Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Demonium

Demonium

Dołączył 12 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1187
  • Znaleziska 246
  • Mikroblog 941
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 3
Demonium
Demonium 27.11.2018, 18:10:50 via Android
  • 0
Mirki z #opole #pytanie czy działa Wam internet z #upc na #zaodrze #krainaoz ?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Demonium
Demonium
Autor
27.11.2018, 18:21:11 via Android
  • 4
@sandra925 Dzięki :) Przynajmniej wiem ze nie masz Upc. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Demonium
Demonium
Autor
28.11.2018, 09:25:59
  • 0
@plesples: Dzięki, cenne info :) @Zoxico: #trololololololololololo ;) @zajelimilogin: Dzięki.
  • Odpowiedz
Demonium
Demonium
Autor
28.11.2018, 09:52:54 via Android
  • 1
@Zoxico Szanuje :)
  • Odpowiedz
sandra925
sandra925
27.11.2018, 18:22:23
  • 1
Ktoś wie gdzie/czy w #opole można kupić takie cudo? :D
sandra925 - Ktoś wie gdzie/czy w #opole można kupić takie cudo? :D

źródło: comment_aWkMbcoKOeE2NFH6uCg0rOqa60pB81me.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Demonium
Demonium 27.11.2018, 18:24:27 via Android
  • 1
@sandra925 można :)
  • Odpowiedz
d1ck
d1ck
24.11.2018, 20:04:35 via iOS
  • 0
Ma ktos moze odstapic kartony wieksze(przeprowadzka)?
#opole
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Demonium
Demonium 24.11.2018, 21:27:29 via Android
  • 0
@d1ck pochodz popytaj po sklepach w Karolince czy innym Solarisie. Oni tego maja od groma.
  • Odpowiedz
szmecio
szmecio
szmecio
23.11.2018, 17:06:52 via Android
  • 0
#opole szukam dobrej jakości wołowiny w Opolu. Ktoś wie gdzie dostanę? Szukam policzki oraz antrykotu. Mój rzeznik że względu na święta ma strasznie długie terminy :(
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Demonium
Demonium 23.11.2018, 20:21:15 via Android
  • 1
@szmecio na Politechnice poszukaj ;)
  • Odpowiedz
Demonium
Demonium 18.11.2018, 19:19:45 via Android
  • 1
Trzeci dzień od zalania. Wprowadzam #pielegniczkakakadu z głownego zbiornika udalo mi sie wyłowic 6/7. Na #neonki i ostatnią #kakadu nie mam dziś cierpliwości. Docelowo chce miec tu jeszcze #ramirezka i #miedzik #akwarium #akwariumzwykopem #wykopakwarium
Demonium - Trzeci dzień od zalania. Wprowadzam #pielegniczkakakadu z głownego zbiorni...

źródło: comment_3VVEtbtxpQ6aed0JQJIkikpVBEd92yU7.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Demonium
Demonium
Autor
18.11.2018, 19:33:58 via Android
  • 0
@Virchael Mie też w-------ą, ale to pożyczone akwa :(
  • Odpowiedz
Demonium
Demonium
Autor
18.11.2018, 21:34:37 via Android
  • 0
@getin Zadam im to pytanie :)
  • Odpowiedz
Demonium
Demonium 17.11.2018, 18:08:44 via Android
  • 7
Dzis wystartowalem z drugim baniaczkiem. Ten ma 50l. Docelowo trafia tu Neony i Kakadu o ile nie zostana zjedzone przez Mekki. #akwarium #pokazbaniak #mekka #opole
Demonium - Dzis wystartowalem z drugim baniaczkiem. Ten ma 50l. Docelowo trafia tu Ne...

źródło: comment_e5VHqT86CpgHGZmaulOngYuzFgOyXhBo.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Demonium
Demonium
Autor
18.11.2018, 18:30:38 via Android
  • 0
@Papja Meeki sa w glownym baniaku
  • Odpowiedz
Demonium
Demonium
Autor
18.11.2018, 18:30:54 via Android
  • 0
@Myszmyszata zapytaj mnie za rok to Ci napisze
  • Odpowiedz
Demonium
Demonium
Autor
18.11.2018, 18:31:50 via Android
  • 0
@Myszoskocznia Akwa pozyczone wiec nie chce ingerowac za bardzo. Mi też czarnw tło bardziej pasuje.
  • Odpowiedz
Demonium
Demonium
Autor
18.11.2018, 18:32:49 via Android
  • 0
@hesus1357 . Akwa jest pozyczone wiec nie chce za bardzo ingerowac w jego tlo. W głównej bańce mam czarne tło
  • Odpowiedz
siRcatcha
siRcatcha
11.11.2018, 20:26:05
  • 10
Samczyk zaczyna się wybarwiać. Samiczka razem z nim robi przegląd akwarium ( ͡° ͜ʖ ͡°)

siRcatcha - Samczyk zaczyna się wybarwiać. Samiczka razem z nim robi przegląd akwariu...

