Chłop był na rozmowe o prace na magazyn. powitał mnie jakiś sebix i on jest kierownikiem, gada że nie ma tutaj pieszczenia się i trzeba robić. na hali z 30 stopni, a jeszcze jest rano, to potem mają z 35.
Popatrzyłem jak inni robią to z----------ą jak mrówki z tych taśmociągów rzucają tymi paczkami jak roboty.
Mówił że najpierw 2-3 dni okres próbny BEZ UMOWY jak się będę nadawał dadzą potem umowe
Popatrzyłem jak inni robią to z----------ą jak mrówki z tych taśmociągów rzucają tymi paczkami jak roboty.
Mówił że najpierw 2-3 dni okres próbny BEZ UMOWY jak się będę nadawał dadzą potem umowe


#pracbaza #heheszki