Wpis z mikrobloga

@ofczy: Zagrałbym ale gra niestety raczej nie na mój sprzęt. Benchmarki pokazują 40fps na GTX660 a ja mam do tego wersję M. Chyba że ograniczę wyświetlanie do stałych 30 klatek ale wtedy to nie jest gra.
  • Odpowiedz
@Cervantes006: bo nie masz lepszego pc, moze nie masz kasy, moze ci szkoda, nie wiem

a zarazem nie zagrasz bo nie ma 60 fps i 1080p,

to zachowanie sie chyba jakos nazywa, ale juz nie pamietam jak
  • Odpowiedz
@Cervantes006: ale zapomnialem, typowy pctowiec nacieszy oczy filmikami na yt, najczesciej tymi skalowanymi do 30 fps, po czym bedzie sie wypowiadal ze tylko plynnosc sie liczy xD
  • Odpowiedz
@pqp_1: Nie wiem po co ten ton i jakieś odnośniki do "typowego pctowca". Na konsolach nie gram bo nie mam, a grając na pececie dla mnie najważniejsza jest płynność. Film to co innego bo nie wymaga ode mnie szybkich reakcji i wytężonego wpatrywania się w ekran. Nie powiesz mi że nie widzisz różnicy między 30 a 60 fps.
  • Odpowiedz
@Cervantes006: no widze i co z tego? chcesz mi powiedziec ze jest roznica w graniu ? nie ma, to tylko efekt wizualny

film nie wymaga wpatrywania sie w ekran ? ciekawe...

a te reakcje sobie daruj, 60 fps przydaje sie tylko w fps i samochodach, reszta styknie spokojnie 30 fps
  • Odpowiedz
@pqp_1: Każdy ma swoje preferencje, jak mnie denerwują ludzie którzy wmawiają wszystkim że oni mają jedyny słuszny pogląd: po co jeździć do pracy jak można iść na piechotę? A to że szybciej, sobie daruj, mi odpowiada #!$%@?ć dwie godziny na zimnie w każdą stronę.

Nie ma sensu dyskusja z tobą gdy się przypieprzasz do czyjejś opinii i robisz sobie z człowieka jaja.
  • Odpowiedz
@Cervantes006: napisales ze nie zagrasz, co oznacza ze to twoje : "osobiste podjazdy i implikacje. "

ja napisalem ze musi byc ci pewnie z tego powodu smutno, skoro nie pograsz juz w zadna gre nowa jesli nie zmienisz komputera

rowniez pozdrawiam
  • Odpowiedz
@Cervantes006: Mi daawno temu Fear w benchu gry pokazywal ze uciagne ta gre na maksa - w rzeczywistosci bylo odwrotnie. Nie ma co patrzec na takie suche wyniki. Nie mowiac ze auto ustawienia to zadne auto bo ustawia i tak wartosci z dupy, 580 i graj w BF4 w fhd na high w 15-20fps gdy nic sie nie dzieje, to wlasnie ustawienia wybrane przez gre. Witaj w klubie "only 60fps" :>
  • Odpowiedz