źródło: comment_bIQT4YX84XnQ5KsAKkpAAXseGNJ0uJlT.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Demonium
Demonium 12.11.2018, 23:30:43
  • 0
Ramireza ?
  • Odpowiedz
Demonium
Demonium 01.10.2018, 11:32:38
  • 2
#wroclaw #pytanie #weterynaria Czy orientuje się ktoś z was w jakie dni przyjmuje dr. Bieżyński w swoim gabinecie ? Nie mam tu na myśli Uniwerku tylko prywatnie ?
Z góry dzięki za info.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FrankUnderwood
FrankUnderwood
01.07.2018, 12:40:17 via Android
  • 3
Mirki, kojarzycie gdzie kupie w Opolu śmietankówke Oleską?
#opole
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Demonium
Demonium 02.07.2018, 07:41:52
  • 0
@FrankUnderwood: Na Dambonia w Sklepie Jagoda.
  • Odpowiedz
d1ck
d1ck
20.05.2018, 12:09:55 via iOS
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Demonium
Demonium 21.05.2018, 09:39:19
  • 0
@d1ck: Zamiast sie do nich przyłączyć i pomóc im w obaleniu tego zestawu, Ty im zdjęcia cykasz :P
  • Odpowiedz
Demonium
Demonium 04.05.2018, 09:17:33 via Android
  • 1
#pytanie #podrozujzwykopem #czechy #jeseniki Poleci ktos dobrą knajpe w okokicy Jesennik ? Wolam tez #opole #prudnik #nysa #glucholazy bo blisko :)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Demonium
Demonium
Autor
04.05.2018, 17:21:26 via Android
  • 0
@wonsz_smieszek : j------y słownik
@fixie dzięki
@d1ck aktualnie poruszam sie o kulach i wszelkie sporty u mnie zawieszone, reszta ekipy malo aktywna w tym temacie niestety
  • Odpowiedz
wpoz
wpoz
wpoz
19.04.2018, 14:09:34
  • 1
Która siłownia jest teraz najtańsza?
Orientuje się ktoś ile kosztuje karnet Maximusie bo na stronie nie widzę?
#opole
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Demonium
Demonium 20.04.2018, 14:12:05
  • 0
@wpoz: Te na świeżym powietrzu są za free zdaje się ;)
  • Odpowiedz
M.....s
M.....s
konto usunięte 20.04.2018, 09:44:32 via Android
  • 1
Czy w #opole jest gdzieś serwis gdzie naprawiają #ps4? Najpewniej wymiana napędu. W necie widziałem Cyfron czy jakoś tak ale tam widzę tylko starsza generacja wchodzi w grę.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Demonium
Demonium 20.04.2018, 14:11:36
  • 0
@Matt3rs: Na grunwaldzkiej masz dobry serwis elektroniki. MakiTech sie zwie.
  • Odpowiedz
eragonn14
eragonn14
31.03.2018, 18:00:32
  • 1
Mirki z #opole . Ma ktoś może zalegający zasilacz ATX 24pin? Potrzebuję pożyczyć na weekend i sprawdzić co powoduje regularne wyłączanie PC.
Wymieniona już płyta główna bo kondensatory sekcji zasilania poszły. Obstawiam zasilacz bo z czarnej listy (Fever).

#pcmasterrace #elektronika
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Demonium
Demonium 01.04.2018, 09:33:24 via Android
  • 1
@eragonn14 a grafika Ci sie nie przegrzewa ? Też może powodować wyłaczanie sie kompa.
  • Odpowiedz
M.....a
M.....a
konto usunięte 29.03.2018, 10:36:14 via Android
  • 1
#pcmasterrace #monitory
Szukam monitor by podpiąć laptopa, głównie pod CAD, pakiet office i przeglądanie wypoku na boku ( ͡º ͜ʖ͡º)
Znalazłem coś takiego:
https://m.olx.pl/oferta/graficzny-monitor-nec-z-kalibracja-kolorow-idealny-nec2190uxp-CID99-IDgAIUr.html

Gdzie tu jest haczyk? Brać? Nie znam się kompletnie na tym.
Taguje #opole bo może to jakiś Mirek xD
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Demonium
Demonium 29.03.2018, 10:54:23
  • 0
@Myszoskocznia: Ja mam IIyame ProLite E2003WS na zbyciu za kilka cebulionów. Co do modelu to jak wróce z tyrki to potwierdze.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 11
  • Strona 4 z 11
  • >

Łukasz

  • Mam za mało znaków do opisania siebie :P
  • W mieszkaniu
  • niepod@m.pl

Osiągnięcia

  • Ekshibicjonista
    od 20.09.2013

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 18.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 19.09.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 17.01.2014

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking