Wpis z mikrobloga

#!$%@? ten #steam to jest #!$%@?. Zablokowali mi rynek i kazali zweryfikować kartę poprzez którą wpłaciłem pare razy kase na steam wallet. Weryfikacja wygląda tak, że oni przelewają 2 "małe" kwoty sobie z Twojego konta do siebie ( #!$%@? wszedzie indziej np:paypal jest tak, że przelewają na Twoje konto małe sumy a nie zabierają CI bez pytania #!$%@? #!$%@?) i ty potem masz podać dokładne kwoty. Super, tylko nie mam konta walutowego i pobrane pieniądze pokazują mi się w zł, a oni każą podać dokładną sumę w €... No i #!$%@? po 3 błędnych próbach podzielenia tego szajsu przez obecny kurs banku i odjęciu prowizji itp, itd. nie udało mi się trafić i co? I mam blokade na wszystko 7 dni + kase mi zwrócą dopiero po 10 dniach.

Żeby pozytywnie zweryfikować karte której #!$%@? wcale nie chce weryfikować ale musze bo inaczej bede mial market caly czas zablokowany, to musze dzwonic do banku i pytac sie ile dokladnie zabrali mi w € bez prowizji bo taką kwotę mam tam podać.

#!$%@?ło Cie GABE do reszty, serio.

#zalisie ##!$%@?
  • 3
@viejra: Hmm dziwne, bo powinno Ci się pokazać i w obcej walucie i w złotówkach, tylko nie jestem pewien ,czy to się nie dzieje po tym jak bank zaakceptuje.