Tak powinien wyglądać ten hejtpark. Uwaga Wdowczyk był brany na selekcjonera kadry... Za kadencji Bońka !!!! Czy Wdowczyka bym przeżył? myślę że tak. On swoje odsiedział przyznał się do winy oraz pokazał jaja, bo gdy wyszły jego powiązania jeszcze poprowadził Polonię w meczu z Lechią, gdzie z trybun jeby spadały niemiłosierne, ale wykonał pracę do końca (Nie jak Czesław co spierdzielił z U-21 do Legii i prawie ją zrzucił z ligi xDDDD)

konto usunięte









