@LudzieToDebile: taka prawda, wielkie talenty często pozostają w ukryciu, nigdy nie odkryte, a na piedestale często są błazny, wyniesione tam przez inne błazny i żyją niczym królowie, życie ¯\_(ツ)_/¯
@szybkijakpoybany: Dlaczego smutne? Chłop przynajmniej pracuje, hoduje świnie, robi coś pożytecznego. Smutne to jest dla mnie gdy ktoś dostaje miliony od gawiedzi tylko za to, że jest znanym tancerzem, czy innym pajacem.
Komentarze (61)
najlepsze
źródło: comment_1663418593YebBaKiDscEgsQTFpJgUY4.jpg
Pobierzźródło: comment_1663505855K6mzueui5mclwAiC8UXBik.jpg
PobierzSmutne to jest dla mnie gdy ktoś dostaje miliony od gawiedzi tylko za to, że jest znanym tancerzem, czy innym pajacem.
@belzebup: tak, to bardzo smutne. Ma takie smutne, biedne życie. xD
Ma znaleziska!!!