Piłeś? Nie orbituj! Czyli zgubne skutki picia wódki. ("księżycówki") :) piotrus_72 piotrus_72 z youtube.com dodany: 22.03.2009, 22:08:43 # rozrywka# humor# kosmos# picie# reklama# antyalkoholowa# smieszne 24 Otrzymuj powiadomienia o nowych komentarzach Obserwuj dyskusję
Z.....n konto usunięte 23.03.2009, 15:39:13 39 Co jak co - ale puścić bełta w skafandrze nikt by chyba nie chciał ;)
p.....n konto usunięte 23.03.2009, 17:08:56 6 Też tak myślę... [jeśli przed chwilą jadłeś - nie klikaj!] http://www.failpix.net/wp-content/uploads/2009/01/roflbot-tukm.jpg
SmerfRAS SmerfRAS 23.03.2009, 08:22:05 28 To JEST scena z pierwszego lądowania Polaków na księżycu. Ale chłopaki mówili po angielsku żeby "hjuston" wiedział o co chodzi ;]
P.....3 konto usunięte 23.03.2009, 19:58:30 6 Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia... Pokaż treść
v.....6 konto usunięte 23.03.2009, 21:17:17 2 mi się zdaje że kolegę słusznie irytuje już ta teoria spiskowa o tym że lądowania nie było, która się momentami kupy nie trzyma ale jest bardzo popularna
KaznodziejaNowejEry KaznodziejaNowejEry 23.03.2009, 16:18:20 6 ale raczej nie zniechęca do sięgniecia po kieliszek, przeciez chłopaki nieźle się bawią :)
T.....i konto usunięte 23.03.2009, 20:33:46 1 Początek wydawał mi się jak niedorobiony filmik wideo, ale pod koniec, gdy gość przykuca i słuchać "bbbłeeee" rykłem śmiechem i pękłem :P
piotrus_72 piotrus_72 22.03.2009, 22:55:29 41 Gdyby dialogi były polskie to można by śmiało sądzić, że to scena z pierwszego lądowania Polaków na Księżycu :)
Grzeg16 Grzeg16 23.03.2009, 15:46:57 -25 Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia... Pokaż treść
t.....d konto usunięte 23.03.2009, 15:56:24 27 Brawo ;) Nie ma to jak skopiować tekst z nonsensopedi.
Komentarze (24)
najlepsze