Wpis z mikrobloga

@tomash-pl: Czytałem, że tam kompletnie olali Portal. Przespałem targi a przed #falkon chciałbym wyrobić sobie opinie czego warto szukać. Zwłaszcza wśród polskich premier (zagraniczne mogą nie dotrzeć na czas do Lublina).

Choć i tak pewnie to obejrzę. . . 2 razy :pp
@losiu888: no olali Portal. Opinia Kuby z BGGirl na temat Trzewika i Portalu nie jest tajemnicą i można się było tego spodziewać. Niemniej jednak ja uważam, trochę w opozycji do Kuby, że Portalu nie trzeba reklamować i pokazywać, bo to ścisła czołówka polskiej sceny planszówkowej.

Mało kto chyba nie słyszał o Robinsonie, Tajemniczym Domostwie, Dziedzictwie, Neuroshimie Hex, Osadnikach, 51 stanie, Walczenych Pikselach, Strongholdzie... Tych gier nie trzeba pokazywać w i tak
@tomash-pl: publikujmy coś w kilku częściach i nazwijmy to "relacja" (opowiadanie o jakimś wydarzeniu, zwłaszcza bez zajmowania wobec niego własnego stanowiska; opis, raport;) i pomijamy w nim jak to ująłeś "ścisłą czołówkę polskiej sceny planszówkowej" brzmi w porządku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@antros: gry planszowe to nie tylko Portal. To również wiele innych wydawnictw, które autorom vloga BGG bardziej przypadły do gustu. Innym wydawcom też nie poświęcili odpowiednio wiele czasu. Czy oczekiwałbyś, że dwie osoby jadą do Essen spędzić fajnie czas i przy okazji zrobić jakiś materiał na bloga i jedyne co robią to biegają po halach i nagrywają wszystko co popadnie, żeby czasem niczego nie pominąć?

Bo ja bym wolał na ich