Wpis z mikrobloga

@Oryginalny_nikt:

Mam przyjemność gościć obie konsole pod TV. Zależy czego oczekujesz, xbox jest smutną konsolą, za czasów x360 friend lista świeciła jak Las Vegas, dzisiaj zostało tylko kilku, exy są spoko, interfejs moim zdaniem słaby (bardzo dobrze by się nadawał na ekran dotykowy) Ogólne wrażenie jest takie, że Xbox chce być multimedialną maszynką co ma wszystko, a jednocześnie u nas w kraju nie ma NIC! Playstation 4 to konsola z krwi
@pqp_1: MS rzeczywiście ma lepsze serwery, ale... Logicznie myśląc ma mniej użytkowników więc przeżywa mniejsze obciążenia. I nie przesadzałbym z tym, że co chwilę pada. Ma swoje wyskoki, ale to tylko ze względu na ddosy lizardów, konserwacje są zapowiadane wcześniej, logując się przed konserwacją masz dostęp do multi itp. Wszystko co jest przeciwko plejstacji jest wyolbrzymiane, a to dlatego właśnie, że ma większa liczbę użytkowników = więcej hejtu i narzekania w
@nie_daj_sie: serwery padaly na ps3, a wtedy wiecej ludzi mialo xboxa, wiec to nie jest argument

wiesz dlaczego sa ddosy? za kazdym razem jest tlumaczenie, robia to by pokazac ze sony ma #!$%@? serwery i chce tylko zarobic oszczedzajac na serwerach
@pqp_1:

Taki sam atak był na XBL, jakoś nikt tego nie przeżywał tak jak na PS.

Liczba userów na X360 i PS3 była mniej więcej równa (+ do grania na multi nie było potrzeby abonamentu). Nie pisze tutaj, żeby usprawiedliwiać czy bronić sony bo sam przesiedziałem 5 lat płacąc za XBL.
@nie_daj_sie: wedlug mnie ms wygral z ps3 pod kazdym wzgledem, nawet to platne multi potem skopiowalo sony

aleeee po czasie xbox zaczal widziec pieniadze zamiast potencjalu i dostal tak bardzo, ze nie ma dla nich ratunku, chyba ze zrobia nowa konsole, lub w kolejnej generacji dadza znowu kolejna dobra konsole
@Oryginalny_nikt: Na xone masz Forza Horizon 2 - zjada driveclub na śniadanie. W sumie od kiedy powstała Forza Motorsport 2 na x360 Sony nie jest wstanie stworzyć nic konkurencyjnego na poważnie w kwestii ścigałek.
@nie_daj_sie: Dla jednej nie ale też nie dla indyków które są od roku na steam. MS akurat wie dobrze teraz że tylko exami jest wstanie nawiązać walkę z silniejszą sprzętowo konsolą. Role się odwróciły i póki co exy na MS zapowiadają się bardzo dobrze mimo beznadziejnego startu.
@nie_daj_sie: tyś się chyba upił. Zmień sobie region na klocku na UK i gadaj dalej, że nic nie działa. Rok wytrzymałem na ps4, Sony Jescze bardziej wali na kasie i jak ktoś tego nie przyzna to raczej wynika to z usprawiedliwienia się, że kupiło się pudło, które ma Jescze mniej niż klocek.

Trudno mi zrozumieć ten fenomen a na pewno tłumaczenie, że gry inaczej wyglądają, powyżej dwóch metrów od TV i
@bauagan: mieszkam w PL, wiec region mam patriotyczny. :)

Alko nie pijam, bo od wódki rozum krótki. Obie firmy lecą na twoją kasę, bo firmy po to właśnie istnieją. Tylko MS ma na polaków wyebane, i musisz zmieniać region na UK, smutne.
@nie_daj_sie: co ma patriotyzm do wolnego wyboru, płacisz wymagasz, filmy też tylko polskie oglądasz, e gry też tylko polskich autorów grasz? Co ma piernik do wiatraka, jeśli porównujesz dwie rzeczy to musisz brać pod uwagę te same rzeczy, parametry, usługi. Kupując gry np z regionu Hong Kong masz je tańsze o 70 złotych kak nie więcej nawet po przeliczeniu według średniego kursu. Zobacz moje wpisy o ps i o xo.

Nawet
@Oryginalny_nikt: Jeżeli zastanawiasz się, czy wybrać Xbox One w zestawie z Forzą Motorsport 5 oraz Fifą 15, to najlepszym wyjściem będzie sprawdzenie jej funkcjonalności w jednej z naszych stref Xbox Experience. Tam będziesz mógł spokojnie przetestować naszą konsolę i dowiedzieć się więcej na temat jej możliwości :) Od siebie możemy dodać, że najważniejsze są oczywiście gry, a ciekawych tytułów na Xbox One jest już sporo i będzie jeszcze więcej :) Pozdrawiamy!
@bauagan: myślałem, że napiszesz coś o tych grach z Hong Kongu :D.

Cały czas byłem nastawiony na PS4, ale prawda jest taka, że ja uwielbiam pada z x360 i ten od ps4 tak średnio mi pasuje, więc chyba skończy się na X1
@broareyoumad: pisz do mnie na priv jak bys chcial info.

@bauagan: zapomnialem dodac ze na stronie cdkeys.com tez sa nieraz niezłe promocje na wersje cyfrowe gier czy na subskrybcje gold. Fifa 15 teraz jest za £25 a gold na 12 miesiecy za £22 (obie ceny po doliczeniu 5% znizki za polubienie cdkeys.com na FB). Wiele razy tam kupowalem wiec moge potwierdzic ze jest szybko i bezpiecznie. Strona jest chyba angielska