Wpis z mikrobloga

Miraski pomocy :D

Mam problem mieszkam w Niemczech i zamówiłem sobie właśnie 2 gry z Polski. Wszystko ładnie pięknie gry dziś do mnie doszły ale pojawił się problem z blokadą regionalną na steam i teraz pytanie czy jest jakaś możliwość żebym mógł sobie pograć w tą grę w Niemczech. Mam nadzieje ze ktoś zna jakiś sposób i nie okaże się ze wywaliłem kasę w błoto

#gry #grysteam
  • 18
Czyli wystarczy w pl aktywować i potem nie będzie problemu ? jak tak to spoko, ogarnę to jakoś. Ale przyznam że nie mały #!$%@? mnie złapał człowiek chce być uczciwy kupić orginał a tu takie akcje, potem dziwią się ze lepiej torenta pobrać jak kupić orginał.
@coolface: No to lipa ;/ próbowałem się łączyć przez przez serwer vpn ale dziwna sprawa bo na TS pokazuje że łącze się z Polski ale jak sprawdzam swoje ip to pokazuje lokalizacje w Wielkiej Brytanii.
@Vasek: Po wyjeździe do UK okazało się że mam 2-3 gry na steamie z blokadą regionalną - nawet mi ich nie wyświetliło na liście, a tym bardziej o graniu nie było mowy a dwie były zainstalowane
@coolface: No jak się nie uda to przeproszę się z torentami, ale swoją drogą ta blokada jest idiotyczna kupuje grę w Polsce ze względu na język i dupa grać nie mogę, chore to jest.
@kulass: Miałam tak z Deus-ex. Aktywowałam podczas pobytu w Polsce i działało. Dzięki tym blokadom gry mogą być w Polsce tańsze. Przynajmniej tak słyszałam i przyznam, że dla mnie ma to sens.
@JoanTB: No tak sens teoretycznie jest, ale mnie w tym wypadku nie chodziło o kasę a tylko o język bo nie chciałem grać z Niemieckim bo mnie to nie bawi :D. Ale nic trudno mam nauczkę na przyszłość
@kulass: Jeśli kwestia ceny nie jest dla Ciebie problemem to warto wcześniej sprawdzić czy gra ma możliwość zmiany języka. W Starcraft II kupionym w Niemczech bez problemu zmieniłam na Polski.

Teraz już będziesz wiedział, że istnieje coś takiego jak blokada i sobie wcześniej zaplanujesz zakupy z uwzględnieniem wygód i utrudnień ( ͡° ͜ʖ ͡°)