@polskimurarzpl: jak się jest wychowywanym bez miłości to potem jedyne czego chcesz w dorosłości to chociaż jej okruszka, i łapiesz się każdej nadziei, robiąc przy tym z siebie pajaca. Nie warto
@Core_Deviation1_: jest jak jest trzeba zacisnąć żeby i to p-------c pożalić się można bo od tego jest tag no ale trzeba chociaż coś próbować z tym życiem robić
@10129: może i tak, ja tam nie wiem bo raczej nie gadam z ludźmi, bardziej się zastanawiam w sumie jak to wygląda w praktyce wszystko XD Bycie prawdziwym przegrywem wymaga po prostu nieustającej pracy nad sobą i pogrążaniem się w alienacji od społeczeństwa, a najwyższy tier to już nieposiadanie żadnego znajomego XD
@Djapko: przecież laska moralnie stoi wyżej od większości społeczeństwa, szacunek się jej należy i współczucie w takiej sytuacji, a na tego chłopa ha tfu
@Djapko: no ok, to właśnie się nazywa posiadanie kręgosłupa moralnego, bez względu na jego źródła, czy to sumienie, czy wiara, laska potrafi powstrzymać się od dawania na lewo i prawo ze względów innych niż jakieś fizyczne przeciwwskazania