Weronika Nowakowska podsumowała "aferę" i ZIO 2018. Padło wiele gorzkich słów

Weronika Nowakowska odniosła się do zakończonych w niedzielę igrzysk olimpijskich w Pjongczangu. - Jeśli ktoś uważa, że trzeba mnie słownie skopać, proszę, do woli - napisała (m.in.) biathlonistka.
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
- Odpowiedz





Komentarze (1)
najlepsze