Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko158
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Bambers
Bambers

Bambers

Dołączył 7 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 488
  • Znaleziska 3
  • Mikroblog 485
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 11
hashus
hashus
hashus
10.03.2021, 10:07:13
  • 3
beka jak nas nie wyleszczy grubas tylko revolut, bo zablokuje sprzedaż akcji xDDDD
#gme
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bambers
Bambers
Bambers 10.03.2021, 10:09:45
  • 0
@hashus: wcale sie nie zdziwie, przez niego mM mniej akcji a mialbum więcej
  • Odpowiedz
Bambers
Bambers
Bambers 10.03.2021, 08:43:03
  • 1
Kto dzis w--------a cala wyplate na monkey ride? :D
#gme
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bambers
Bambers
Bambers
Autor
10.03.2021, 09:20:02
  • 0
: @adam_ps: moj target to 650 i s--------m czekajac na dip, wierze w powtorke z rozrywki
  • Odpowiedz
DevSwift
DevSwift
DevSwift
10.03.2021, 08:41:46
  • 7
Wpakowałem w gme 20k, stwierdziłem że utrate 20k jakoś przeboleje ale jakby poleciało w kosmos to utraty kilkuset k bym nie przeżył
#gme
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bambers
Bambers
Bambers 10.03.2021, 08:43:29
  • 0
@DevSwift: bardzo dobre podejscie, jak ktos sie boi strat to niech sprzedaje laczki na targu
  • Odpowiedz
hashus
hashus
hashus
10.03.2021, 01:11:30 via iOS
  • 35
#gielda Boże jaki ja jestem szczęśliwy #gme
hashus - #gielda Boże jaki ja jestem szczęśliwy #gme

źródło: comment_1615338690o1eyFtceG19p9FAecinfgN.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bambers
Bambers
Bambers 10.03.2021, 05:52:42
  • 1
@spunik: niestety opozniaja s--------y
  • Odpowiedz
Rabusek
Rabusek
09.03.2021, 22:26:18
  • 2
Przypominam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jutro lepiej weźcie wolne xD
#gme
Rabusek - Przypominam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jutro lepiej weźcie wolne xD
#gme

źródło: comment_16153287779v3nbw6zOy4l8Ueui6UpV6.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bambers
Bambers
Bambers 09.03.2021, 22:46:55
  • 1
@icejr: wszystko zalezy co powie jutro, chcialbym zeby bylo tak jak moeisz, ja obstawiam około 700 squeeze
  • Odpowiedz
Bambers
Bambers
Bambers 09.03.2021, 23:28:06
  • 0
Chlopaki ja tu nie o short squeezie, na razie jest moda, oni poczekają, jak juz to powtorza sytuacje ostatnia, tak przeczuwam. Jutro 700 dolcow do wyjscia, potem kupno pojutrze 450, sprzedaz 600, potem czekanie na dip all in az dupe melvinom urwie
  • Odpowiedz
Bambers
Bambers
Bambers 09.03.2021, 23:29:50
  • 0
To jeszcze nie ten tydzień, ja obstawiam ze oni redukuja straty na tym wszystkim, zawsze sa krok przed nami, lecz niestety to co pozyczyli, oddac musza. A wszystkim co sie ze mnie smiali jak było 100-40 serdeczny uj w dupe
  • Odpowiedz
Bambers
Bambers
Bambers 09.03.2021, 23:32:55
  • 0
Nie moge edytowac... Jezeli znow zablokuja możliwość kupna pod koniec tygodnia to bedzie to bledne kolo
  • Odpowiedz
Caracas
Caracas
09.03.2021, 21:01:58 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Jak myślicie do ilu realnie urośnie to GME?

#gme #gielda
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bambers
Bambers
Bambers 09.03.2021, 22:18:17
  • 0
@Caracas: 650
  • Odpowiedz
J.....y
konto usunięte 09.03.2021, 21:05:13
  • 2
Zobaczmy jakiej wiary sa wykopki. Na jaki wzrost liczycie na #gme
#gielda

Do ilu wzrost GME (USD)

  • 300 18.0% (49)
  • 500 25.0% (68)
  • 1000 20.2% (55)
  • 5000 8.5% (23)
  • 32000 28.3% (77)

