Wpis z mikrobloga

@RPG-7: jaki żal z tym wpisem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Pan Najzer piję oczywiście do, trochę niefortunnego, wpisu Pana Wiplera czym potęguję wrażenie wojny wewnątrz KNP. Uberkucom to nie przeszkadza, i jakoś sobie to zawsze wytłumaczą, ale potencjalnemu, niezdecydowanemu wyborcy pokazuje to słabość partii i dostarcza amunicji mediom (jakby JKM mało jej dawał).

Może Pan Najzer i Pan Wilk są czyści ideowo i nieskazitelni ale jak na
@SerRageALot: Ale Wipler to zaczął i jest wg ciebie profesjonalny? :) Dla mnie był żałosny na maksa z tymi wpisem bo w skrócie brzmiało to tak:

EJ ziomki chcecie takich PRO ELO ELO wiceprezesów jak Ja i Konrad? To wpisujcie się do partii i głosujcie na nas!


@RPG-7: Ale masz ból dupy cumplu ( ͡° ʖ̯ ͡°). Akurat czytałem te uzasadnienie i sprawzdałem statut. Niestety konwent
kto tak naprawdę należy do tej złej i niedobrej "agentury wenezuelsko-bydgosko-chinskiej" ?


@SerRageALot: coraz więcej ludzi których bym o to nie podejrzewał

Niestety konwent był na szybko robiony i niezgodnie z statutem.


@MWittmann: tego chciał beton, jak widać zrobił to specjalnie
@RPG-7: Tak wiem, nie pochwalam ich zagrania bo sobie zostawili AS w rękawie, ale pamiętaj, że konwent w grudniu będzie już zgodnie z statutem bo sam JKM zapowiedział czuwanie nad legalnością.

Także jak zepniecie poślady, to znów Wipler będzie wiceprezesem, a agentura będzie musiała odejść na emeryturę.
@MWittmann: Pkt 21.

1. Liczbę wszystkich delegatów ustala RG (chyba arbitralnie, bo brak bliższych wskazówek).

Co dalej?

2. Proporcjonalność.

- Czy każdemu Regionowi przypada taki sam udział w ogólnej liczbie delegatów

- Czy bierze się pod uwagę różnice w liczebności Regionów?

3. Średni stan liczbowy* od ostatniego Konwentu do dnia ogłoszenia nowego Konwentu.

- Czy jest to liczba członków z obu tych dni (początku i końca okresu), zsumowana i podzielona przez