transmisji i jeszcze nic się nie wydarzyło, teraz jest występ iluzjonisty xD #realmadryt #fcbarcelona #mecz
Osiągnięcia
Rocznica
od 27.07.2025Rocznica Gadżeciarz
od 26.07.2021Gadżeciarz Mikroblogger
od 05.05.2025Mikroblogger








-Zacznij od dobrej
-Nasi kierowcy wreszcie są równi!
-A ta zła?
-Nasz bolid nie działa
#f1