Wpis z mikrobloga

#wypokteam #leagueoflegends Dobra zbliża się nieuchronnie koniec sezonu 4, a więc czas na krótkie podsumowanie naszych działań przez ostatni rok.

Cóż drużyna ma około 1,5 roku. Na początku występowaliśmy pod nazwą "Rogale Michała" by w 4 sezonie zmienić nazwę drużyny na "Prawilny Team" (pod tą nazwą będziemy raczej występować w 5 sezonie).

Drużyna na początku presezonu i sezonu 4 przechodziła ciężkie chwilę i graliśmy rzadko. Około maja tego roku po rozmowie z jednym z naszych graczy doszliśmy do wniosku że trzeba spróbować reaktywować naszą drużynę. Cóż początki tej reaktywacji były dość mizerne, przez te kilka miesięcy graliśmy mało co w LoLa przez co nieraz dostaliśmy solidny wpierdziel. Dodatkowo mieliśmy mniej czasu na granie z przeróżnych powód, przez co nie było kiedy trenować. Część teamu się wykruszyła. Dopiero z początkiem lipca ruszyliśmy i zaczęło nam to powoli wychodzić, czego skutkiem był placement na "Prawilnym Teamie" w Platynie 5. Drużyna cały czas była na nowo kształtowana i przez okres 2-3 miesięcy przez jej szergi prześlizgnęło się kilkudziesięciu zawodników. Z drużyny z 3 sezonu zostałem tylko Ja, Kuniyoshi Enoki ( @nesti32 ), a także DDG Rhap ( @rhapthorne) i Marian Moberg ( @morittto).

Cóż plany na ten sezon to była platyna i z planu wywiązaliśmy się w 100%. Co prawda do końca sezonu zostały 2 tygodnie, jednak szanse na wybicie się z P2 do D5, biorąc pod uwagę częstotliwość naszego grania nie są za duże. Mimo to jestem zadowolony z osiągnięć w tym sezonu i sądze że reszta naszego teamu też nie ma powodu do narzekania. Sądzę że w następnym sezonu diament jest w zasięgu naszych plejsów xD

I na koniec standardowo podziękowanie dla osób, bez których Wypok team by nie istniał

@rhapthorne Nasz ADC z 3 sezonu. Co prawda w 4 sezonu nie mieliśmy okazji zagrać za dużo, ale mimo wszystko jest jednym z założycieli wypok teamu.

@Morittto Król Oceanów. Support wypok teamu. Podobnie jak Rhapthorne nie mieliśmy okazji pograć za dużo, ale wierzę że to się zmieni.

@Kyuumeitai Już półtorej roku minęło odkąd znam tego Kuca. Co prawda skill mu spadł jeszcze niżej odkąd go poznałem, ale poza tym to świetny gościu z którym zawsze można pomagać. Chyba jako jedyny grał na każdej pozycji w wypok teamie.

@Nesti32 Nasz podstawowy mider. Co prawda początek sezonu zaczynał na topie, ale z czasem przeniósł się na mida. Jedyny prawilniak z Radomia.

@masterfcb W sumie od niedawna grasz z nami w pierwszym składzie, ale jesteś jednym z tych, którzy w wypok teamie są od 3 sezonu. Nasz toper.

@schnappi Co prawda z Cuppkiem różne historie się wydarzyły w tym sezonu, ale mimo wszystko pomógł nam na początku sezonu 4.

@fristo Nasz podstawowy ADC. Mimo że gra dopiero z nami od 4 sezonu to mocno przyczynił się do istnienia teamu zawsze służąc pomocną ręką.

@vvVvv Jeden z naszych najnowszych graczy, którego osobiście znam trochę dłużej. Obecnie gra w pierwszym składzie na supporcie.

@patheticdude Nasz drugi z toperów. Pod względem rankingu dywizji drugi. Pod względu rankingu Boba pierwszy (ale walczę z nim o to zaszczytne miejsce).

@beret20022 Co prawda nie grał z nami przez cały 4 sezon, jednak również przyczynił się do kilkunastu zwycięstw (mimo że ciągle overextenduje na midzie :X), za co mu dziękuje.

Poza tym chciałbym podziękować Łośkowi1995 (którego nicku na wypoku niestety nie znam), a także wielu innym osobom o których zapomniałem (za co przepraszam, ale było was sporo) za pomoc w tworzeniu Wypok Teamu.

I podobnie jak pod koniec 3 sezonu, chce wam podziękować za wszystkie wspólne mecze i czas spędzony na Teamspeaku. Dziękuje jeszcze raz wszystkim, którzy choć trochę przyczynili się do tworzenia wypok teamu. Niech święty Bob czuwa nad wami.

  • 11