Wpis z mikrobloga

Jose Mourinho przysłał Abramovichowi wiadomość tekstową prosząc, aby ten szykował dla niego miejsce w Chelsea. Jose jest przygotowany do opuszczenia Realu, co jest skutkiem narastającego konfliktu z działaczami klubu i kilkoma piłkarzami - głosi źródło związane ze Stamford Bridge.


Daily Express potwierdza, że Mourinho kontaktował się z klubem. Nie tylko z Romanem Abramovichem, także z kilkoma starszymi graczami i członkami personelu. Czy już wkrótce możemy spodziewać się powrotu Portugalczyka do Londynu? na to wskazuje.


#pilkanozna #szmatlawiec #plotki #chelsea
  • 6
@Pustulka: Roman miał to co chciał, wygrał puchar Europy, czego nie zrobił Mou, będąc w Londynie. Zdominował jednak rozgrywki w Anglii, czego obecnie najbardziej oczekuje Romek. No i to chyba jedyna szansa, żeby jakoś przytrzymać Lamparda na następne sezony na Stamford Bridge

A niech mnie, jestem za, uwielbiam tego gościa. Zresztą myślę że wszyscy czekają na jego powrót. Mam nadzieję że Romek da mu czas i ta historia na nowo zakwitnie
@SpiderFYM: Myślę, że jeśli klub go do tego nie zmusi swoimi ruchami to nie podpisze aż do wygaśnięcia. Zwłaszcza w kontekście tego, że Benitez jest tu tylko na chwilę i nie jest żadną tajemnicą że wszyscy czają się na Jose. Jeśli problemem są finanse, Lampard mógłby zjechać z wymagań na rzecz współpracy z Mourinho, jak problemem jest przydatność Franka w klubie Mourinho raczej miałby inne zdanie na temat kogoś, kogo zawsze
@SpiderFYM:

chciałbym zobaczyć jak poradziły sobie SpecialOne w słabej lidze. Np w Polskiej Wisłą, w Szwedzkiej, Czeskiej czy Słowackiej. Ale raczej nigdy się tego nie doczekam.


Mourinho interesuję tylko angielska i hiszpańska. Z jego wypowiedzi wynika, że już taka Bundesliga (język) czy Ligue 1 (poziom) mu nie odpowiadają.