Oddanych głosów: 272

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bambers
Bambers
Bambers 09.03.2021, 21:07:00
  • 0
@Jelony: co tu duzo mowic, 500 raczej pewne, chyba ze to sztuczna gra grubasa to zaboli kieszen
  • Odpowiedz
Bambers
Bambers
Bambers 09.03.2021, 22:17:28
  • 0
@Jelony: biorac pod uwage liczby czysto teoretycznie, to juto do zlapania 650-750
  • Odpowiedz
Bambers
Bambers
Bambers 09.03.2021, 20:48:45
  • 1
Idealnie wszystko przypomina sytuacje z 24-28 stycznia, nawet dni sie zgadzaja, jutro chyba opuszczam na chwile okręt, chyba, ze grubas zdazy mnie wyleszczyc
#gme
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bambers
Bambers
Bambers
Autor
09.03.2021, 20:53:34
  • 0
@LewCyzud: dokladnie..... Oby to nie byla specjalna zagrywka grubasa, we wszystko już zaczynam wierzyc
  • Odpowiedz
Rabusek
Rabusek
08.03.2021, 09:13:45 via iOS
  • 2
Niemiecka giełdę p------o ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gme
Rabusek - Niemiecka giełdę p------o ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
#gme

źródło: comment_16151948254cNwuv7CvZbqOIBXCSVgTr.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bambers
Bambers
Bambers 08.03.2021, 11:51:13
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
fretari
fretari
06.03.2021, 23:16:00
  • 66
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bambers
Bambers
Bambers 06.03.2021, 23:20:45
  • 0
@fretari: i czemu dopiero teraz wstawiasz
  • Odpowiedz
Bambers
Bambers
Bambers 06.03.2021, 22:45:44
  • 25
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fanmarcinamillera
fanmarcinamillera
06.03.2021, 22:46:07
  • 10
@Bambers: bez jaj, jak można było stawiać na gościa o tyle niższego?
  • Odpowiedz
l.....l
l.....l
konto usunięte 06.03.2021, 22:53:19
  • 1
@Bambers: Jakim trzeba być debilem żeby stawiać na gościa, który trenował dwukrotnie krócej i który ma o wiele gorsze warunki fizyczne. Możesz mieć pretensje tylko do siebie.
  • Odpowiedz
Blackhorn
Blackhorn
05.03.2021, 21:13:32 via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Też macie ochotę dokupić na każdym dipie?
#gme
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bambers
Bambers
Bambers 06.03.2021, 20:07:56
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
janusze_automatyki
janusze_automatyki
01.03.2021, 12:28:15
  • 397
Zostałem zbeciakowany xd
#tinder
janusze_automatyki - Zostałem zbeciakowany xd
#tinder

źródło: comment_1614601679Ivo1SmAhkNzDEQSd7AvQjP.jpg

Pobierz
  • 141
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bambers
Bambers
Bambers 01.03.2021, 13:57:53
  • 1
@janusze_automatyki: jest git, bierz sie za nia, moze ja wyruchasz i olejesz najwyzej jak sie kipeska okaze
  • Odpowiedz
Ancymoon1
Ancymoon1
24.02.2021, 21:52:12 via Android
  • 91
W sumie to Fajnie jakby cała ta historia z #gme skończyła sie tak że serio w------o by do tych 500 700$ i ludzie którzy trzymali serio by zarobili ( ͡º ͜ʖ͡º) wspaniałe rzeczy działy sie na tagu #gielda prawie miesiąc temu, chce powtórkę.

Oczywiście jeb** zawistne i zazdrosne śmieci które tylko pojawiaja sie na spadkach i szydza ze wszystkich wykopkowych inwestorów ( ͡
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bambers
Bambers
Bambers 24.02.2021, 22:04:35
  • 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
AnonimoweMirkoWyznania
AnonimoweMirkoWyznania
19.02.2021, 20:36:25 via AMWv2
  • 5
#anonimowemirkowyznania
Cześć,

Tym razem muszę się głęboko wypisać, jestem w dosyć nieudanym związku (lvl27 ona też), sytuacja która się ostatnio rozwinęła już mnie przerasta. Cały mój problem zaczął się w dużej mierze już ponad rok temu kiedy normalny związek zaczął się przeradzać w coś dziwnego, oboje dla siebie się źle zachowujemy. W końcu pękłem i zainstalowałem tindera #tinder. Zacząłem tam rozmawiać z różnymi dziewczynami ale z jedną udało
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bambers
Bambers
Bambers 19.02.2021, 21:12:06
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: ale debil no prosze xD tak nie mozna bo tak bo pomyśli ktos bo to tamto sramto, zenada
  • Odpowiedz
beerus
beerus
07.02.2021, 13:38:56 via iOS
  • 102
„Zazwyczaj nie piszę pierwsza” Odczułem jakby mi łaskę zrobiła z tego powodu. Rzucajcie propozycje co jej odpisać ( ͡° ͜ʖ ͡°) #tinder
beerus - „Zazwyczaj nie piszę pierwsza” Odczułem jakby mi łaskę zrobiła z tego powodu...

źródło: comment_1612705136SJQ7wQ0GH1AYkjuHCaFisy.jpg

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bambers
Bambers
Bambers 07.02.2021, 13:58:53
  • 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 12
  • Strona 7 z 12
  • >
  • Stulejowo

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 20.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 04.12.2023

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 10.11.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking