Już abstrahując od poziomu meczu, to finał o tej godzinie nie ma po prostu tego klimatu. Nie podoba mi się i nie wiem dlaczego UEFA nie zapytała mnie o zdanie #mecz
Rower jest zdecydowanie zbyt pospolity i za dużo osób może dołączyć. Następnym razem Piotrek powinien jechać na monocyklu żonglując i tylko takie osoby mogą dołączyć #latwogang
Wyobrażacie sobie jakby u nas piłkarze mieli takie zdrobnienia na koszulkach jak w Brazylii np Rafałek, Robercik czy Pawełek xD Chociaż Brożek jeszcze jest bardzo młody to chyba mógłby( ͡°͜ʖ͡°) #mecz