Wpis z mikrobloga

@Werbel: Prawie? A co jeszcze? :)

Chciałbyś to chowanie jakoś w aplikacji czy po prostu w ustawieniach możliwość wyłączenia trybu dwukolumnowego? Z otwieraniem stron w Chrome jest problem taki, że wtedy nie masz możliwości powrotu do aplikacji prostego. A swoją drogą da się jakoś w iOS ustawić Chrome jako przeglądarkę domyślną?
@dstranz: da sie, ale przez cydie po jailbreaku.

Chowanie wyobrazam sobie tak samo jak w innych aplikacjach - opcja "zsuniecia" lewego menu i zostawienie np. tylko guzika na gornej belce, ktory moglby to menu otwierac. Taka opcja MUSI sie pojawic, bo niestety teraz wiekszosc stron jest ucieta, nawet filmiki z YouTube otwieraja sie w prawym oknie, a nie w trybie pelnoekranowym (zaraz zrobie screena). Uciete strony, ktore sa nieco szersze niz
I przy okazji tego screena - przy wrzucaniu powinien sie pojawic jakis komunikat, ze zdjecie jest zaladowane albo cos takiego, bo nigdy nie jestem pewien czy weszlo czy nie.
No i crash przy okazji tych zdjec - jak je otwieram normalnie na nie klikajac to sie aplikacja zawiesza i po chwili wywala.
Zaktualizowalem na wszelki wypadek (bo w sumie jak mam sprawdzic, czy mam aktualna czy nie? Testflight zawsze daje mi mozliwosc instalacji)

I poprosze o aktywacje ;).
@dstranz: czekaj, po co mam instalowac aplikacje z app stora, skoro na testflight powinna byc teoretycznie nowsza? (menu aplikacji twierdzi, ze to 2.1.2 czyli taka sama jak na app store, testflight twierdzi, ze to 2.1.2 # 7)
Bug z powiekszaniem zdjec faktycznie juz nieaktualny - good job :)

Problem z TF jest taki, ze nie pokazuje czy mam wersje aktualna czy nie.
(tutaj ciezko bedzie mi opisac o co chodzi) Przydalaby sie tez mozliwosc przegladania okreslonego tagu w lewym menu. Bo jak chce np. obejrzec tag nsfw czy inny typowo zdjeciowy to duzo wygodniej jest klikac na miniaturki zdjec z pozycji lewego menu (i otwieranie samego zdjecia w prawym) zamiast otwierac tag w prawym menu i kazdorazowo po wybraniu i obejrzeniu zdjecia cofac. Pomysl na rozwiazanie - tagi powinny sie otwierac wylacznie w lewym
@dstranz: absolutnie sprawe zalatwi mozliwosc schowania lewego menu, tylko musi sie chowac calkowicie. To tez powinno zalatwic sprawe z youtubem, ktory po probie zmaksymalizowania obrazu wyglada tak:

Teoretycznie sprawe zalatwia "otworz w safari", ale to tylko bezsensowne zubozanie aplikacji. Chowanie kewego menu to must-have, ktory ma wiekszosc aplikacji.
Pobierz
źródło: comment_2cZSnMzvZTffUrL2P4FKYpzh3edoltM6.jpg
@Werbel: a te dwa formularze odpowiadania też się pojawiają cały czas?

@dstranz: tego nie rozumiem. Ktore dwa?

No i czesto jest blad powodujacy, ze nie rozszerza sie okienko do pisania odpowiedzi - zawiesza sie na jednej linii, a czasem (tak jak na jednym ze screenow z gory - "czyli nie z testflight...") w ogole widac pol linii.
No i kolejny blad, przez ktory musialem zrestartowac aplikacje (powstal po edytowaniu poprzedniego komentarza. Czesto na dole zostaje taki bialy pasek.
I kolejny - nie mozna dodac zdjecia do wpisu, ktory sie edytuje (jak nie dodalem od razu to nie moge juz go zedytowac tak, zeby zdjecie sie dodalo, musze robic kolejny wpis). A dokladniej to teoretycznie moge kliknac w prawym gornym rogu, zeby zdjecie dodac, zle i tak sie nie wrzuci :).

Zalegle zdjecie do postu wyżej:
Pobierz
źródło: comment_LtdiJzpdohAjpel1zNrN9vY4cuKMksZj.jpg
I kolejny - lewe menu nie zapisuje wybranego trybu przeglądania wykopaliska, zawsze po wybraniu wykopaliska jest sortowanie wg aktywnych. Kiedys to chyba dzialalo.
@dstranz: po aktualizacji jest ok. Wczesniej jak probowalem cos napisac w mikroblogu to opcje dodawania zdjecia widzialem w 2 miejscach, teraz juz jest ok. Sorry w ogole, ze tak zawracam dupe o 22...
@Werbel: spoko, jak nie mam czasu to po prostu nie odpisuje od razu. Dzięki za uwagi, jutro je na spokojnie przetrawie i postaram się naprawić bugi. A o funkcjach to pomyślimy jak to zrobić.
Mozebug: czasem sie zawieszaja powiadomienia. Jest to klopotliwe w przypadku jak dostaje ich kopie zarowno na iPhone jak i ipada, ale powiedzmy, ze to nie jest jakis znaczacy blad.

Brakuje tez ficzera, ktory powoduje, ze po dostaniu powiadomienia (centrum powiadomien z iOS 5.0+) mozemy od razu przejsc do powiadomienia, a nie tylko byc przekierowanym do aplikacji wykopowej.
@dstranz: wrzuciles chyba zle aktualizacje. Nie ma wiekszosci funkcji ktore sa jako nowe w TF.

A dokladniej nie widze "otworz w chrome", nie mozna edytowac zdjecia podczas edycji komentarza.

Reszta ok.
@Werbel: wróć! Dziala to chrome ale jakos dziwnie. Nie moge niektorych stron tak otworzyc, czasem w ogole nie ma tego przycisku w prawym gornym rogu

Musialem zresetowac apke, zeby znowu pokazywalo. Tak samo przed resetem nie moglem edytowac wpisow (nie bylo ikonek)
@Werbel: TF miała jakieś problemy bo mi się w ogóle aplikacja nie chciała z siecią połączyć i też nie mogłam zainstalować, dopiero za 4 czy 5 razem się udało :P
@dstranz: milion razy lepiej. Daloby rade np. obslugowac to gestem 2 palcow przesuwanych w lewo?

I jeszcze prosba z tymi powiadomieniami - niech zostaja jak je sie otwiera, nie ma potrzeby zamykania powiadomien po wybraniu jednego konkretnego. Przez to, tak jak mowilem, zwieksza sie potrzebna ilosc klikniec dwukrotnie. Niech sobie wiszą az sie nie wybierze innej opcji.

Gdyby jeszcze mozna bylo zaznaczyc "oznacz wszystkie jako przeczytane" (najlepiej zamiast loginu w lewym