Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko157
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
AFKKK
AFKKK
Profil firmowy

AFKKK

Dołączył 7 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 742
  • Znaleziska 3
  • Mikroblog 739
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 4
B.....x
konto usunięte 22.06.2022, 22:35:09
  • 18
Tak powinien wyglądać ten hejtpark. Uwaga Wdowczyk był brany na selekcjonera kadry... Za kadencji Bońka !!!! Czy Wdowczyka bym przeżył? myślę że tak. On swoje odsiedział przyznał się do winy oraz pokazał jaja, bo gdy wyszły jego powiązania jeszcze poprowadził Polonię w meczu z Lechią, gdzie z trybun jeby spadały niemiłosierne, ale wykonał pracę do końca (Nie jak Czesław co spierdzielił z U-21 do Legii i prawie ją zrzucił z ligi xDDDD)
B.....x - Tak powinien wyglądać ten hejtpark. Uwaga Wdowczyk był brany na selekcjoner...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AFKKK
AFKKK
AFKKK 22.06.2022, 23:09:51
  • 2
@Zi3L0nk4: oj tak, Pogoń prowadził ładnie i mówie to jako kibic Lechii. Wtedy nie mialem takiej swiadomosci o jego przeszłości, ale chyba nie tylko ja skoro na grupach kibicowskich wywolywali go jako nastepnego trenera :)
  • Odpowiedz
marekrocki2
marekrocki2
marekrocki2
22.06.2022, 21:25:43 via Android
  • 39
#kanalsportowy #kanalbekowy #pilkanozna #przemyslenia

Wszyscy heheszkuja a ja tu mam refleksje o tym jak wielką rolę odgrywają media. Naprawdę iv władza.
Podobny artykuł jak o CM byłby to nielubianym trenerze i już KS zrobiłby specjalny hejtpark, Mati i jego Espresso a Stano miałby cykl a la "Mistrz i Małgorzata" gdzie akapit po akapicie czytałby zarzuty i rozkładał na czynniki pierwsze.
Byłoby dużo o honorze
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AFKKK
AFKKK
AFKKK 22.06.2022, 21:43:44
  • 0
@panmimoskok: @marekrocki2: wystarczy spojrzeć na tvp żeby to dostrzec, obiektywnie. W tym przypadku akurat wszyscy są umoczeni, a z artykułu jadczaka wyszlo że 3 osoby prowadziły tę sprawę więc ciężko by było wszystkich posadzić i tyle. Trzeba liczyć na to że ktoś się wysprzęgli, jak wyda ksiazke to nawet kupie( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
AFKKK
AFKKK
AFKKK 22.06.2022, 21:56:04
  • 0
@panmimoskok: Marzenia scietej głowy, ale kto wie jak Fryzjer dożyje wyjścia z paki może sam sie skusi. Nawet ktoś na tagu niżej zapostował urywek z cafe futbol z Hajto że ktoś jest umoczony w korupcji a pracuje w pzpn i nawet jest trenerem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
AFKKK
AFKKK
AFKKK 22.06.2022, 22:22:29
  • 0
@panmimoskok: Fryzjer to mogla byc centrala na ten rynek, mozna sie doszukać na internecie o gościu chyba z azji który cały dzień dostaje informacje o ustawionych meczach i je ustawia. Nie wiem od kiedy ten gość dzialał, czy działa i czy w ogóle miał z nim jakieś koneksje, bardziej chodzi o sam fakt, że ten biznes na taką skalę działa.
  • Odpowiedz
AFKKK
AFKKK
AFKKK 22.06.2022, 22:23:37
  • 0
@ziko100: a co i kto mówił?
  • Odpowiedz
AFKKK
AFKKK
AFKKK 22.06.2022, 22:43:35
  • 0
@panmimoskok: kasa to kasa, do dzisiaj na azjatyckich „giełdach” dzieją sie cuda
  • Odpowiedz
washingtonbullet
washingtonbullet
washingtonbullet
22.06.2022, 21:22:23
  • 17
Anno Domini 2022. Selekcjoner reprezentacji Polski opowiada anegdotę jak w 2005 szczał obok Van Gaala. A śmialiśmy się ze zdjęcia Engela z Pele (ʘ‿ʘ) #kanalsportowy #mecz #reprezentacja
washingtonbullet - Anno Domini 2022. Selekcjoner reprezentacji Polski opowiada anegdo...

źródło: comment_1655932934rCcEUfbtyRflv5w3FRnDOE.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AFKKK
AFKKK
AFKKK 22.06.2022, 22:26:42
  • 0
@washingtonbullet: a Komorowskiego nie wyróżnili na zdjęciu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
marekrocki2
marekrocki2
marekrocki2
22.06.2022, 22:00:40 via Android
  • 8
#kanalbekowy
#kanalsportowy

