źródło: comment_XJYnkCTI3KKoI2iaOpV3PpkrqT3ZG3jp.jpg
Pobierz
źródło: comment_XJYnkCTI3KKoI2iaOpV3PpkrqT3ZG3jp.jpg
Pobierz
źródło: comment_TTFqUe1a6CrNcMWBLYxSoY0XpCBkCWUQ.jpg
Pobierz
źródło: comment_Lm5IQYWriJ3fcE2gkyaUQ37Q1alenjEJ.jpg
PobierzAtmosfera na spotkaniu wydawała się być bardzo życzliwa. Oklaskom nie było końca, a prezydent nawet zażartował ze swojej porażki. - Raz się jest na wozie, raz pod wozem - powiedział ku uciesze zgromadzonych członków PO. - Ale warto jechać zawsze środkiem polskiej drogi - skwitował.
źródło: comment_VlUasNX6fAhAbLi3z0BdoC8MSd5lZuCj.jpg
Pobierz
źródło: comment_JwanwojE8VeeX2RIN8DdwioEwJYVH1UU.jpg
Pobierz
źródło: comment_vzQe8QiXTscTcjuaMPu2XpJ2drCQjK9D.jpg
Pobierz
źródło: comment_ML5tsa4g2XR1DY2VH7Nu4Dlp2eYuEzSe.jpg
PobierzWykopowicz
od 05.07.2018
Komentator
od 21.12.2014
Rocznica
od 26.11.2025
Gadżeciarz
od 26.07.2014
Mikroblogger
od 28.10.2014
Pozytywnie Zakręcony
od 02.02.2021
Król Wykopaliska
od 07.03.2023
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
#heheszki
źródło: comment_mqxK9eDSXWuJ63anf2b3SzcqiaoNEKEW.jpg
Pobierz