Kolonialistów już dawno nie ma, więc teoretycznie mogą usiąść z sąsiadami do stołu i ustalić sobie granice na nowo. Przeprowadzić plebiscyty, referenda i zagospodarować wszystko po swojemu.
@AsWywiaduRadzieckiego: Jako as wywiadu radzieckiego chyba wiesz, że ZSRR równiez już nie ma ale problemy związane z poprowadzonymi wtedy granicami do dzisiaj są przyczyną konfliktów (Krym, Naddniestrze, Górski Karabach, Abchazja, Osetia Pd, itd.) i bardzo ciężko osiągnąć w tej sprawie porozumienie pasujące obu stronom.
Komentarze (4)
najlepsze