Stano jest w takich opałach że Maja Stasko musi to wykorzystać.
Trio Jadczak Stasko i Najman nigdy nie mogli liczyć na taką przychylność opinii publicznej
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AFKKK
AFKKK
AFKKK 22.06.2022, 22:11:59
  • 0
@marekrocki2: średnia IQ 80 i to tylko dlatego że Jadczak zawyża poziom
  • Odpowiedz
mic_rys
mic_rys
22.06.2022, 21:51:03 via iOS
  • 0
Chyba sporo stracił Stanowski na tym hejparku #kanalsportowy #stanowski
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AFKKK
AFKKK
AFKKK 22.06.2022, 21:52:46
  • 4
@mic_rys: tak samo sie mówiło po poprzednim hetparku z 711, a też była nagonka. Wystarczy że wezmą potem osoby pokroju nitrozyniaka i dzieciarnia robiaca wyswietlenia zadowolona
  • Odpowiedz
AFKKK
AFKKK
AFKKK 22.06.2022, 22:05:33
  • 0
@CezaryKlementowicz: wtedy chyba nie bylo, ale moge sie mylić, artykułów na głównej na portalach typu WP o jego powiązaniach

Było na pewno na weszło, ale lakonicznie i jednak to trafia to dość wąskiego grona
  • Odpowiedz
choraglowa
choraglowa
22.06.2022, 21:43:56
  • 8
Notatka do siebie.

W sumie to mam już gdzieś jak sobie poradzimy na mundialu. Jak przejebiemy to przynajmniej zwolnią CM711.
Im dłużej sobie myślę o tym to mnie boli, że jakby sytuacja dotyczyła kogoś innego to Stanowski by mówił "naciskajcie na InPost itp czy chcą firmować kadrę skorumpowanego grubasa" itp. a tutaj nie.
Że chłop ma płacone chyba jednak trochę z naszej kasy (czy PZPN nic od Państwa nie bierze).
Że jakby tam
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AFKKK
AFKKK
AFKKK 22.06.2022, 21:50:05
  • 2
@choraglowa: zasadniczo nie jest powiedziane że zwolnią grubasa po p---------m mundialu. Nawałki Boniek też nie chciał zwalniać a była kompromitacja.

Chłop miał na tyle honoru i rozumu że odszedł sam w „odpowiednim” momencie
  • Odpowiedz
KoN1K
KoN1K
03.06.2022, 08:45:25
  • 0
Ile ludzi oglądało najwięcej #spelunamma ?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AFKKK
AFKKK
AFKKK 03.06.2022, 09:49:04
  • 1
@KoN1K: było 40k
  • Odpowiedz
davidornament
davidornament
22.05.2022, 19:18:39 via iOS
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AFKKK
AFKKK
AFKKK 22.05.2022, 22:43:43
  • 0
@Rylek: jest do usunięcia, kwestia kasy żeby brudów nie upublicznił e-konfident
  • Odpowiedz
Crankees
Crankees
Crankees
22.05.2022, 19:29:33
  • 35
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AFKKK
AFKKK
AFKKK 22.05.2022, 22:37:25
  • 0
@Crankees: dlatego ściągneli Parke i japończyków bo nie dadzą rady bez kurdupla
  • Odpowiedz
44kr
44kr
22.05.2022, 21:12:18
  • 74
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AFKKK
AFKKK
AFKKK 22.05.2022, 22:30:21
  • 0
@c0rsack: z pewnego źródla wiem ze kilka lat temu niezła trzode robił na imprezach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Neaopoliti
Neaopoliti
22.05.2022, 21:19:13
  • 88
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AFKKK
AFKKK
AFKKK 22.05.2022, 22:27:57
  • 14
@Neaopoliti: @pawel_kovalsky: hipokryta, łasy na kase to oczywiste. Ale on nie podejmie jakiejkolwiek dyskusji z kimś kto nie jest nieporadny lub nie ma orzecha zamiast mózgu. Znęca sie nad kimś tak samo jak nad nim sie znęcali w szkole.

A co do pranków, to nie tak że YT ich nie monetyzuje od kilku lat?
  • Odpowiedz
dr_Acula
dr_Acula
26.04.2022, 12:10:05
  • 0
#steam #steamdeck

Czy warto kupić/zarezerwować SteamDeck w wersji 64 lub 256GB, aby go potem sprzedać?
Mam mniej więcej tyle na koncie Steam i zastanawiam się jaki najlepszy będzie sposób na spieniężenie tych zasobów.
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AFKKK
AFKKK
AFKKK 27.04.2022, 07:08:12
  • 0
@wysysacz_glebinowy: Sam sprzedałem 256gb za 3500 więc chyba jednak schodzą
  • Odpowiedz
bizzi0801
bizzi0801
bizzi0801
16.04.2022, 21:29:38
  • 56
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AFKKK
AFKKK
AFKKK 17.04.2022, 00:19:41
  • 0
@bizzi0801: padaczka judasz, Adaś zbawiciel ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Banderoza
Banderoza
16.04.2022, 18:06:30 via Android
  • 0
Testował już ktoś tutaj jak z grywalnością Football Managera na Steam Dicku? #footballmanager #steamdeck #steam #pcmasterrace
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AFKKK
AFKKK
AFKKK 17.04.2022, 00:14:40
  • 0
@Banderoza: na yt są filmy i wyglądało to okej, calkiem plynne ladowanie tylko nie wiem na ilu ligach. Sam bede miał w przyszłym tygodniu to sprawdzę
  • Odpowiedz
RussellSuperFan
RussellSuperFan
09.04.2022, 22:21:59
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AFKKK
AFKKK
AFKKK 10.04.2022, 00:21:45
  • 0
@Mleczny_obraz_z_wilkowa: Geremek jest już na etapie poszukiwania mieszkania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • Strona 8 z 10
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 04.11.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking