Wpis z mikrobloga

dziś w nocy chciałem przetestować Sleep as android...budzę się rano, bez budzika...chcę sprzwdzić czemu mnie nie obudził a telefon mało, że cały gorący to zawieszony na amen...trochę się wystraszyłem ale po wyjęciu baterii wszystko ok. teraz nie wiem czy kolejnej nocy próbować i ryzykować uszkodzeniem telefonu :( a jak mi wybuchnie w łóżku? :(( #gorzkiezale #tylewygracczytyleprzegrac #android #motorola #milestone
  • 19
  • Odpowiedz
@MasterSoundBlaster: Telefon zaczyna czuwać i żyroskopem sprawdza jak bardzo się wiercisz w wyrku. Im bardziej się wiercisz tym płytszy sen i wtedy decyduje czy budzić teraz czy czekać jeszcze trochę. Jednak nigdy budzenie nie następuje później niż jest ustawiony idealny czas snu
  • Odpowiedz
@MasterSoundBlaster: No możesz na dwa sposoby uruchomić aplikację - pierwszy że całą noc aplikacja działa i czuwa, rysuje wykresy, nagrywa czy coś mówisz przez sen, a druga, że się automatycznie odpala na np 40 minut przed budzikiem idealnego snu i jeśli trafi w te 40 min na płytki sen to Cię zaczyna budzić
  • Odpowiedz