Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko161
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
To Znalezisko jest w archiwum

954

Kolejny idiotyczny film z kotem w roli głównej

w powiązanych artykuł odnośnie filmu.

drhipis
drhipis
z
youtube.com
dodany: 27.12.2010, 16:31:35
  • #
    kot
  • 657
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (26)

Artykuł
drhipis
z tokfm.pl
  • 54
Artykuł o zajściu - policja już powiadomiona
Mihilion
z wiadomosci.gazeta.pl
  • 46

Komentarze (657)

najlepsze

taknie
taknie
27.12.2010, 16:47:49
  • 295
Tatuś tego dziecka to zwykły frajer. A wiemy jak kończą frajerzy!

PS. Gratuluje wyrabiania w dziecku sk!%$ysyństwa, ale z takim nawykiem to dzieciaczek daleko nie zajdzie.
  • 59
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Tigro
Tigro
27.12.2010, 19:17:41
  • 128
@taknie: "Frajer" to zdecydowanie zbyt łagodne określenie. Aż szkoda klawiszy zużywać na pisanie o takim ścierwie, ale aż krew się gotuje jak człowiek widzi taki filmik.
muszyk
muszyk
muszyk
27.12.2010, 22:37:42
  • 111
@Destr0: trzeba uważać aby nie zniszczyc życia niewinnemu czlowiekowi, niech sie tym zajmie wymiar sprawiedliwości, w profilu, który podajesz chłopak umieścił wpis: "To ja Paweł Strojek ktoś mnie bardzo poważnie wrobił to nie ja jestem odpowiedzialny za wrzucenie tego filmu do portalu youtube. Moje konto na Youtube to sharki1200 nie sharki175. sharki 175 to właśnie wykonawca tego filmu który chciał mi zrobić na złość i wiele problemów. Mam swoje konto
Kulek1981
Kulek1981
27.12.2010, 17:25:55
  • 147
Tu k%%$a potrzeba wykop efektu i namierzyć ciecia.
  • 11
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

taknie
taknie
27.12.2010, 20:03:13
  • 45
@Kulek1981: ja zakopałem gdy tylko zobaczyłem jak ten mały sk#$#ysynyek trzyma tego kota za gardło, bardzo się wk#$#iłem na taki widok. Ale masz rację, to trzeba wykopywać!
nescafe
nescafe
27.12.2010, 19:24:24
  • 34
@Kulek1981: no właśnie! CSI Wykop - do dzieła!

A co do filmu, to normalnie brak mi słów...
barbatus
barbatus
27.12.2010, 18:56:37
  • 119
Zwróćcie uwagę, że na youtubie autor oznaczył ten film jako "Śmieszne". Można tu mówić o totalnej pogardzie dla życia.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

neib1
neib1
27.12.2010, 22:17:20
  • 9
@iSony: Akurat dzieciak z takiej lekcji zapamiętałby tylko, że silny wymierza wp####$% i to wszystko. Biłby jakiegoś innego kota pokryjomu, albo kolegów w szkole.

A opiekunowi ukręcenia łba z pewnością by nie zaszkodziło :)
iSony
iSony
27.12.2010, 22:05:02
  • -3
@barbatus: Ale smiac mi sie chce jak wyobrazam sobie po pierwsze tego bahora na kolanie, zapamietalby na wieki ze zycie sie szanuje, nawet kota, a opiekuna za leb jak bahor pokazuje i pare razy tak o glebe zza plecow.

k%!$a, zezloscilem sie i odechcialo mi sie kolacji, a stoi przede mna. -.-
Sharki1200
Sharki1200
Sharki1200
28.12.2010, 11:46:53
  • 99
http://img502.imageshack.us/i/beztytuuye.jpg/

Wiem myślicie że to ja wystawiłęm ten filmik otuż nie na youtube moje konto to sharki1200 a sprawcą jest Sharki175 mam nadzieje że policja go szybko znajdą,. Nie mam zwierzat w domu nie mam syna bo mam dopiero 15 lat !!! prosze uspokujcie sie to nie ja jestem odpowiedzialny za ten filmik
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

buntownic
buntownic
28.12.2010, 13:33:55
  • 13
@Sharki1200: i bardzo dobrze, nie pozwalaj się opluwać hołocie z internetu
PCh22
PCh22
28.12.2010, 22:37:37
  • 6
@biskup: No cześć. Ludzie mówią, że lubisz małe dzieci... w nieprzyzwoity sposób. Nigdy nie wyparłeś się tego wprost, i sprawa jest trochę mętna... Sam rozumiesz. Jeżeli masz się odciąć od tematu to zrób to porządnie.
m.....k
m.....k
konto usunięte 27.12.2010, 20:44:27
  • 92
To musi już jakiś czas trwać, kot się nawet nie broni...
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

krasik01
krasik01
krasik01
27.12.2010, 21:50:28
  • 27
@murlok: Kot chyba jest młody i nie wie co zrobić, ewentualnie ogłuszony czy może podtruty, lub chory bo nie wierze żeby normalny kot nie zrobił temu dzieciakowi mielonki z reki czy twarzy
oizo
oizo
27.12.2010, 22:20:41
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
m.....f
m.....f
konto usunięte 27.12.2010, 19:39:28
  • 74
No to ktoś będzie miał przej%#ane
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

iSony
iSony
27.12.2010, 22:12:24
  • 1
@mosdef: na wlasne zyczenie. Probuje wniknac w umysl idioty ktory to krecil, ladnie oprawil i kurde wrzucil na youtube. Nie wiem, cala rodzinka taka? = zakmnac w klatce 5x5 i niech sie sami tak zabawiaja. Albo ma tak nasrane we lbie ze nawet nie wie ze zrobil cos kompletnie d#!%!nego, a przy okazji sciagnal na siebie policje.
le_vampire
le_vampire
27.12.2010, 17:39:56
  • 71
A kiedyś ludzie oburzali się jak małoletni arab (czy ktoś) jaszczurkę (czy coś tam) dłonią uderzał. Ten filmik z dzieciakiem 200x bije to na łeb. Powinni go zamknąć w poprawczaku, albo zakładzie psychiatrycznym (ojca też jeśli to on pozwala na wszystko). Mam nadzieję, że jakimś cudem ktoś dojdzie do tych ludzi. Mam nadzieję, że tego ludzie nie zakopią (szczególnie ci, którzy wcześniej wykopali filmik z tamtą jaszczurą, czy czymś. Jak zakopią to
  • 7
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

b.....z
b.....z
konto usunięte 27.12.2010, 20:04:35
  • 131
@le_vampire: "Powinni go zamknąć w poprawczaku, albo zakładzie psychiatrycznym"

Ten dzieciak ma jakieś dwa-trzy lata. Nie jest winien, że ma opiekuna idiotę.
P.....i
P.....i
konto usunięte 27.12.2010, 21:30:58
  • 6
@Pantokrator: Zadziwię Cie, na wykopie nie panuje takie przekonanie. Raczej takie jak mówi babannowatwarz
pryschnitz
pryschnitz
27.12.2010, 20:24:20
  • 63
Gratuluję umiejętności wychowawczych i zaszczepiania dziecku uczucia empatii. Gratuluję, k$!#a.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Primitriv
Primitriv
27.12.2010, 21:28:50
  • 20
@pryschnitz: Typowy zalążek seryjnego mordercy - sadystyczne zachowania wobec zwierząt w dzieciństwie.
murdoc
murdoc
27.12.2010, 20:28:34
  • 60
A mie wku*wia że przy każdym takim wykopie ktoś daje komentarz "CSI: Wykop - do akcji!" - a to Ty myślisz, że ten CSI: Wykop się "bierze i robi" sam?

Jak masz czas żeby marnować go na taki komentarz to może weź się zbierz w sobie i spróbuj po loginach/mailach/znajomych na youtube, cokolwiek, dojść gdzie chociaż mniej więcej go szukać?
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

LegionPolski
LegionPolski
27.12.2010, 22:53:43
  • 2
@murdoc: o to to!

"WE ARE NOT YOUR PRIVATE ARMY", jak ktoś chce CSI to musi się przyłączyć, a nie tylko nawoływać. pociesza mnie to, że /b/tardy się interesują - tam chłopaki mają jednak nieco większą siłę niż tutaj - chociaż nie zrobi się nic więcej poza zawiadomieniem na policję i tysiącami gróźb (oby gnój nie spał przez dłuuuuuugi czas), to jednak "zawsze coś".
Deaco
Deaco
28.12.2010, 02:28:47
  • 0
@murdoc: Bo on z epoki Power-Rangers
Slowik_
Slowik_
27.12.2010, 20:31:14
  • 55
Jak to jest, że mogę oglądać największą masakrę na portalach typu bestgore, a małego ch#$a, który rzuca kotem znieść już nie dam rady?

Mam tylko nadzieję, że anony z 4chana już obejrzały ten filmik.
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

koniczynek
koniczynek
28.12.2010, 13:38:36
  • 9
@K1Ja2: Nie pomyślałeś, że on po prostu nie lubi celowego okrucieństwa? Może oglądanie mózgów ludzkich na szosie, które znalazły się tam z powodu nieszczęśliwego wypadku nie jest tak męczące, jak oglądanie dziecka maltretującego celowo kota?
misiafaraona
misiafaraona
28.12.2010, 19:31:17
  • 3
@K1Ja2: zadna rewelacja. ja tez kocham zwierzeta i brzydzę się ludzmi, nawet małymi, a własciwie szczególnie małymi
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 25
  • Strona 1 z 25
  • >

Hity

tygodnia

Poszukiwany KOZANECKI PAWEŁ, jak to możliwe, że nawiał?
Poszukiwany KOZANECKI PAWEŁ, jak to możliwe, że nawiał?
4037
Setki skarg na Polsat po programie o znanym youtuberze. "Brak bezstronności"
Setki skarg na Polsat po programie o znanym youtuberze. "Brak bezstronności"
3971
Drogowy szeryf w Porsche.
Drogowy szeryf w Porsche.
3078
Bartosz Walaszek kończy dzisiaj 49 lat
Bartosz Walaszek kończy dzisiaj 49 lat
2910
Parkomat mówi że jest dzień wolny, a Gdynia wlepia mimo tego opłatę dodatkową
Parkomat mówi że jest dzień wolny, a Gdynia wlepia mimo tego opłatę dodatkową
2749
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #koty
  • #kitku
  • #pokazkota
  • #kotnadzis
  • #zwierzaczki
  • #heheszki
  • #smiesznypiesek
  • #pies
  • #gif
  • #koteczkizprzypadku
  • #smiesznykotek
  • #pchelkafanclub
  • #zwierzeta
  • #kotek
  • #psy

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking