Wpis z mikrobloga

Dzisiejsze 400 km po drogach, które mają być jako pierwsze odśnieżane okazały się niekończącą się opowieścią. Co dopiero musi się dziać na powiatowych albo gminnych. Widziałem 5 pojazdów do zimowego utrzymania dróg z czego dwa z nich zapomniały opuścić pług.

#polska #gorzkiezale #haxxxwdrodze
  • 16
  • Odpowiedz
@leeusr: No i bardzo dobrze, łańcuchy na koła i rura. Ewentualnie jak jest to tylko śnieg, a nie zlodowaciała breja, to wystarczą dobre opony zimowe.
  • Odpowiedz
@Jahcob: ja jechałem też gierkówką od Piotrkowa do Radomska o godzinie 12 to były dwa pasy wyjeżdżone - czyli postęp jest :)

@leeusr: ale tam wszyscy mają auta pewnie pod to przygotowane, a u nas niestety nie każdy ma zimówki, nie każdy potrafi w taką pogodę jechać szybciej niż 40 km/h

@NieznanyAleAmbitny: mechanicy w serwisie chorzy i póki co stoi na parkingu :< póki co mam do czwartku w
  • Odpowiedz
@haxxx: no maja i potrafia jezdzic, swja droga zawsze sie zastanawiam po c daja to prawo jazdy skoro nie ucza jezdzic, chyba tylko po to zeby zarobic
  • Odpowiedz
@leeusr: Ze 3 takich kierowców / kierujące wyprzedzałem. Jak osobowym to pół biedy, gorzej jakbym miał za szoferką ze 20 ton ładunku i wlecz się 40 km/h

@Jahcob: przy opadzie ciągłym to może być nieco trudne, ale eSki albo Autostrady to tak

@bohemot44: ważne, że kilometry wyjeżdżone :)
  • Odpowiedz
@bohemot44: słyszałem też, chyba zrobię jakąś trasę koło domu, bo jak mam spędzić więcej czasu na dojeżdzie do roboty niż na samej pracy to #!$%@? nie robota :<
  • Odpowiedz