Wpis z mikrobloga

#dziendobry Mirki. Pytanko mam, bede dzisiaj w Galerii Krakowskiej i chcialbym kupic prezent dla mamy na urodziny :) nic wielkiego, ale nie mam pomyslu za bardzo, zawsze byl z tym problem. Bede przy okazji w Empiku po plyte, moze jakas ksiazka wyszla niedawno w fajnym, lekko babskim klimacie? Jakas Toskania, wina, piekne krajobrazy itd. albo jakas fajna ksiazka o gotowaniu, typu Nigella Lawson czy cos, sa takie duperele? Poleccie cos, prosze :)

#kiciochpyta #urodziny
  • 5
@Cervantes006: to ja tak milo i kulturalnie jak nigdy, a tu heheszki xD Minecrafta jej pokazywalem jak bylo tam jeszcze mniej gimbazy, ale nie bardzo jej sie spodobal. Mi z reszta tez :D
@Veuch: Może jakieś konkretne wino białe i duży bukiet kwiatów, lub po prostu weź ją na zakupy, długie, zaproś do dobrej kawiarni, winiarni, restauracji lub co tam woli. Może dzień spędzony z pociechą bedzie dla niej lepszym prezentem niż jakiś tam fant ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Może dla mamy to niekoniecznie poradnik do Minecrafta, hahaha :D Wybierz jej jakąś książkę, w empiku tego jest dużo, na pewno się coś ciekawego znajdzie. Może też rozejrzyj się też za czymś dla siebie, bo teraz jak u nich wydasz 5 dyszek na książki to masz minus 15zł od rachunku :) No chyba, że znajdziesz dla niej jakąś droższą, mega obszerną książkę, albo kupisz w prezencie dwie, zawsze można później pożyczyć i
@lady_stark: nie dalas 'odpowiedz' i nie widzialem. :) Kupilem jej ksiazke Kingi Paruzel o gotowaniu, bardzo fajne przepisy, mama szczesliwa, a ja wlasnie pieke 'placek' z tej ksiazki na jej urodziny, napisalem o nim w dzisiejszym wpisie :)