Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@BlackReven:

No sorry, nie rucham kobiet, i nie jestem pedofilem. Wiem że bardzo chcesz aby cały świat dopasował się do twojego widzimisie, ale niestety to tak nie działa. Vadzajna jest dla mnie tak samo pociągająca jak worek kartofli.
@FlaszGordon:

Zostaw kobiety prawdziwym mężczyznom


I tak nigdy nie dotrzesz do tego poziomu. Z resztą jako gej gadający z kobietami więcej wiem co kobieta oczekuje, ale próbuj dalej przegrywie. Dlatego cały czas jedziesz po gejach bo nie potrafisz jakiejkolwiek laski namówić aby ci dała.
@FlaszGordon:

No mistrz, po trzecim związku. Chylę kapelusz mistrzu. Gdyby taki mistrz z ciebie był, to byś po drugim (raz ktoś zbłądzić może) miałbyś żonę. A to i tak nic nie udowadnia.

To trochę smutne, że jesteś w stanie tylko gadać z płcią przeciwną.


Nie moja wina że dociera do ciebie tylko to co chce docierać...

Próbuj dalej przegrywie.
@Floyt: Czyli witam pana przegrywa. Nie musisz jeździć po innych aby dowartościować się. Pierw piszesz, że nie potrafi namówić kobiety aby mu dała, a chłopak był już w 3 związkach (nie obchodzi mnie ile razy uprawiał w nich seks), a później wyjeżdżasz, że nie potrafi zatrzymać kobiety. Już się kolego tak gubisz i z kolejnym krokiem jeszcze bardziej kompromitujesz :D
No sukces. Trzy związki. A wiesz o tym że żaden problem kogoś <- słowo klucz znaleźć, ale największy utrzymać ? Taki zajebisty koleś i trzy związki miał i ŻADNA nie chciała z nim być dłużej. Prawdziwy sukces. Nic tylko się chwalić. Nie ma to jak samozaoranie.
PS. Panie ad personam (ja tego nie zacząłem) ja się dowartościować nie muszę. Moja najkrótsza relacja z kobietą trwała 4 lata, z fatem trwa ... z 5 lat... nawet nie liczę nie muszę.