Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko171
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
To Znalezisko jest w archiwum

451

WROCŁAW: Rząd do dymisji! - relacja z manifestacji

"Wzywamy Donalda Tuska do natychmiastowej dymisji, mamy dość tego rudego oszusta, mamy dość kłamstw rządu, tuszowania afer, szkalowania dobrego imienia Polaków, dlatego wzywamy ich wszystkich do dymisj" Justyna Helcyk

Adodaj
Adodaj
z
youtube.com
dodany: 18.06.2014, 12:38:45
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    aferapodsluchowa
  • #
    tusk
  • #
    wydarzenia
  • #
    wroclaw
  • 12
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (12)

najlepsze

s.....i
s.....i
konto usunięte 18.06.2014, 13:01:23
  • 57
Bardzo ładnie powiedziane pod koniec filmiku. Gratulacje dla tego pana.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

s.....1
s.....1
konto usunięte 18.06.2014, 12:48:49
  • 34
A najgorsze jest to , że Tusk przewidując, że kiedyś może wyjść na jaw to co robi - uchwalił ustawę dzięki której takiej spokojnej rozmowy z policjantem np niemieckim już w następnym proteście nie zaobserwujemy
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Adodaj
Adodaj
Autor
18.06.2014, 12:53:08
  • 24
@siergiej1: Przpomnę innym, że projekt 1066 pozwala oddziałom policji z innych państw tłumić protesty Polaków.
s.....1
s.....1
konto usunięte 18.06.2014, 12:56:24
  • 12
@Adodaj: Nieźle wymanewrowali i to pod pozorem walki z kibicami
Adodaj
Adodaj
Autor
18.06.2014, 12:55:59
  • 24
Władza specjalnie brutalnie obchodzi się z młodymi demonstrantami, by zrobić podział między narodem a policją. Policjanci są utrzymywani z naszych podatków. Z naszych podatków ida na emerytury w wieku 50 lat a my musimy pracować do 67.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

yani
yani
yani
18.06.2014, 17:38:00
  • 17
PO to najgorsza patologia od 89 roku. Tych zniszczeń których dokonali już nikt nie odbuduje, a długów nikt nie spłaci.

Jeśli Minister Spraw Wewnętrznych mówi, że Państwo istnieje tylko teoretycznie to kto lepiej zna sprawy wewnętrzne niż on.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

MKJohnston
MKJohnston
18.06.2014, 13:42:03
  • 7
A Tusk się nie przejmuje, właśnie sobie kupił kolejne kilkaset głosów w następnych wyborach.

Między innymi:

głos młodszego referendarza w Wydziale ds. Przyszłości (!) Polityki Spójności w Departamencie Koordynacji Polityki Strukturalnej w Ministerstwie Infrastruktury i Rozwoju.

oraz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

devu
devu
devu
18.06.2014, 13:45:41
  • 5
Komorowski, Tusk wiedzieli co robią sporządzając ustawę o pomocy służb obcych państw w pacyfikacji tłumów. Taka druga Targowica się szykuje.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

z.....3
z.....3
konto usunięte 18.06.2014, 16:32:45
  • 1
Policjant głupoty gada o tej legalnej demonstracji. Wg konstytucji obywatele mają prawo do spontanicznych zebrań. Oczywiście istnieje ustawa mówiąca o tym, że zebrania muszą być rejestrowane, ale trzeba to zrobić na 2 dni przed minimum. Afera wybuchła w weekend, protesty zaczęły się w poniedziałek i we wtorek, a pierwszy możliwy termin był dzisiaj.

Ale widzę, że policja od czasów protestów ACTA teraz działają łagodniej.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

fiziaa
fiziaa
19.06.2014, 00:31:30
  • 0
@zwierzak2003: nie do końca konstytucji bo ona bezpośrednio nie mówi o zgromadzeniach spontanicznych tu jest taki knyf, że zgromadzenia spontaniczne nie są uregulowane żadną ustawą a więc nie mogą być sankcjonowane, a jest to szczególny rodzaj zgromadzeń bo w ich przypadku spełnienie ustawowego obowiązku rejestracji jest niemożliwe, trybunał konstytucyjny wydał w tej sprawie wyrok zgodnie z zasadą in dubio pro libertate (w razie wątpliwości za wolnością)

wyrok TK można sobie
michalson18
michalson18
19.06.2014, 15:08:00
  • 0
wyciągną gaz pały i będą nas lać, lac nas będą za to że będziemy walczyć również o ich wolność
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

t.....1
t.....1
konto usunięte 18.06.2014, 15:25:05
  • 0
o proszę solidarność się dołączyła. Polska ponad podziałami.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Hity

tygodnia

Ostaszewska twarzą kampanii Gino Rossi - firmy robiącej rzeczy ze skóry
Ostaszewska twarzą kampanii Gino Rossi - firmy robiącej rzeczy ze skóry
4419
Wszyscy zrzucamy się na pseudoartystów
Wszyscy zrzucamy się na pseudoartystów
2686
Niemiecki sąd ukarał za ukryte zmniejszenie wagi czekolady Milka z 100g na 90g
Niemiecki sąd ukarał za ukryte zmniejszenie wagi czekolady Milka z 100g na 90g
2517
Lek na raka kosztował 13 tys. dolarów, bez pośredników udało się go kupić za 40$
Lek na raka kosztował 13 tys. dolarów, bez pośredników udało się go kupić za 40$
2216
Ścięli drzewo z gniazdem Orła Bielika, w którym były pisklaki.
Ścięli drzewo z gniazdem Orła Bielika, w którym były pisklaki.
2167
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #wydarzenia
  • #ciekawostki
  • #prawo
  • #europa
  • #ekonomia
  • #gospodarka
  • #heheszki
  • #4konserwy
  • #swiat
  • #policja
  • #historia
  • #usa
  • #neuropa
  • #niemcy
  • #warszawa

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking